Dordrecht, Netherlands

112-nieuws: hulpverlener mishandeld en arrestatieteam valt woning binnen

Arrestatieteam, ter illustratie Politie
In een woning aan de Abraham Kuyperweg in Dordrecht is zaterdagavond een aanhouding verricht. Dit werd gedaan door de Dienst Speciale Interventies van de politie, waar het arrestatieteam onder valt.
Redactie Streek 56 | 20 januari 2025 13:39 | Aangepast op 20 januari 2025 13:39
De politie doet geen mededelingen over de zaak, omdat het om een lopend onderzoek gaat. Wel bevestigt een woordvoerder dat er een verdachte in de woning is aangehouden.

Deze tekst verscheen op de kanalen van mediapartner Rijnmond.

Traumahelikopter naar Bleskensgraaf voor bouwongeval
Een 34-jarige medewerker van een bouwplaats in Bleskensgraaf raakte vrijdagmiddag gewond bij een val van een aantal meter hoog.

Voor het ongeval aan de Melkweg werden politie, ambulance en zelfs een traumahelikopter opgeroepen. Uiteindelijk is het slachtoffer per ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Het is niet bekend hoe het met hem gaat.

De arbeidsinspectie is naar aanleiding van het ongeluk ingelicht en doet onderzoek.

Autobrand in Dordrecht, buurt vermoedt brandstichting
Een auto aan het Albardaplantsoen in Dordrecht stond in de nacht van vrijdag op zaterdag in lichterlaaie.

Aan de auto is flinke schade ontstaan. Volgens omwonenden is de brand aangestoken. Dit is echter nog niet bevestigd. De politie doet verder onderzoek.

Hulpverlener mishandeld langs A16
Een 26-jarige man uit Zwijndrecht is donderdag aangehouden voor het mishandelen van een hulpverlener.

Het slachtoffer was een medewerker van een bergingsbedrijf, die donderdag op de A16 bezig was een gestrande auto met inzittenden, onder wie een moeder met kind, van de weg te halen. Toen een automobilist over de afgekruiste rijstrook reed, sprak de berger deze daarop aan. Een vechtpartij was het gevolg.

De automobilist ging er daarna vandoor, maar zijn kenteken was genoteerd en thuis werd hij aangehouden. Met het slachtoffer gaat het redelijk goed.

Deze tekst verscheen op de kanalen van mediapartner RTV Papendrecht.

Lees meer over:

112-nieuws|autobrand|

Meest gelezen

Op deze plek komen bijna 200 nieuwe koop- en huurwoningen

Redactie Streek 56 | 3 nov 2025 10:43

Politie zoekt verdachte van beroving jongen (16) in Zwijndrecht

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 31 okt 2025 14:00

Lees ook

Brand in geparkeerde Audi, vermoeden van opzet

In Zwijndrecht is in de nacht van donderdag op vrijdag een autobrand geweest. De geparkeerde Audi ra...

Jongen (18) met geweld beroofd, niemand greep in

Een 18-jarige jongeman uit Dordrecht is woensdagmiddag beroofd ter hoogte van een tunneltje onder ro...

Halloweenspeurtocht in Weizigtpark tijdelijk stilgelegd na melding vuurwapen

Een Halloweenspeurtocht voor kinderen in het Dordtse Weizigtpark is dinsdagavond tijdelijk stilgeleg...

Onderzoek naar mogelijk drugslab in verlaten pand, politie vindt ‘spullen’

Hulpdiensten hebben maandagochtend een verlaten pand langs de Dordtse Merwedestraat doorzocht. Dit g...

Automobilist knalt op vangrail tolpoortjes, politie doet opmerkelijke vondst

Een automobilist is vrijdagochtend tegen de vangrail geknald bij de tolpoortjes van de Kiltunnel. Ni...

Politie sluit misdrijf uit na vondst overleden man (22) in water

De man die bij Zwijndrecht in het water werd gevonden, is door een noodlottig ongeval om het leven g...