Dordrecht, Netherlands

Start nieuwe Repair Café’s

Twee nieuwe Repair Café’s gaan starten in de wijken Wielwijk en Sterrenburg.
Gert van der Steen | 9 februari 2015 11:30 | Aangepast op 9 februari 2015 11:30
Afgelopen zaterdag loste wethouder Rik van der Linden al het startschot in wijkcentrum ‘De Admiraal’ in Wielwijk. En op zaterdag 14 februari mag zijn collega Karin Lambrechts om 10.00 uur die zelfde handeling verrichten in Sterrenburg.

Zo zijn er, na het succes van het Repair Café in de binnenstad, al drie Dordtse wijken voorzien van hun eigen Café.

Mensen kunnen er met hulp van deskundigen kleine reparaties zelf leren uitvoeren om zo de weggooicultuur een beetje te beperken.

Het Repair Café in Wielwijk is elke eerste zaterdag van de maand geopend, Sterrenburg is de tweede zaterdag aan de beurt en de derde is voor de binnenstad.

Lees ook

Wat doen deze draadjes op straat? Op honderden plekken gezien

Op honderden plekken zijn ze gezien in onze streek: rubberen draden die over autowegen en fietspaden...

Zorgen over veiligheid op tijdelijke fietsbrug: 'Verlaten en onverlicht'

Doe mee! Molenlanden, de grootste partij in die gemeente, maakt zich zorgen over de veiligheid op de...

Gewonden na vechtpartij in gevangenis: ‘Al langer spanningen’

In de gevangenis van Dordrecht zijn twee gedetineerden gewond geraakt bij een vechtpartij. De twee g...

De Plucheplakkers: 'FC Emmen-uit win je in je (hune)bed'

De Plucheplakkers hebben in de 95e aflevering veel over FC Dordrecht te bespreken. Helaas is niet el...

Evides wil stop op PFAS-lozingen: 'Wat er niet in komt, hoeven wij er ook niet uit te halen'

Drinkwaterbedrijf Evides maakt zich zorgen om de waterkwaliteit in de Maas. Het bedrijf gebruikt wat...

Daan opnieuw benoemd tot kinderburgemeester van Zwijndrecht: 'We merkten dat hij er net lekker inzat'

Een bijzonder moment dinsdagavond in het gemeentehuis van Zwijndrecht: de 11-jarige Daan van den Hoe...