gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Leven na een herseninfarct in Op Pad met Ad

2b1e8ebce1eaf84e9003704b45a35e43

Tijdens de zomervakantie zendt RTV Dordrecht de meest interessante afleveringen van ´Op Pad Met Ad' van het afgelopen half jaar nog een keer uit. Deze week aflevering 4 in de serie, over mensen met niet-aangeboren hersenletsel. Om meerdere redenen het (terug)kijken waard.

Redactie RTV Dordrecht |  | Aangepast op
Presentator Ad van den Herik sprak in mei met drie slachtoffers en een partner over de invloed van een herseninfarct op hun leven. Die invloed is enorm, gaat bijvoorbeeld veel verder dan wel of niet meer kunnen autorijden of slapeloosheid, een herseninfarct heeft grote gevolgen voor het werk dat iemand deed, zijn of haar hobby's en relaties.

De programma's van ´Op Pad Met Ad' zijn onze verhalen van de straat. Iedere week heeft Dordtenaar Ad van den Herik een ontmoeting met interessante bekende en minder bekende stadgenoten. Daarnaast steekt hij ook regelmatig 'de thermometer in de Dordtse samenleving' zoals hij het zelf zegt. Dan vraagt hij inwoners van de stad naar hun mening over actuele zaken.

In de ´best of´ van OPMA van deze zomer zijn de volgende afleveringen nog een keer te zien op TV Dordrecht: Marry Huigen, Dordtenaren en geluk, Tony Bruys, 'stadschroniquer' Kees Thies, Kees Baarda en zijn boek over de Dordtse bruggen en Ad's bezoek aan de Boekenmarkt.

Deze week dus de uitzending van OPMA uit mei over hoe je je leven weer kan oppakken na een herseninfarct, vandaag 14 augustus en komende vrijdag 18 augustus vanaf 18.00 uur nog een keer te zien op TV Dordrecht. Alle afleveringen van ´Op Pad Met Ad' zijn trouwens ook terug te zien op ons YouTube-kanaal.

Lees ook

mishandelingconducteur

Verdachte mishandelt treinconducteur, politie brengt beelden naar buiten

De politie is op zoek naar een vermoedelijk minderjarige verdachte die in november vorig jaar een treinconducteur bij station Sliedrecht heeft mishandeld. Beelden van het incident en van de verdachte zijn maandag naar buiten gebracht.

nk2026080793A00491

Knotsgek openingskwartier bezorgt FC Dordrecht prettige seizoensstart

FC Dordrecht is het seizoen 2026/2027 vrijdagavond begonnen met een zege op Jong Ajax. De ploeg van trainer Paul Nuijten kwam razendsnel op achterstand, maar na een kwartier stond het al 2-1. Die voorsprong werd niet meer uit handen gegeven.

botulismealb

Botulisme vastgesteld in Alblasserdam: vooral gevaarlijk voor honden

In het water tussen de Middelwetering en Oosteromse Wiel in Alblasserdam is botulisme geconstateerd in het water. De gemeente roept inwoners op om extra voorzichtig te zijn en honden niet te laten zwemmen in of drinken uit het water.

IMG_5351

Steunconstructies geplaatst in plotseling gesloten parkeergarage, onderzoek gaat door

De gemeente Dordrecht heeft extra steunconstructies laten plaatsen in parkeergarage Visstraat. Hierdoor is het acute risico weg, aldus de gemeente. De garage werd vrijdagavond halsoverkop gesloten nadat er een scheur was aangetroffen op de bovenste verdieping.

Point Blur_Aug052026_153914

Harde klap op Hastingsweg, drie mensen naar het ziekenhuis

Drie mensen zijn woensdag gewond geraakt bij een aanrijding op de Hastingsweg in Dordrecht. De botsing gebeurde even na drieën.

controledordecht

Tien aanhoudingen bij controle op rijden onder invloed

De politie in Dordrecht heeft afgelopen weekend tien automobilisten opgepakt, die worden verdacht van het rijden onder invloed van alcohol en/of verdovende middelen. Dit kwam aan het licht bij een controle in de nachtelijke uren.