Dordrecht, Netherlands

Staking leidt tot lege schappen in de Drechtsteden

De staking van het personeel van een aantal distributiecentra van de Albert Heijn heeft ook in onze regio met als gevolg lege schappen. Dat wil zeggen: weinig zuivel, frisdrank en toiletpapier. Tegelijkertijd ook weinig klanten, zo is te zien bij het filiaal op Maasplaza in Dordrecht en het filiaal in Winkelcentrum Walburg in Zwijndrecht.
Dennis Koorevaar | 3 mei 2023 16:30 | Aangepast op 3 mei 2023 15:05
Het is rustig in de winkels in het filiaal in winkelcentrum Walburg in Zwijndrecht en het filiaal op Maasplaza in Dordrecht. Veel zuivelproducten zoals melk en yoghurt mist. Ook is een deel van de frisdranken niet aanwezig in de schappen. Daarnaast zijn er nog enkele pakket toiletpapier. Verder zijn de schappen nog redelijk gevuld.

Het personeel staakt in verband met de geeiste loonsverhoging. De supermarkt deed een aanbod van 10%, maar daar is het personeel niet mee akkoord. Tegen de NOS zegt een woordvoerder dat de vakbonden voorlopig ook niet terug aan tafel komen. Of dat nog gevolgen heeft voor de komende dagen is nog niet duidelijk.

Lees ook

Lachende gezichten en trots alom bij winnaars Dordtse vrijwilligersprijzen: ‘Dit is zo bijzonder!’

Een grote complimentenregen in het Dordrechts Museum donderdagmiddag. De Dordtse vrijwilligersprijs-...

Gaat dit beeldmerk Dordrecht écht op de kaart zetten? 'Het lijkt op Google'

Dordrecht heeft een nieuw beeldmerk én een nieuwe slogan. De leus 'Het begint in Dordrecht’ moet de ...

Gemeente Dordrecht wil verhuurvergunning verplichten om leegstand aan te pakken

De gemeente wil particuliere verhuurders aanpakken die zich niet aan de regels houden. Een verplicht...

Kluisjes scholieren gecontroleerd: pepperspray en vuurwerk gevonden

Bij een grootschalige controle bij vier middelbare scholen in Zwijndrecht zijn deze week verschillen...

Voedselbank Dordrecht viert éénjarig bestaan met muurschildering en extra hulpverlening

De Dordtse voedselbank aan de Edisonstraat vierde woensdag haar éénjarig bestaan. Ter gelegenheid da...

Anouk (21) maakt met buurtbewoners metersgrote muurschildering in eigen wijk

De 21-jarige kunstenaar Anouk Brand heeft met buurtbewoners een kale, saaie muur aan de Pijnenburg i...