gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Leven na een herseninfarct in Op Pad met Ad

2b1e8ebce1eaf84e9003704b45a35e43

Tijdens de zomervakantie zendt RTV Dordrecht de meest interessante afleveringen van ´Op Pad Met Ad' van het afgelopen half jaar nog een keer uit. Deze week aflevering 4 in de serie, over mensen met niet-aangeboren hersenletsel. Om meerdere redenen het (terug)kijken waard.

Redactie RTV Dordrecht |  | Aangepast op
Presentator Ad van den Herik sprak in mei met drie slachtoffers en een partner over de invloed van een herseninfarct op hun leven. Die invloed is enorm, gaat bijvoorbeeld veel verder dan wel of niet meer kunnen autorijden of slapeloosheid, een herseninfarct heeft grote gevolgen voor het werk dat iemand deed, zijn of haar hobby's en relaties.

De programma's van ´Op Pad Met Ad' zijn onze verhalen van de straat. Iedere week heeft Dordtenaar Ad van den Herik een ontmoeting met interessante bekende en minder bekende stadgenoten. Daarnaast steekt hij ook regelmatig 'de thermometer in de Dordtse samenleving' zoals hij het zelf zegt. Dan vraagt hij inwoners van de stad naar hun mening over actuele zaken.

In de ´best of´ van OPMA van deze zomer zijn de volgende afleveringen nog een keer te zien op TV Dordrecht: Marry Huigen, Dordtenaren en geluk, Tony Bruys, 'stadschroniquer' Kees Thies, Kees Baarda en zijn boek over de Dordtse bruggen en Ad's bezoek aan de Boekenmarkt.

Deze week dus de uitzending van OPMA uit mei over hoe je je leven weer kan oppakken na een herseninfarct, vandaag 14 augustus en komende vrijdag 18 augustus vanaf 18.00 uur nog een keer te zien op TV Dordrecht. Alle afleveringen van ´Op Pad Met Ad' zijn trouwens ook terug te zien op ons YouTube-kanaal.

Lees ook

PSX_20260728_194132

Wéér koolmonoxide gemeten in flat, zestien verdiepingen ontruimd

Een flat aan de Drierivierenlaan in Ridderkerk is ontruimd nadat een koolmonoxidemelder is afgegaan in het gebouw. Volgens de brandweer zijn ook daadwerkelijk hoge concentraties koolmonoxide gemeten. Het is niet de eerste keer: in de afgelopen maanden is de gevaarlijke stof meermaals gemeten, na de vorige keer werd zelfs de gaskraan wekenlang dichtgedraaid.

Jos verenigingsspeld

Jos (62) zet zich al 45 jaar in voor deze basketbalvereniging en krijgt onderscheiding

Groot feest bij basketbalvereniging River Trotters in Hardinxveld-Giessendam. Daar is de 62-jarige Jos Baggerman in het zonnetje gezet voor zijn 45-jarige inzet voor de club. Als blijk van waardering heeft hij een verenigingsspeld met oorkonde van de Nederlandse Basketball Bond gekregen. "Een totale verrassing."

merwedelingelijn kleiner

Reizigersvereniging: Verbod fietsen MerwedeLingelijn gaat te ver

Het verbod op fietsen op de hele MerwedeLingelijn tijdens de afsluiting van de Papendrechtsebrug gaat verder dan noodzakelijk. Dat stelt reizigersvereniging Rover. Rover heeft begrip voor de keuze om de dienstregeling tijdelijk aan te passen om de dienstregeling betrouwbaar te houden, maar noemt het fietsverbod "moeilijk te rechtvaardigen".

artikelfoto martijn noort

Abrupt einde Moulin Rouge: Dordtse musicalster Martijn Noort blijft verslagen achter

Voor Dordtenaar Martijn Noort is zijn eerste grote hoofdrol in een Nederlandse musical onverwacht ten einde gekomen. Aanvankelijk zou hij nog tot begin augustus te zien zijn in Moulin Rouge! De Musical. Maar nadat een sprinklerinstallatie door een technisch defect in het Utrechtse Beatrixtheater afging, zijn alle resterende voorstellingen geschrapt.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Het Zuigkwartet

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met het Dordtse theatergezelschap Het Zuigkwartet. Na de eerdere theatervoorstelling over de bekende Dordtenaar Willie Batenburg richten zij zich nu op een ander bekende Dordtenaar: schrijver en dichter C. Buddingh'.

bigrivers20261

Zondag op TV Dordrecht: Compilatie Big Rivers 2026

De 26ste editie van Big Rivers was één groot feest: drie dagen eten, drinken, gezelligheid en heel veel muziek in het historisch centrum van Dordrecht. Deze zondag kun je op TV Dordrecht nagenieten van het festival, met de leukste nummers van verschillende concerten.