Dordrecht, Netherlands

112-nieuws: bestelbus uitgebrand, motorrijder onderuit op Merwedestraat

De hulpdiensten zijn woensdagnacht rond 04.00 uur massaal gealarmeerd voor een grote brand aan de Laan der Verenigde Naties, ter hoogte van de N3.
Corrado Francke | Joris Gemen | Redactie Streek 56 | 18 juli 2024 09:54 | Aangepast op 18 juli 2024 09:54
In eerste instantie werd er gedacht aan brand in een pand, ter plekke bleek het te gaan om een bestelbusje dat achter het pand stond. “We nemen geen risico, vandaar dat we wel groot opschalen”, laat een woordvoerder van de Veiligheidsregio weten.


Op foto’s is te zien dat het voorste deel van het busje, dat geparkeerd stond in de buurt van het Bastion Hotel, flink is beschadigd. De politie onderzoekt of de brand is aangestoken.

Motorrijder onderuit
Aan de Merwedestraat in Dordrecht heeft donderdagochtend een eenzijdig motorongeluk plaatsgevonden. Ter hoogte van de bushalte 'Plein 1940-1945' kwam een motorrijder ten val, die daarbij - doordat hij geen beschermende kleding droeg - een aantal schaafwonden opliep. Hij is voor controle naar het ziekenhuis gebracht.

Meest gelezen

Man steelt pinpas van Dordtse school en pint bij Ajax-winkel

Redactie Streek 56 | Bureau Rijnmond | 10 okt 2025 14:00

Lees ook

Lang wachten op je rijexamen? Deze extra CBR-examenlocatie heeft nog plek

Het CBR heeft een extra plek beschikbaar gemaakt van waaruit rijexamens kunnen worden afgenomen. Bij...

Rechter vernietigend over uitvoering Jeugdwet gemeente Papendrecht: ‘Onwettelijk gedrag en verhullend handelen’

De gemeente Papendrecht maakt grote fouten in het uitvoeren van de Jeugdwet, oordeelt de bestuursrec...

Jaar cel voor man (35) die zwager neerstak op verjaardag

Zdravko P. (35) krijgt een jaar cel voor het neersteken van zijn zwager. Tijdens een verjaardag in P...

Dit evenement moet jongeren bewuster maken van veilig rijgedrag

De meeste verkeersslachtoffers in de Drechtsteden zijn tussen de 15 en 30 jaar oud, blijkt uit onder...

Jongeren takelen John (61) uit het niets toe: ‘Het overkomt meer mensen dan we weten’

Wat voor John van der Net (61) een doodnormale fietstocht van de voetbalclub naar huis moest worden,...

Van muurschilderingen tot een bioscoop: wie gaat er vandoor met de Dordtse Puienprijs?

Vereniging Oud-Dordrecht reikt voor de vijfde keer de Dordtse Puienprijs uit op donderdag 30 oktobe...