Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht toont karakter in regioderby: 'Wat er ook gebeurt, wij geven nooit op'

Flink dringen bij een corner voor FC Dordrecht René Kamps
Wie geloofde na de 0-2 van Excelsior nog in een resultaat voor FC Dordrecht? De spelers in ieder geval wél, die dankzij een knappe comeback alsnog een verdiend punt pakten met een 2-2 deling. "Vanaf nu hebben wij met elkaar afgesproken dat wat er ook gebeurt, wij nooit opgeven tot het laatste fluitsignaal."
Corrado Francke | 21 september 2024 10:00 | Aangepast op 21 september 2024 00:26
Aan de Krommedijk had de thuisploeg tot vlak na rust de beste kansen, maar was de opponent simpelweg efficiënter. Toch gaf de aansluitingstreffer van Jaden Slory, die amper twee minuten volgde nadat Richie Omorowa de voorsprong van Excelsior had verdubbeld, de Dordtenaar moed. Dat vertrouwen loonde, want middenvelder Ben Scholte sloeg enkele minuten voor het einde toe met een fraai schot.

"We worden steeds beter in de manier van spelen en zijn fit, want we zijn drie wedstrijden in één week te laten zien wat we graag willen", concludeert trainer Melvin Boel na afloop van het zware drieluik, waarin FC Dordrecht het in acht dagen opnam tegen achtereenvolgens FC Eindhoven (0-0 gelijkspel), FC Volendam (2-0 nederlaag) en Excelsior.

Alles of niks
Waar Boel tegen FC Volendam een 'futloos' FC Dordrecht zag na de eerste tegentreffer, vond hij zijn ploeg tegen Excelsior juist 'heel energiek'. "Daardoor gingen wij overijverig naar voren en dat zorgde ervoor dat wij de 0-2 konden maken. Daarna was het alles of niks, daar hebben wij op gewisseld en ik denk dat we twee hele mooie doelpunten maken", vat hij de avond samen.

Door het gelijkspel blijft FC Dordrecht in de middenmoot van de Keuken Kampioen Divisie. Na ruim een week zonder competitieduel is Jong Ajax op De Toekomst op maandag 30 september de volgende tegenstander.

Bekijk via ons YouTube-kanaal reacties van trainer Melvin Boel, doelman Liam Bossin en aanvaller Jaden Slory:

Lees meer over:

FC Dordrecht|

Lees ook

Kuijt baalt na nederlaag: ‘Ongelofelijk dat we hier met lege handen staan’

FC Dordrecht verloor de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar met 3-4 van FC Eindhoven, maar n...

FC Dordrecht verliest laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar van FC Eindhoven

FC Dordrecht heeft de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar met een verliespartij afgesloten. ...

FC Dordrecht halverwege het seizoen, De Plucheplakkers maken de balans op

De Plucheplakkers zijn er weer na de 2-0 uitnederlaag van FC Dordrecht bij Willem II. De Schapenkopp...

Schuurman is oude club nog niet vergeten: ‘Heb nog heel veel FC Dordrecht-slabbetjes’

Jari Schuurman speelde bijna 200 duels in het shirt van FC Dordrecht, maar speelde zaterdag juist te...

Kuijt is helder na nederlaag FC Dordrecht: 'Doen onszelf enorm tekort'

FC Dordrecht verprutste zaterdag veel te veel kansen, iets waar opponent Willem II in het slotkwarti...

Gemiste kansen worden FC Dordrecht fataal bij Willem II

FC Dordrecht heeft ook de derde gang naar Tilburg van 2025 niet in een succes om kunnen zetten. De p...