gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Aanhoudingen en tientallen bekeuringen bij grootschalige politie-actie

a9426043dd4e729ef67a3aa0cfc54e93

Bij uitgebreide verkeerscontroles op meerdere plekken in Dordrecht heeft de politie eind vorige week vijf mensen aangehouden. Ook zijn er meer dan 170 bekeuringen uitgeschreven en werden zes auto's in beslag genomen, meldt de politie.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
De grootschalige controle vond plaats onder de noemer 'Dordt op Slot' en is een samenwerking tussen de politie, gemeente en belastingdienst. Met deze actie willen zij de overlast in de stad aanpakken; zowel in het verkeer en in de wijken, als ook het aanpakken van wanbetalers. Later in het jaar volgen meer van dergelijke acties rondom de stad.

In totaal werden zo'n 250 voertuigen gecontroleerd. Ook werden 61 mensen preventief gefouilleerd. Drie mensen bleken te rijden onder invloed. Zij zijn aangehouden. Ook werden twee mensen opgepakt voor het verstoren van de openbare orde.

De politie had het tijdens de controles druk met het uitschrijven van bekeuringen. Meer dan dertig keer reed iemand met een telefoon in zijn of haar handen. Twintig automobilisten reden te hard. Nog eens twintig anderen reden over de stoep of door een winkelgebied.

De Belastingdienst incasseerde in totaal 164.209 euro en nam zes auto's in beslag. Die zijn afgevoerd.

Lees ook

yv20261024A1C01692

Wisselvalligheid in het kwadraat bij FC Dordrecht: ‘Stukje discipline wat we missen’

Jantje lacht, jantje huilt aan de Krommedijk. Als FC Dordrecht dit seizoen een sprankje hoop toont, eindigt het volgende duel vrijwel telkens in een deceptie. Zo ook zaterdag tegen VVV-Venlo: 2-4.

businkziekenhuislekkage

Lekkage in ziekenhuis, behandeling stopgezet

In een technische ruimte van het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht is donderdagochtend een lek ontstaan. Daardoor is de angiokamer, een ruimte waar patiënten worden behandeld aan bloedvaten, deze dag niet te gebruiken. Ook is één behandeling stopgezet, aldus het ziekenhuis.

bruggetjesliedrecht

Fietsersbruggetje helemaal afgesloten na nieuwe veiligheidscontrole

Een bruggetje voor fietsers en voetgangers in Sliedrecht is sinds begin oktober volledig afgesloten. De brug bij de Salonstoep was al een tijdje deels afgezet, maar uit een nieuwe controle is gebleken dat verder gebruik niet meer veilig is. De gemeente is daarom overgegaan tot volledige sluiting.

yv20261003A1D01772

FC Dordrecht heeft eerste uitzege nog niet binnen: 1-1 in Den Bosch

FC Dordrecht heeft zaterdag met 1-1 gelijkgespeeld bij FC Den Bosch. De Dordtenaren gingen op voorsprong de slotfase in, maar incasseerden daarin een tegentreffer na een dubieuze strafschop.

busjebusinkbrandreeweg

Busje gaat in vlammen op, ook andere auto raakt beschadigd

Een busje is donderdagavond in vlammen opgegaan in Dordrecht. De wagen stond op een parkeerplaats aan de Reeweg Zuid.

1a781aef-5f07-32a7-bd77-5353a15eb074

Topdrukte bij egelopvang, maar tekort aan kruiken: 'We hebben nieuwe nodig'

Topdrukte bij Egelopvang Papendrecht. In een week tijd zijn daar zestig kleine egels terechtgekomen. De diertjes zijn vaak onderkoeld en moeten flink aansterken. De opvang gebruikt daar speciale kruiken voor, maar er is een probleem: ze raken op.