gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Aanhoudingen en tientallen bekeuringen bij grootschalige politie-actie

a9426043dd4e729ef67a3aa0cfc54e93

Bij uitgebreide verkeerscontroles op meerdere plekken in Dordrecht heeft de politie eind vorige week vijf mensen aangehouden. Ook zijn er meer dan 170 bekeuringen uitgeschreven en werden zes auto's in beslag genomen, meldt de politie.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
De grootschalige controle vond plaats onder de noemer 'Dordt op Slot' en is een samenwerking tussen de politie, gemeente en belastingdienst. Met deze actie willen zij de overlast in de stad aanpakken; zowel in het verkeer en in de wijken, als ook het aanpakken van wanbetalers. Later in het jaar volgen meer van dergelijke acties rondom de stad.

In totaal werden zo'n 250 voertuigen gecontroleerd. Ook werden 61 mensen preventief gefouilleerd. Drie mensen bleken te rijden onder invloed. Zij zijn aangehouden. Ook werden twee mensen opgepakt voor het verstoren van de openbare orde.

De politie had het tijdens de controles druk met het uitschrijven van bekeuringen. Meer dan dertig keer reed iemand met een telefoon in zijn of haar handen. Twintig automobilisten reden te hard. Nog eens twintig anderen reden over de stoep of door een winkelgebied.

De Belastingdienst incasseerde in totaal 164.209 euro en nam zes auto's in beslag. Die zijn afgevoerd.

Lees ook

laurent

Lauran (16) moest geduld hebben, maar nu heeft hij zijn eigen patatkar

"Dit is 'm!" Trots laat de 16-jarige Lauran Brand zijn splinternieuwe patatkar zien. Op de Dam in Alblasserdam is Lau’s Frietboutique iedere zaterdag te bezoeken. Daarmee is Lauran misschien wel de jongste ondernemer uit de regio. "Ondernemen is altijd een risico, maar ik denk dat ik het kan."

IMG_7929

Man (26) opgepakt voor ontvoering en gewelddadige woningoverval

De politie heeft maandag een derde verdachte aangehouden voor een ontvoering en een gewelddadige woningoverval afgelopen zomer in Rotterdam. Het gaat om een 26-jarige man uit Papendrecht.

afgesloten de Munt 01

Herstel onderdoorgang de Munt laat op zich wachten: eerst tijdelijke maatregelen

Het herstel van de scheuren in de onderdoorgang bij de Munt laat nog even op zich wachten. Volgens de omgevingsdienst moeten eerst tijdelijke maatregelen worden genomen. “Op dit moment ligt de focus op de veiligheid.”

PSX_20261024_145756

Brand in keuken door pannetje op het vuur, bewoner nagekeken

In een huis aan de Nicolaasstraat in Dordrecht is rond 14.10 uur brand uitgebroken in de keuken. Een pannetje dat op het vuur stond, zorgde voor rookontwikkeling.

verwarming blije man

Deze flatbewoners hebben weer verwarming: ‘We zitten er nu warmpjes bij!’

De blokverwarming van de flat aan het Rivierenplein in Dordrecht is hersteld. De radiatoren gaven sinds februari geen warmte meer af vanwege een lekkage, waardoor bewoners tijdens koude dagen zich geen raad wisten. “Dat het zolang heeft moeten duren is ongelofelijk.”

Nanning Mol Europarcs

Bewoners vakantiepark moeten weg, handhaving gaat door ondanks bezwaren

De gemeente Dordrecht blijft optreden tegen permanente bewoning op vakantiepark Europarcs. Dat schrijft burgemeester Nanning Mol in antwoord op vragen van politieke partij Beter voor Dordt, die had gevraagd de handhaving voorlopig stil te leggen.