Dordrecht, Netherlands

Start nieuwe Repair Café’s

Twee nieuwe Repair Café’s gaan starten in de wijken Wielwijk en Sterrenburg.
Gert van der Steen | 9 februari 2015 11:30 | Aangepast op 9 februari 2015 11:30
Afgelopen zaterdag loste wethouder Rik van der Linden al het startschot in wijkcentrum ‘De Admiraal’ in Wielwijk. En op zaterdag 14 februari mag zijn collega Karin Lambrechts om 10.00 uur die zelfde handeling verrichten in Sterrenburg.

Zo zijn er, na het succes van het Repair Café in de binnenstad, al drie Dordtse wijken voorzien van hun eigen Café.

Mensen kunnen er met hulp van deskundigen kleine reparaties zelf leren uitvoeren om zo de weggooicultuur een beetje te beperken.

Het Repair Café in Wielwijk is elke eerste zaterdag van de maand geopend, Sterrenburg is de tweede zaterdag aan de beurt en de derde is voor de binnenstad.

Lees ook

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...