Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht shopt opnieuw in Spakenburg en haalt nieuwe verdediger

Fonville met het shirt van zijn nieuwe werkgever Nick Koole
FC Dordrecht heeft donderdag de eerste aanwinst in aanloop naar het nieuwe seizoen gepresenteerd. Vleugelverdediger Deveron Fonville (21) komt over van VV IJsselmeervogels en tekent voor twee jaar, met een optie voor nog een seizoen.
Corrado Francke | 10 april 2025 09:57 | Aangepast op 10 april 2025 09:57
Het is sinds de jaarwisseling de derde keer dat de Krommedijkclub in de gemeente Bunschoten-Spakenburg shopt. In januari trok de club al Augustin Drakpe (Spakenburg) en Marouane Afaker (IJsselmeervogels) aan. Fonville wordt dus herenigd met Afaker, die in maart zijn eerste goal voor FC Dordrecht scoorde.

Fonville begon zijn voetbalcarrière in Nieuwegein en doorliep vervolgens de jeugdopleiding van PSV. In 2019 maakte de linkspoot de overstap naar de academie van FC Utrecht. Na een avontuur bij derdedivisionist USV Hercules maakte hij eind 2023 de overstap naar IJsselmeervogels.

“Ik ben ontzettend blij om mijn eerste profcontract te tekenen bij FC Dordrecht”, laat Fonville via de clubsite van zijn nieuwe werkgever weten. “Dit is een geweldige kans om mezelf verder te ontwikkelen en bij te dragen aan het succes van de club. Deze stap bevestigt voor mij dat alles mogelijk is, zolang je er maar in gelooft.”

Lees meer over:

FC Dordrecht|

Meest gelezen

Ravage nadat bestuurder tegen boom klapt langs Provincialeweg

Joram Niese | Redactie Streek 56 | 15 mei 2025 16:58

Lees ook

Promotie komt steeds dichterbij voor FC Dordrecht: ‘Wij hebben niks te verliezen’

Een dubbel tweeluik overleven en FC Dordrecht staat in de eredivisie. Het is de werkelijkheid waarin...

De Plucheplakkers zien perspectief na 'beste uitwedstrijd in maanden'

Hoewel het spel niet sprankelend was, vertrok FC Dordrecht afgelopen dinsdag met perspectief uit Doe...

Beste KKD-talent komt ook dit seizoen uit samenwerking FC Dordrecht en Feyenoord

Jaden Slory is woensdagavond benoemd tot beste talent van het seizoen in de Keuken Kampioen Divisie....

Léo Seydoux verlaat FC Dordrecht voor zijn geboorteland

FC Dordrecht neemt deze zomer afscheid van Léo Seydoux. De 27-jarige vleugelverdediger keert terug n...

FC Dordrecht morele winnaar na 0-0 in Doetinchem? 'Thuis zijn we sterk dit seizoen'

FC Dordrecht mag zich misschien wel de morele winnaar van het play-off-duel bij De Graafschap noemen...

De Plucheplakkers blikken vooruit op de play-offs

FC Dordrecht start dinsdag aan de play-offs om promotie. Na de 4-1 thuisoverwinning op kampioen FC V...