Dordrecht, Netherlands

Nieuwe Dordtse burgemeester neemt afscheid van Laren: 'Hij was echt één van ons'

Nanning Mol, de nieuwe burgemeester van Dordrecht, heeft maandag afscheid genomen van Laren. Hij droeg de afgelopen zes jaar in die gemeente de burgemeestersketting. Over iets meer dan een week gaat hij aan de slag in Dordt.
Redactie Streek 56 | 27 mei 2025 16:34 | Aangepast op 27 mei 2025 16:34
“Ik ga hier met een heel warm gevoel weg. Het afscheid voelt erg persoonlijk”, aldus Mol over de receptie. Het afscheid was dan ook erg persoonlijk. Nanning Mol zette het dorp Laren de afgelopen zes jaar in beweging, met grote projecten zoals een vernieuwd cultureel centrum en plannen voor betaalbare woningen.

Hij was zichtbaar, betrokken en laat een blijvende indruk achter in het dorp. “We gaan hem hier wel missen, ja. Hij is echt één van ons”, aldus Mols oude buurvrouw, die ook bij het afscheid was.

Geheel in stijl vertrekt Mol uit zijn geliefde Laren; Hij heeft een Dordtse verhuizer geregeld om hemzelf en zijn spullen naar Dordrecht te brengen. Terwijl hij wegrijdt wordt er flink gezwaaid en gezongen.

Mol mag zich vanaf donderdag 5 juni officieel burgemeester van Dordrecht én Schapenkop noemen.

Benieuwd hoe de afscheidsreceptie er aan toe ging? Kijk voor een uitgebreide sfeerimpressie naar Op Pad Met Ad, deze vrijdag om 18.00 uur vlak na het nieuws bij TV Dordrecht. Of bekijk de video op ons YouTubekanaal.

Lees ook

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

De sluiting van het veganistische eetcafé Rebel Rebel in Dordrecht is voor veel Dordtenaren een klap...

Politie zoekt kopschoppers na caféruzie

Bij een eetcafé in Hendrik-Ido-Ambacht is in de nacht van zaterdag op zondag een vechtpartij geweest...

Autobranden Papendrecht vermoedelijk ontstaan door explosie, politie zoekt getuigen

De politie vermoedt dat de brand in de Oostpolder in Papendrecht van afgelopen weekend is ontstaan d...

Maatschappelijke organisaties krijgen hier een eigen ruimte: ‘Trots op de plannen’

Het gemeentebestuur van Ridderkerk wil een pand aan de Havenstraat flink verbouwen, zodat daar onder...

Hardley geniet van debuut bij FC Dordrecht: ‘Je moet ready zijn als er een kans komt’

Het eerste competitieduel na de winterstop betekende voor Björn Hardley zijn FC Dordrecht-debuut. De...

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...