gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht krijgt de positiviteit niet uit Kuijt: 'Gezegd dat ik trots ben'

c58d1c5e981309af53060a14ce99fada

Een worstelend FC Dordrecht kwam vrijdagavond bij Jong Ajax niet verder dan 0-0. Hoewel een gebrek aan vertrouwen zichtbaar parten speelde, is trainer Dirk Kuijt juist opvallend optimistisch.

Corrado Francke |  | Aangepast op
"Ik heb net gezegd dat ik trots ben op mijn team", erkent de oefenmeester na afloop. Zijn ploeg zit in een fase waarin het niet meezit, merkt hij. "Je speelt ook niet met je topscorer, hebt te maken met een aantal jongens die hunkeren naar een goal. Wij gaan stappen maken."

Punkrockband
Wie had gehoopt op een goed optreden in Amsterdam-Zuid, kon toch maar beter naar punkrockband The Offspring in de naastgelegen Ziggo Dome. Spijtig genoeg voor FC Dordrecht was de ploeg daar grotendeels zelf debet aan, want de ploeg blonk uit in foute passes en gemiste kansen.

"Waar wij in moeten verbeteren, is het maken van doelpunten en het creëren van kansen", was ook Kuijts conclusie. "Daar stokt het een beetje, ook omdat het tegen heeft gezeten de afgelopen wedstrijden. Dan kan het ook een mentaal dingetje worden, maar we hebben ervoor geknokt en gevochten."

Gemis Eduardo
Op Sportcomplex De Toekomst miste de ploeg ook nog eens spits Yannick Eduardo. Zijn vervanger, de van Feyenoord gehuurde Stéphano Carrillo, kon opnieuw onvoldoende indruk maken en zoekt nog altijd naar zijn eerste goal. "Natuurlijk praten wij met hem, maar er is niemand die de doelpunten liever wil maken dan hij", zegt Kuijt, die de situatie vergelijkt met zijn oude club Liverpool.

"Daar loopt iemand die voor 100 miljoen euro is gehaald (Alexander Isak, red.), maar met hetzelfde probleem zit. Het is nog een jongen van 19, dus we moeten hem daarin begeleiden. Ik ben een trainer die met hem het maximale eruit probeert te halen."

Benieuwd naar de volledige reactie van Kuijt en doelman Tim Coremans, die de geblesseerde Celton Biai verving? Bekijk via ons YouTube-kanaal een reportage.

Lees meer over:

Lees ook

treindordt

'Zorgwekkende situatie': politie pakt dronken ouders op die met baby in trein zitten

De politie heeft afgelopen weekend twee dronken ouders opgepakt in de trein. Zij hadden hun kindje van nog geen jaar oud bij zich, maar waren niet in staat om voor het kind te zorgen. Agenten spreken over een "zorgwekkende situatie".

Staking OV- pedro v2

Lege perrons door stakingen streekvervoer: 'Vorige keer zat ik hier ook al'

Veel leegte met een paar bussen. Zo ziet Station Dordrecht er woensdag uit vanwege de aangekondigde staking in het streekvervoer. De informatieborden gaven af en toe nog hoop, maar de reizigers kwamen vaak bedrogen uit.

hoogblokland

Molenlanden betrekt zorgen van buurgemeente bij verdere uitwerking azc-plan

De gemeente Molenlanden gaat de zorgen die leven bij inwoners van Meerkerk (Vijfheerenlanden) over de komst van een asielzoekerscentrum in het nabijgelegen Hoogblokland, nadrukkelijk betrekken bij de verdere uitwerking van de plannen. Molenlanden wil - als daar behoefte aan is - ook voor deze inwoners een informatiebijeenkomst organiseren.

Stookadviesstoplicht Ridderkerk foto

Geen stoplichten in het verkeer, maar als stookadvies: deze gemeente zet ze in

Een stookadvies-stoplicht om aan te geven of het verstandig is om te stoken: In Ridderkerk is het vanaf deze week te zien. In de Gieterijstraat in het dorp staat er zo één, een tweede stoplicht zal wisselend in verschillende wijken worden geplaatst.

sportclinic foto artikel

Sportclinics voor ouderen: 'Het houdt je niet alleen fysiek gezond, maar ook mentaal'

Hoe houd en krijg je 50-Plussers uit Hardinxveld-Giessendam aan het sporten? Via verschillende clinics van Old Stars proberen ze bij onder meer de Lawn Tennis Club De Merwede ouderen te motiveren in beweging te komen en te blijven. Zelfs oud- topsporters worden daarvoor ingevlogen: "Kom van die luie bank af!"

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_01_39_31.Still001

Sporten in het donker, want er is geen stroom: ‘Het is even aanpassen’

Duisternis in de sportschool vrijdag in Dordrecht. De SportCity-vestiging aan de Vissersdijk kampte vrijdag, net als verschillende andere bedrijven in die buurt, met een stroomstoring. Sommige sportievelingen keerden om, anderen gingen vrolijk aan de bak.