gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Leven na een herseninfarct in Op Pad met Ad

2b1e8ebce1eaf84e9003704b45a35e43

Tijdens de zomervakantie zendt RTV Dordrecht de meest interessante afleveringen van ´Op Pad Met Ad' van het afgelopen half jaar nog een keer uit. Deze week aflevering 4 in de serie, over mensen met niet-aangeboren hersenletsel. Om meerdere redenen het (terug)kijken waard.

Redactie RTV Dordrecht |  | Aangepast op
Presentator Ad van den Herik sprak in mei met drie slachtoffers en een partner over de invloed van een herseninfarct op hun leven. Die invloed is enorm, gaat bijvoorbeeld veel verder dan wel of niet meer kunnen autorijden of slapeloosheid, een herseninfarct heeft grote gevolgen voor het werk dat iemand deed, zijn of haar hobby's en relaties.

De programma's van ´Op Pad Met Ad' zijn onze verhalen van de straat. Iedere week heeft Dordtenaar Ad van den Herik een ontmoeting met interessante bekende en minder bekende stadgenoten. Daarnaast steekt hij ook regelmatig 'de thermometer in de Dordtse samenleving' zoals hij het zelf zegt. Dan vraagt hij inwoners van de stad naar hun mening over actuele zaken.

In de ´best of´ van OPMA van deze zomer zijn de volgende afleveringen nog een keer te zien op TV Dordrecht: Marry Huigen, Dordtenaren en geluk, Tony Bruys, 'stadschroniquer' Kees Thies, Kees Baarda en zijn boek over de Dordtse bruggen en Ad's bezoek aan de Boekenmarkt.

Deze week dus de uitzending van OPMA uit mei over hoe je je leven weer kan oppakken na een herseninfarct, vandaag 14 augustus en komende vrijdag 18 augustus vanaf 18.00 uur nog een keer te zien op TV Dordrecht. Alle afleveringen van ´Op Pad Met Ad' zijn trouwens ook terug te zien op ons YouTube-kanaal.

Lees ook

foto ketting straatroof zwi

Bejaarde vrouw (84) beroofd, buit meteen ingeleverd bij goudwisselkantoor

Het Openbaar Ministerie eist negen maanden cel tegen S.L. (23), verdachte van een straatroof op een bejaarde vrouw in Zwijndrecht. Drie kwartier na de beroving leverde hij de buitgemaakte ketting in bij een goudwisselkantoor, maar was hij ook degene die de vrouw beroofde?

bomen

Met beschermende pakken en maskers kappen groenwerkers zieke esdoorns

Zestien zieke esdoorns in Zwijndrecht zijn niet meer te redden en moeten met spoed worden gekapt. De bomen zijn getroffen door de beruchte roetschorsziekte, waardoor takken spontaan kunnen afbreken. Om de veiligheid op straat te garanderen, start de gemeente deze maandag met een ingrijpende en streng beveiligde kapoperatie.

2604285328

Auto en busje van Dordts eetcafé in vlammen op, man (50) aangehouden

De politie heeft een 50-jarige man aangehouden voor de betrokkenheid bij een voertuigbrand in Dordrecht. Het gaat om de brand bij eetcafé De Wilhelminaboom in april, toen een bedrijfsbus- en auto in vlammen opgingen.

20261015_101657

Niet alleen voor de dorst, ook als troost: Rijkswaterstaat bedankt reizigers en deelt appels uit

Een appeltje voor de dorst of fietslampjes om ook in het donker zichtbaar te zijn: Rijkswaterstaat deelt op verschillende locaties in onze streek bedankjes uit aan alle reizigers vanwege de alternatieven die zij hebben gekozen sinds de afsluiting van de Papendrechtsebrug.

De Bie Jong PSV FC Dordrecht

Rake penalty bezorgt FC Dordrecht gewenste start van tweede periode

FC Dordrecht is maandagavond goed begonnen aan de tweede periode in de Keuken Kampioen Divisie. Op bezoek bij Jong PSV, waar de ploeg vorig seizoen nog een playoff-ticket liet liggen, werd Joey de Bie door een rake strafschop matchwinner: 0-1.

55610958826_5b593fc37e_k

Van Wijk en Busch naar WK kortebaanzwemmen

De Dordtse Kim Busch en de in Zwijndrecht geboren Milou van Wijk gaan naar de wereldkampioenschappen kortebaanzwemmen. Tijdens de kwalificatiedagen verzekerden de zwemsters zich van een ticket naar het WK, begin december in de Chinese hoofdstad Peking.