gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Huurtransfer FC Dordrecht-goalie Bossin naar Feyenoord definitief

6ec7e93b648c6f87d50125118dd5f49a

Het hing al even in de lucht, maar nu is het officieel: Liam Bossin wordt het komende halfjaar verhuurd aan Feyenoord. De talentvolle Mannou Berger wordt de nieuwe FC Dordrecht-doelman, maar die overstap is nog niet bevestigd.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Bossin wordt tot en met het einde van het seizoen gehuurd. Daarna heeft Feyenoord een optie om hem definitief in te lijven. "Voor mij was het meteen duidelijk dat ik dit wilde", zegt Bossin op de website van de Rotterdammers. "Als Feyenoord belt, moet je gewoon 'ja' zeggen. Ik was natuurlijk eerste keeper bij FC Dordrecht, maar hier krijg ik een andere rol, als reservedoelman. Daarnaast wil ik mezelf natuurlijk ook verder ontwikkelen, zowel fysiek als op het gebied van keeperstechniek. Daar kijk ik heel erg naar uit."

De 28-jarige Bossin wordt al een paar weken in verband gebracht met een huurtransfer naar Feyenoord. De Ierse Belg bevestigde twee weken geleden zijn overstap, net als meerdere FC Dordrecht-spelers zoals aanvoerder Jari Schuurman.

Toch geen roet in het eten
Een blessure van Feyenoord-jeugdproduct Berger leek heel even roet in het eten te gooien, maar de deal kwam er toch. Bossin gaat bij Feyenoord het keeperstrio met Justin Bijlow en Timon Wellenreuther vormen en krijgt het rugnummer 39.

De geruchten en uitspraken rondom Bossin kwam verschillende media op een 'spreekverbod' met spelers van FC Dordrecht te staan na het duel tegen Jong AZ (1-1) afgelopen vrijdag.

Andere nieuwelingen
De Schapenkoppen presenteerden deze en afgelopen week twee andere nieuwelingen. Buitenspeler Marouane Afaker en verdediger Augustin Drakpe waren de eerste winterse versterkingen aan de Krommedijk. Drakpe mocht, nog geen twee dagen na zijn contractondertekening, gelijk aan de bak tegen Jong AZ en kende een uitstekend debuut.

FC Dordrecht nam woensdag afscheid van verdediger Jop van der Avert, die naar Zuid-Korea vertrekt. De club nam eerder afscheid Brahim Darri, die inmiddels zijn debuut voor VVV-Venlo heeft gemaakt.

Lees meer over:

Lees ook

politiestock

Verdachten schietpartij waarbij Dordtenaren gewond raakten langer vast

De politie heeft twee mannen opgepakt na een schietpartij, waarbij twee Dordtenaren gewond raakte. Zij blijven zeker veertien dagen langer vastzitten, meldt de politie.

businkbotsing

Weg bezaaid met glas na botsing, auto's zwaar beschadigd

Twee auto's zijn maandagavond met elkaar in botsing gekomen op de Noordendijk in Dordrecht. Een van de voertuigen werd daarbij in de flank geraakt en is flink beschadigd.

foto artikel blieb

Met deze tool vind je spelenderwijs je nieuwe leesboek

Bibliotheek AanZet komt met iets nieuws: een tablet waarmee kinderen kunnen onderzoeken wat hun volgende leesboek gaat worden. Een Blieb. Via een tablet maken kinderen een eigen robot en kiezen ze een wereld, onderwerp en emotie die ze interessant vinden. De Blieb geeft dan op basis van die keuzes boekentips.

schaatsendordt

Deze schaatsers gaan gewoon door in hartje zomer: ‘Met de hittegolf was het heel lekker’

Het mag dan nog ruim een maand duren voordat de zomer voorbij is, de Schaatsbaan Dordrecht staat alweer lekker vol. Tijdens het jaarlijkse ‘zomerkamp’ komen schaatsers van verschillende niveaus er dagelijks trainen om hun techniek verder aan te scherpen. “Het is wel een klap in je gezicht als je weer naar buiten stapt.”

zomerschool

Zomerschool Dordrecht verwelkomt tientallen kinderen van het azc

Terwijl veel kinderen deze weken genieten van hun zomervakantie, zitten ruim tweehonderd basisschoolleerlingen in Dordrecht juist in de schoolbanken op De Zomerschool. Dit jaar doet een opvallend grote groep kinderen uit het nieuwe asielzoekerscentrum (azc) in Dordrecht mee.

politielekenmerwede

Kapot achterlicht wijst politie op man met openstaande celstraf van 1116 dagen

De politie heeft vorige week zondag een automobilist van de A15 bij Hendrik-Ido-Ambacht geplukt, die nog een celstraf van 1116 dagen had open staan. Hij viel op toen hij in een auto rondreed met een kapot achterlicht.