Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht toont karakter in regioderby: 'Wat er ook gebeurt, wij geven nooit op'

Flink dringen bij een corner voor FC Dordrecht René Kamps
Wie geloofde na de 0-2 van Excelsior nog in een resultaat voor FC Dordrecht? De spelers in ieder geval wél, die dankzij een knappe comeback alsnog een verdiend punt pakten met een 2-2 deling. "Vanaf nu hebben wij met elkaar afgesproken dat wat er ook gebeurt, wij nooit opgeven tot het laatste fluitsignaal."
Corrado Francke | 21 september 2024 10:00 | Aangepast op 21 september 2024 00:26
Aan de Krommedijk had de thuisploeg tot vlak na rust de beste kansen, maar was de opponent simpelweg efficiënter. Toch gaf de aansluitingstreffer van Jaden Slory, die amper twee minuten volgde nadat Richie Omorowa de voorsprong van Excelsior had verdubbeld, de Dordtenaar moed. Dat vertrouwen loonde, want middenvelder Ben Scholte sloeg enkele minuten voor het einde toe met een fraai schot.

"We worden steeds beter in de manier van spelen en zijn fit, want we zijn drie wedstrijden in één week te laten zien wat we graag willen", concludeert trainer Melvin Boel na afloop van het zware drieluik, waarin FC Dordrecht het in acht dagen opnam tegen achtereenvolgens FC Eindhoven (0-0 gelijkspel), FC Volendam (2-0 nederlaag) en Excelsior.

Alles of niks
Waar Boel tegen FC Volendam een 'futloos' FC Dordrecht zag na de eerste tegentreffer, vond hij zijn ploeg tegen Excelsior juist 'heel energiek'. "Daardoor gingen wij overijverig naar voren en dat zorgde ervoor dat wij de 0-2 konden maken. Daarna was het alles of niks, daar hebben wij op gewisseld en ik denk dat we twee hele mooie doelpunten maken", vat hij de avond samen.

Door het gelijkspel blijft FC Dordrecht in de middenmoot van de Keuken Kampioen Divisie. Na ruim een week zonder competitieduel is Jong Ajax op De Toekomst op maandag 30 september de volgende tegenstander.

Bekijk via ons YouTube-kanaal reacties van trainer Melvin Boel, doelman Liam Bossin en aanvaller Jaden Slory:

Lees meer over:

FC Dordrecht|

Lees ook

Ests international tekent voor drie jaar bij FC Dordrecht

Middenvelder Martin Vetkal uit Estland sluit per direct aan bij de selectie van FC Dordrecht. De 21-...

19-jarige Tsjech van RB Leipzig moet Schapekoppen aan doelpunten helpen

FC Dordrecht huurt Yannick Eduardo voor één seizoen van de Duitse topclub RB Leipzig. De boomlange s...

FC Dordrecht verliest van Anderlecht in oefenduel met komische tint

FC Dordrecht heeft zaterdag een oefenwedstrijd tegen het Belgische Anderlecht met 5-0 verloren. Hoew...

FC Dordrecht verliest oefenwedstrijd achter gesloten deuren ruim van Sparta Rotterdam

FC Dordrecht heeft zaterdag zijn tweede vriendschappelijke wedstrijd in de voorbereiding gespeeld te...

Kuijt van start als trainer FC Dordrecht: 'Overtuigd door rust, stabiliteit en vertrouwen'

Dirk Kuijt is op een snikhete maandag begonnen als trainer van FC Dordrecht. Op zijn eerste werkdag ...

Bekijk hier een samenvatting van ASWH - FC Dordrecht (1-1)

FC Dordrecht is de voorbereiding op het nieuwe seizoen gestart met een 1-1 gelijkspel tegen derdediv...