gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Aanhoudingen en tientallen bekeuringen bij grootschalige politie-actie

a9426043dd4e729ef67a3aa0cfc54e93

Bij uitgebreide verkeerscontroles op meerdere plekken in Dordrecht heeft de politie eind vorige week vijf mensen aangehouden. Ook zijn er meer dan 170 bekeuringen uitgeschreven en werden zes auto's in beslag genomen, meldt de politie.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
De grootschalige controle vond plaats onder de noemer 'Dordt op Slot' en is een samenwerking tussen de politie, gemeente en belastingdienst. Met deze actie willen zij de overlast in de stad aanpakken; zowel in het verkeer en in de wijken, als ook het aanpakken van wanbetalers. Later in het jaar volgen meer van dergelijke acties rondom de stad.

In totaal werden zo'n 250 voertuigen gecontroleerd. Ook werden 61 mensen preventief gefouilleerd. Drie mensen bleken te rijden onder invloed. Zij zijn aangehouden. Ook werden twee mensen opgepakt voor het verstoren van de openbare orde.

De politie had het tijdens de controles druk met het uitschrijven van bekeuringen. Meer dan dertig keer reed iemand met een telefoon in zijn of haar handen. Twintig automobilisten reden te hard. Nog eens twintig anderen reden over de stoep of door een winkelgebied.

De Belastingdienst incasseerde in totaal 164.209 euro en nam zes auto's in beslag. Die zijn afgevoerd.

Lees ook

fotoletsruilwinkel

Veiling moet ruilwinkel van de ondergang redden: ‘Moeten alles bij elkaar schrapen’

De LETS Ruilwinkel in Dordrecht zit financieel in zwaar weer. De winkel heeft een conflict met voormalig voorzitter Ruby Pichel, die geld heeft weggesluisd. Omdat zij in hoger beroep is gegaan tegen een uitspraak van de rechter, is het geld nog niet teruggestort op de rekening. Nu moet een veiling het winkeltje van de ondergang redden.

treinstationdordrecht2

Let op: nog de hele dag minder treinen tussen Dordrecht en Breda

Reizigers tussen Dordrecht en Breda moeten maandag de hele dag rekening houden met vertraging. Door een kapot spoor rijden er minder treinen op dit traject.

werkzaamhedena16

Grote drukte verwacht: A16 bij Ridderkerk hele weekend dicht

De A16 tussen knooppunten Ridderkerk en Terbregseplein is van vrijdagavond tot en met maandagochtend afgesloten. Rijkswaterstaat verwacht grote drukte en zegt dat reizigers rekening moeten houden met extra reistijd van 30 tot 60 minuten.

Natasja buschauffeur verhaal foto

Voor buschauffeur Natasja is staken voor sociale zekerheid belangrijk: ‘Best pittig’

De ov-staking van woensdag is niet zonder reden. Vakbonden FNV en CNV voeren actie tegen het kabinetsbeleid op het gebied van sociale zekerheid. Voor buschauffeur Natasja Nieuwendorp-Batenburg uit Dordrecht is dat heel belangrijk, en dus staakt ze mee.

albertschweitzerasz

Dit ziekenhuis plaatst jaarlijks vijf tot zeven patiënten op zwarte lijst: 'Jaar lang geen verpleging'

Van doodsbedreigingen tot schoppen, duwen en slaan: zorgmedewerkers krijgen steeds vaker te maken met agressie. Soms gaat dit zo ver, dat ziekenhuizen de bezoekers en patiënten op een zwarte lijst zetten. "Vaak gebeurt dit onder invloed van drank of drugs", zegt het Albert Schweitzer Ziekenhuis tegen Rijnmond.

IMG_7827

3D-spel moet kinderen enthousiasmeren voor molenaarsberoep: 'We hebben nieuwe mensen nodig'

Een spel om kinderen te enthousiasmeren voor het beroep van molenaar. Molenstichting SIMAV doet met het educatieve project ‘Waar is de Molenaar’ een gooi naar de Vriendenloterij Molenprijs 2026. Als de stichting de prijs wint, ligt 50.000 euro in het verschiet: een bedrag dat de stichting goed zou helpen bij het in stand houden van de molens in de Alblasserwaard.