Dordrecht, Netherlands

112-nieuws: wapens in beslag genomen bij politieactie en brand in garagebox

In een garagebox in de Koninginnestraat in het centrum van Dordrecht is maandagochtend brand uitgebroken. Daarbij raakte niemand gewond, al kwam er wel veel rook vrij.
Corrado Francke | Rijnmond | Redactie Streek 56 | 14 oktober 2024 11:37 | Aangepast op 14 oktober 2024 11:37
De brandweer kwam snel in actie en moest een deel van de garage slopen om het vuur helemaal te kunnen blussen. Hoe het vuur is ontstaan, is niet bekend.

Auto in lichterlaaie
Op de Aquamarijnweg, aan de zuidwestkant van Dordrecht, is zondagavond rond halftien een auto in vlammen opgegaan.
Op de website van onze mediapartner Rijnmond is een spectaculaire foto te zien, waarbij het lijkt alsof er vuurwerk uit de auto kwam. Ook bij deze brand raakte niemand gewond.

Gewonden bij botsing Laan der Verenigde Naties
Twee personen zijn zondagmiddag gewond geraakt op de Laan der Verenigde Naties in Dordrecht, nadat de auto waar zij inzaten uit de bocht vloog en een paal ramde.

Hoe het ongeluk heeft kunnen gebeuren, is nog niet bekend. De auto liep zware schade op. De inzittenden zijn naar het ziekenhuis gebracht.

7 wapens in beslag genomen bij politieactie in Dordrecht
Bij een politiecontrole in Dordrecht op donderdag 10 oktober zijn er 7 wapens in beslag genomen. Ook zijn er 111 bekeuringen uitgeschreven en zijn er twee illegale voertuigen van straat gehaald.

Eén bestuurder moest tot slot haar rijbewijs in leveren, omdat ze onder invloed achter het stuur zat.

Auto ramt lantaarnpaal in de nachtelijke uren
In de nacht van vrijdag op zaterdag, rond 02.00 uur, is een auto in de JS Bachstraat in de Ridderkerkse wijk Slikkerveer met piepende banden tot stilstand gekomen tegen een lantaarnpaal.

Het voertuig stond volgens RTV Ridderkerk achterstevoren. De impact was zo groot dat de lantarenpaal volledig uit de grond werd gerukt. Op de weg zijn duidelijke bandensporen te zien die naar de plaats van de botsing leiden.

De politie arriveerde ongeveer een kwartier later ter plaatse. Stedin sloot in de loop van de nacht de elektriciteit af om verdere problemen te voorkomen.
Op de weg zijn duidelijke bandensporen te zien Marcel Kamsteeg

Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Ambacht legt onderzoek naar langdurige opvang voor asielzoekers stil

In Hendrik-Ido-Ambacht wordt onderzoek naar langdurige opvang voor asielzoekers stilgelegd. De gemee...

De Stemming in Dordrecht: ‘De zorg, dat is een catastrofe'

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Man die dreigt met mes te komen, mag ziekenhuis voorlopig niet in

Een 47-jarige man, die telefonisch een doodsbedreiging zou hebben geuit naar personeel van het Alber...

Gevangene overleden na brand in cel

Bij een brand in een gevangeniscel in Dordrecht is in de nacht van maandag op dinsdag iemand om het ...

Nieuw plan voor weren vervuilend transport, maar opnieuw veel kritiek

GroenLinks doet opnieuw een poging om een emissievrije zone voor stadslogistiek in de binnenstad van...

De Stemming in Alblasserdam: ‘Wonen is nu natuurlijk wel een probleem’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...