gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Huurtransfer FC Dordrecht-goalie Bossin naar Feyenoord definitief

6ec7e93b648c6f87d50125118dd5f49a

Het hing al even in de lucht, maar nu is het officieel: Liam Bossin wordt het komende halfjaar verhuurd aan Feyenoord. De talentvolle Mannou Berger wordt de nieuwe FC Dordrecht-doelman, maar die overstap is nog niet bevestigd.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Bossin wordt tot en met het einde van het seizoen gehuurd. Daarna heeft Feyenoord een optie om hem definitief in te lijven. "Voor mij was het meteen duidelijk dat ik dit wilde", zegt Bossin op de website van de Rotterdammers. "Als Feyenoord belt, moet je gewoon 'ja' zeggen. Ik was natuurlijk eerste keeper bij FC Dordrecht, maar hier krijg ik een andere rol, als reservedoelman. Daarnaast wil ik mezelf natuurlijk ook verder ontwikkelen, zowel fysiek als op het gebied van keeperstechniek. Daar kijk ik heel erg naar uit."

De 28-jarige Bossin wordt al een paar weken in verband gebracht met een huurtransfer naar Feyenoord. De Ierse Belg bevestigde twee weken geleden zijn overstap, net als meerdere FC Dordrecht-spelers zoals aanvoerder Jari Schuurman.

Toch geen roet in het eten
Een blessure van Feyenoord-jeugdproduct Berger leek heel even roet in het eten te gooien, maar de deal kwam er toch. Bossin gaat bij Feyenoord het keeperstrio met Justin Bijlow en Timon Wellenreuther vormen en krijgt het rugnummer 39.

De geruchten en uitspraken rondom Bossin kwam verschillende media op een 'spreekverbod' met spelers van FC Dordrecht te staan na het duel tegen Jong AZ (1-1) afgelopen vrijdag.

Andere nieuwelingen
De Schapenkoppen presenteerden deze en afgelopen week twee andere nieuwelingen. Buitenspeler Marouane Afaker en verdediger Augustin Drakpe waren de eerste winterse versterkingen aan de Krommedijk. Drakpe mocht, nog geen twee dagen na zijn contractondertekening, gelijk aan de bak tegen Jong AZ en kende een uitstekend debuut.

FC Dordrecht nam woensdag afscheid van verdediger Jop van der Avert, die naar Zuid-Korea vertrekt. De club nam eerder afscheid Brahim Darri, die inmiddels zijn debuut voor VVV-Venlo heeft gemaakt.

Lees meer over:

Lees ook

2607235006

Scheur in installatie bij kunststofbedrijf, medewerker nagekeken door ambulancepersoneel

Bij kunststofbedrijf Delrin, op het terrein van chemiebedrijf Chemours in Dordrecht, heeft donderdagochtend iemand slib over zich heen gekregen. Dat gebeurde nadat een scheur ontstond in een slibreactor, die daarna omviel.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - FIETSENMAKER

Maarten is fietsenmaker aan huis en werkt vanuit zijn bus

De meeste mensen brengen hun fiets naar een fietsenmaker toe als deze gerepareerd moet worden. Maarten van Rijswijk doet dit net anders. Hij komt zelf naar de kapotte fietsen toe en repareert ze ter plekke in zijn bus. Maarten leert Monique wat je moet doen om een fiets weer gloednieuw te krijgen.

fotorollebollen

Gratis skaten in het park tijdens dit evenement: 'Het asfalt hier is super'

Of je nou je eigen skates meeneemt of een paar rolschaatsen gratis huurt: tijdens de bloedhete eerste avond van Rollebollen in het Dordtse Weizigtpark liep alles op rolletjes. Het skate-evenement wordt dit jaar voor de tweede keer georganiseerd en geeft iedereen de kans om gratis te skaten.

kansspel

Dordtenaar voorspelt zes getallen goed en wint jackpot

Een inwoner uit Dordrecht heeft bij de Lotto-trekking van zaterdag 15 augustus een miljoen euro gewonnen. De speler voorspelde als enige vijf getallen én het reservegetal goed en wint daarmee de volledige Jackpot.

fotozonsverduisteringg

Zonsverduistering trekt veel bekijks: 'Het lijkt wel op een teennagel'

De grootste zonsverduistering sinds 1999. Honderden mensen keken woensdagavond op verschillende plekken in Dordrecht naar dit bijzondere fenomeen, zoals aan de Dokweg of bij Sterrenwacht Mercurius. Een ‘once-in-a-lifetime experience’: "Heel gaaf om te zien, ik had het niet zo verwacht."

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - SCHOENVERVER

Niels verft schoenen naar wens van de klant: ‘Ik hoef nooit nee te zeggen’

Niels van Mourik krijgt schoenen van ongeverfde leer binnen in zijn atelier in Alblasserdam. Vervolgens kleurt hij het schoeisel naar wens van de klant. Klinkt best eenvoudig, maar Megan leert dat schoenen verven toch wat lastiger is dan gedacht.