gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Slordig duel tussen FC Dordrecht en FC Eindhoven kent geen winnaar

00c8889fbc6656f5458ed9075ca6d279

FC Dordrecht heeft een punt overgehouden aan de ontmoeting bij FC Eindhoven. De ploeg liet aanvallend te weinig zien om aanspraak te maken op de zege, maar hield wel de nul: 0-0.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Aan de aftrap weinig verrassingen, al viel de keuze voor Jaden Slory wel op. De jonge buitenspeler maakte zijn basisdebuut voor FC Dordrecht en zorgde ervoor dat het aanvalsblok, gevormd met Devin Haen en Korede Osundina, volledig uit Feyenoord-huurlingen bestond.

Sterke start, matig vervolg
De bezoekers zorgden in de openingsfase voor het meeste gevaar, maar deden veel te weinig met de ruimte die FC Eindhoven weggaf. De Lichtstadbewoners waagden na een kwartier voor het eerst een poging, die vanaf de schoen van Dyon Dorenbosch ruim over het doel van Liam Bossin zeilde.

De Belgisch-Ierse doelman, die deze zomer na een avontuur bij het inmiddels failliete KV Oostende terugkeerde aan de Krommedijk, zag even later ook Rangelo Janga gevaar stichten. Ware het niet dat de lange spits, die 36 duels voor FC Dordrecht speelde, net naast knikte.

Benauwde momenten
Voor rust kende de uitploeg, die duidelijk moeite had had in het aanvalsspel, nog twee benauwde momentjes achterin. Eerst keerde Bossin een poging van Sven Simons, waarna Farouq Limouri vlak voor de theepauze een doorgeschoten vrije trap niet tot openingstreffer kon verwerken. Zo mocht FC Dordrecht van geluk spreken dat het na een rommelig eerste bedrijf nog 0-0 stond.

Na de onderbreking was de ploeg van Boel beter bij de les. Zo was Devin Haen uit een corner van Joep van der Sluijs dichtbij een doelpunt, terwijl laatstgenoemde vlak daarna in kansrijke positie ruim over het domein van Jorn Brondeel vuurde.

Wie kan nog scoren?
Die aanvalsdrift kon de ploeg, omdat er opnieuw slordigheden in het spel slopen, alleen niet doorzetten. Zo stevende het duel, ondanks dat er nog ruim twintig minuten te spelen was, af op een bloedeloos gelijkspel. Dat was ook op de tribunes te merken, waar het Brabants kletsvolume toenam en de wedstrijd een nóg grotere bijzaak werd.

Gescoord werd er dan ook niet meer, ondanks het inbrengen van Joseph Amuzu en Dean Zandbergen in de slotfase. Wel waren beide ploegen nog dichtbij de winnende treffer: de poging van Haen belandde via Brondeel op het dak van het doel, terwijl de Eindhovense invaller Joey Sleegers nog op de paal knalde. Zo is FC Dordrecht wel een punt rijker, maar zal de ploeg niet met al te veel trots op het duel terugkijken.

Opstelling FC Dordrecht: Bossin; Seydoux, Valk, M'Bemba, Codutti; Van Vianen (Tabiri/46), Shein, Van der Sluijs; Osundina (Amuzu/67), Haen, Slory (Zandbergen/76)

Lees ook

Zwijndrecht Samen vooruit_1-2

Sluiten azc en rem op sociale huur: de Zwijndrechtse plannen voor de komende jaren

1250 woningen erbij, minder (jeugd)overlast, meer sportende inwoners en een einde aan de asielopvang in het ARA-hotel. De wensenlijst in het nieuwe Zwijndrechtse raadsprogramma ‘Samen vooruit’, dat dinsdag werd ondertekend, is flink. Daarin zijn dit de belangrijkste en meest concrete plannen.

artikelfoto oversteken stadspolders

Omwonenden willen aanpassing bij deze oversteekplaats: 'Je hebt amper tijd'

Bewoners van de Dordtse wijk Stadspolders maken zich zorgen over de voetgangersoversteekplaats bij winkelcentrum De Bieshof. Vooral ouderen en mensen die slecht ter been zijn zouden de overkant niet altijd halen voordat het verkeerslicht weer op rood springt. Volgens omwonenden leidt dat geregeld tot onveilige situaties.

FB_IMG_1781955457313

Opnieuw een auto in brand bij eetcafé: 'Wanneer houdt dit op?’

Een brandstichter heeft vrijdagnacht opnieuw toegeslagen op de parkeerplaats van het Dordtse eetcafé De Wilhelminaboom. Volgens eigenaresse Monique van Esseveld is deze keer de auto van een klant verwoest door vlammen.

drugspand

Burgemeester sluit en controleert woningen: meerdere misstanden gevonden

Een woning aan de Beltmolen in Papendrecht is door burgemeester Margreet van Driel gesloten na de vondst wapens, drugs en cash geld. Ook zijn er bij andere huizen in de gemeente misstanden geconstateerd..

hardslopen hitte Pexels

Enorme hitte zorgt voor extra voorbereiding hardlopers: ‘We hebben zo’n 288 waterflesjes ingeslagen’

Waar de meeste mensen dit weekend rustig van het warme weer genieten, gaat Arie Toom met zijn team voor het Albert Schweitzer ziekenhuis meedoen aan de RopaRun. Dat is een estafetteloop waar meer dan tweehonderd teams aan meedoen om geld op te halen voor een goed doel. De 35e editie wordt dit jaar voor de deelnemers extra uitdagend, omdat de temperaturen kunnen oplopen tot bijna dertig graden.

IMG_7662

kermis

Nieuw, hoger en griezeliger: Zomerkermis keert terug naar Dordt

Het kwik stijgt en dat kan natuurlijk maar één ding betekenen: Zomerkermis Dordrecht XXL. Van zaterdag 20 juni tot en met zondag 28 juni kan er weer gegild worden in de achtbaan, gevist worden naar eendjes en gerild worden in het spookhuis. “We hebben twaalf gloednieuwe smaken die de Dordtenaren nog niet geproefd hebben”, aldus Ruud de Dreu, kermismeester van de Dordtse Zomerkermis.