gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Station op zonder OV

NS-station Dordrecht is ook na sluiting van de toegangspoorten toegankelijk zonder OV-chipkaart. Daarvoor moet een passagepas worden aangevraagd.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De passagepas kan alleen worden gebruikt om de poortjes te openen. Er kan niet mee worden gereisd. De pas is ook alleen geldig op het station waarvoor hij wordt aangevraagd. De pas is bedoeld voor mensen die het station gebruiken om naar de andere kant van het spoor te lopen of om reizigers uit te zwaaien. Binnen het uur moet het station weer zijn verlaten. Bij gebruik van een OV-chipkaart wordt telkens een starttarief afgeschreven. Bij uitchecken binnen het uur op hetzelfde station, wordt dat overigens teruggestort, mits het poortje van dezelfde vervoerder wordt gebruikt.


De toegangspoortjes in Dordrecht gaan donderdag 28 april dicht. Zonder toegangspas is dan het station ook overdag niet meer toegankelijk.

Lees ook

fouilleren.png

Tientallen wapens gevonden bij preventief fouilleren in Dordrecht, maatregel verlengd

Het preventief fouilleren in Dordrecht wordt met een jaar verlengd. Dat betekent dat mensen op verschillende plekken in de stad zonder concrete verdenking gefouilleerd mogen worden of dat voertuigen daar gecontroleerd mogen worden. Bij dergelijke controles zijn in meer dan een jaar tijd ruim dertig wapens van straat gehaald.

merwedelingelijn01.jpg

Voor één euro een hele dag met het ov: Qbuzz in actie voor CliniClowns

Reizigers in de streek kunnen binnenkort een hele dag reizen voor één euro met het openbaar vervoer van Qbuzz. De opbrengst gaat naar de CliniClowns, een stichting die zorgt voor plezier en afleiding bij zieke kinderen.

fotopersburobusinkdordt.jpg

Zwaargewonde bij bedrijfsongeluk in Dordrecht

Bij een bedrijfsongeval op industrieterrein Dordtse Kil III in Dordrecht is donderdagochtend iemand zwaargewond geraakt. Volgens een woordvoerder van de politie zou er iets op zijn voet zijn gevallen.

plucheplakkers

Welgemeend advies van de Plucheplakkers voor deze FC Dordrecht-middenvelders

FC Dordrecht is uitgespeeld in de Keuken Kampioen Divisie. Na het 4-1 verlies bij Almere City kan de ploeg van trainer Dirk Kuijt alleen nog tiende, elfde of twaalfde worden. De Plucheplakkers maken na de nederlaag in Flevoland de balans op.

IMG_1819.jpeg

Gloednieuw azc in Dordrecht klaar voor opvang van 580 vluchtelingen

De eerste 200 van de in totaal 580 asielzoekers krijgen vanaf 1 mei de sleutel van hun nieuwe woning. De vluchtelingen worden opgevangen in een gloednieuw complex aan de Burgemeester van der Dussenstraat in Dordrecht. In het complex kunnen de asielzoekers de komende tien jaar in rust leven, maar worden ze ook aangespoord om mee te draaien in de samenleving.

delilah.png

Delilah en haar 1-jarige dochter moeten huis uit: ‘Dalijk sta ik op straat’

De 29-jarige Delilah uit Dordrecht zit met de handen in het haar. Ze woont tijdelijk bij haar oma met haar 1-jarige dochter, als plots haar oma overlijdt eind februari. Dat is zeer emotioneel, maar levert ook een praktisch probleem op: Delilah moet per 1 mei uit het huurhuis van oma vertrekken.