gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Slordig duel tussen FC Dordrecht en FC Eindhoven kent geen winnaar

00c8889fbc6656f5458ed9075ca6d279

FC Dordrecht heeft een punt overgehouden aan de ontmoeting bij FC Eindhoven. De ploeg liet aanvallend te weinig zien om aanspraak te maken op de zege, maar hield wel de nul: 0-0.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Aan de aftrap weinig verrassingen, al viel de keuze voor Jaden Slory wel op. De jonge buitenspeler maakte zijn basisdebuut voor FC Dordrecht en zorgde ervoor dat het aanvalsblok, gevormd met Devin Haen en Korede Osundina, volledig uit Feyenoord-huurlingen bestond.

Sterke start, matig vervolg
De bezoekers zorgden in de openingsfase voor het meeste gevaar, maar deden veel te weinig met de ruimte die FC Eindhoven weggaf. De Lichtstadbewoners waagden na een kwartier voor het eerst een poging, die vanaf de schoen van Dyon Dorenbosch ruim over het doel van Liam Bossin zeilde.

De Belgisch-Ierse doelman, die deze zomer na een avontuur bij het inmiddels failliete KV Oostende terugkeerde aan de Krommedijk, zag even later ook Rangelo Janga gevaar stichten. Ware het niet dat de lange spits, die 36 duels voor FC Dordrecht speelde, net naast knikte.

Benauwde momenten
Voor rust kende de uitploeg, die duidelijk moeite had had in het aanvalsspel, nog twee benauwde momentjes achterin. Eerst keerde Bossin een poging van Sven Simons, waarna Farouq Limouri vlak voor de theepauze een doorgeschoten vrije trap niet tot openingstreffer kon verwerken. Zo mocht FC Dordrecht van geluk spreken dat het na een rommelig eerste bedrijf nog 0-0 stond.

Na de onderbreking was de ploeg van Boel beter bij de les. Zo was Devin Haen uit een corner van Joep van der Sluijs dichtbij een doelpunt, terwijl laatstgenoemde vlak daarna in kansrijke positie ruim over het domein van Jorn Brondeel vuurde.

Wie kan nog scoren?
Die aanvalsdrift kon de ploeg, omdat er opnieuw slordigheden in het spel slopen, alleen niet doorzetten. Zo stevende het duel, ondanks dat er nog ruim twintig minuten te spelen was, af op een bloedeloos gelijkspel. Dat was ook op de tribunes te merken, waar het Brabants kletsvolume toenam en de wedstrijd een nóg grotere bijzaak werd.

Gescoord werd er dan ook niet meer, ondanks het inbrengen van Joseph Amuzu en Dean Zandbergen in de slotfase. Wel waren beide ploegen nog dichtbij de winnende treffer: de poging van Haen belandde via Brondeel op het dak van het doel, terwijl de Eindhovense invaller Joey Sleegers nog op de paal knalde. Zo is FC Dordrecht wel een punt rijker, maar zal de ploeg niet met al te veel trots op het duel terugkijken.

Opstelling FC Dordrecht: Bossin; Seydoux, Valk, M'Bemba, Codutti; Van Vianen (Tabiri/46), Shein, Van der Sluijs; Osundina (Amuzu/67), Haen, Slory (Zandbergen/76)

Lees ook

thumvoorartikekl

Op deze school trapte WK-sensatie Summerville al vroeg een balletje: 'We zijn super trots!'

Glimmende gezichtjes van trots bij de leerlingen van basisschool De Meridiaan in de Dordtse wijk Sterrenburg. Het schoolplein van de basisschool zal namelijk vanaf nu door het leven gaan als de Summervillestraat. Het heeft alles te maken de prestaties van Oranje-international en ex-FC Dordrecht-speler Crysencio Summerville. De aanvaller van Oranje zat namelijk een aantal jaren op de basisschool, en wordt nu dus geëerd.

paaltjesweg

Veiliger fietsen in Papendrecht: gemeente haalt gevaarlijke paaltjes weg

Fietsers kunnen weer een stuk veiliger gebruikmaken van het tweerichtingsfietspad langs de Ketelweg in Papendrecht. De gemeente heeft onlangs de vluchtheuvels met verkeerspaaltjes verwijderd die tussen de vele in- en uitritten van bedrijven stonden.

softdrugs wiet joints Pexels

Burgemeester sluit woning Stadspolders om drugsvondst

Een huis aan het Rudyard Kipling-Erf in Dordrecht is door burgemeester Nanning Mol voor drie maanden gesloten. Na een tip heeft de politie in de woning een grote hoeveelheid softdrugs en wapens gevonden.

treinstoring

Nog langer geen treinen tussen Dordrecht en Rotterdam door stroomstoring

Het treinverkeer tussen Rotterdam en het zuiden van het land is naar verwachting nog zeker tot zaterdagmiddag ontregeld. Dat komt door een stroomstoring die maandagochtend is ontstaan bij station Rotterdam Stadion. Aanvankelijk werd gedacht dat het treinverkeer eerst dinsdagochtend en later donderdagavond weer kon worden opgestart, maar het herstel van de vele kapotte stroomkabels vergt nog meer tijd.

artikelfotoooo

Tiende Bachfestival in Dordrecht: van leerorkest tot filmpremière

We hebben er twee jaar op moeten wachten, maar dit weekend is het tijd voor het Bachfestival in Dordrecht. De editie van dit jaar mag een jubileumeditie worden genoemd, aangezien Bach-liefhebbers voor de tiende keer kunnen afreizen naar de stad voor het festival.

PSX_20260615_133225

Man (32) zwaargewond bij steekpartij op opvangboot voor vluchtelingen

Een 32-jarige man is maandagmiddag zwaargewond geraakt bij een steekpartij op een opvangboot voor vluchtelingen in Hendrik-Ido-Ambacht. Het slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis gebracht. Hij had onder meer verwondingen aan zijn gezicht.