gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Station op zonder OV

NS-station Dordrecht is ook na sluiting van de toegangspoorten toegankelijk zonder OV-chipkaart. Daarvoor moet een passagepas worden aangevraagd.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De passagepas kan alleen worden gebruikt om de poortjes te openen. Er kan niet mee worden gereisd. De pas is ook alleen geldig op het station waarvoor hij wordt aangevraagd. De pas is bedoeld voor mensen die het station gebruiken om naar de andere kant van het spoor te lopen of om reizigers uit te zwaaien. Binnen het uur moet het station weer zijn verlaten. Bij gebruik van een OV-chipkaart wordt telkens een starttarief afgeschreven. Bij uitchecken binnen het uur op hetzelfde station, wordt dat overigens teruggestort, mits het poortje van dezelfde vervoerder wordt gebruikt.


De toegangspoortjes in Dordrecht gaan donderdag 28 april dicht. Zonder toegangspas is dan het station ook overdag niet meer toegankelijk.

Lees ook

pexelssliedrecht.png

Gemeente doet aangifte na online bedreigen gemeentebestuurders

De gemeente Sliedrecht heeft aangifte gedaan vanwege online uitingen richting gemeentebestuurders. Dat gebeurde nadat het COA eerder deze maand een vergunningsaanvraag voor een asielzoekerscentrum indiende. “Het is onacceptabel wanneer onze gemeentebestuurders worden beledigd, geïntimideerd of bedreigd”, zegt burgemeester Jan de Vries.

flexwoningenvlijkade.png

Eerste flexwoningen aan Dordtse Vlijkade op plek gehesen

De eerste flexwoningen voor Oekraïners aan de Dordtse Vlijkade staan op hun plek. Met een hijskraan zijn deze week de woningen, die gebouwd zijn in een fabriek, vanaf een dieplader op hun plek gehesen. Uiteindelijk moeten de achttien woningen plaats gaan bieden aan 98 Oekraïners.

asfalteringswerkzaamheden.png

Let op: N915 richting A15 komende dagen dicht

Verkeer bij Hendrik-Ido-Ambacht moet de komende dagen rekening houden met omleidingen en vertraging. Rijkswaterstaat vernieuwt het asfalt op de N915, tussen de kruising Noordeinde en de aansluiting Hendrik-Ido-Ambacht van de A15.

pexelswandeling.png

Dit jaar geen avondvierdaagse in Sliedrecht

Geen avondvierdaagse in Sliedrecht dit jaar. Ondanks herhaaldelijke oproepen, is het de organisatie niet gelukt om genoeg vrijwillige verkeersregelaars te vinden. "Door dit tekort kunnen wij de veiligheid van de deelnemers en overige weggebruikers niet voldoende waarborgen", schrijft de organisatie Avondvierdaagse Sliedrecht. Deelnemers krijgen hun inschrijfgeld terug.

PSX_20260527_233207.jpg

Auto brandt uit in Papendrecht

In Papendrecht is woensdagavond laat een auto in vlammen opgegaan. De wagen stond geparkeerd aan de Stellingmolen.

fotoa16n3verhaal.jpg

Terug naar 80 kilometer per uur op A16 en N3? ‘Voorkomen dat we ziek worden’

De snelheid op de A16 en N3 bij Dordrecht moet terug naar 80 kilometer per uur. Daarvoor pleiten verschillende gemeenteraadsleden, die dinsdag enigszins teleur werden gesteld. “Dit zou een mooie eerste stap zijn.”