Dordrecht, Netherlands

112-nieuws: 63-jarige fietser gewond, man op brommer onderuit

Een fietser is bij de weg richting de Zwijndrechtse brug aangereden tijdens het oversteken. Dat gebeurde iets na 08.00 uur dinsdagochtend. Diezelfde ochtend werd in Papendrecht een brommerrijder van zijn sokken gereden op de Ketelweg.
Redactie Streek 56 | 1 april 2025 14:30 | Aangepast op 1 april 2025 14:09
Bij het ongeluk voor de Zwijndrechtse brug raakte een 63-jarige man uit Hendrik-Ido-Ambacht gewond aan zijn hoofd. Door nog onbekende oorzaak werd de fietser aangereden door een 38-jarige man uit Zwijndrecht, die zijn auto vanaf de Karel Doormanlaan de Brugweg opdraaide. Vermoedelijk heeft hij daarbij de fietser over het hoofd gezien. Het slachtoffer is naar het ziekenhuis vervoerd.

Brommer aangereden
Rond 11.30 uur gebeurde ongeveer hetzelfde op de Ketelweg in Papendrecht. Daar sloeg een automobilist af, maar daarbij is de brommerrijder op het parallellopende fietspad waarschijnlijk niet gezien. De bestuurder van de brommer is met een beenwond vervoerd naar het ziekenhuis.

Lees meer over:

112-nieuws|

Meest gelezen

Ravage nadat bestuurder tegen boom klapt langs Provincialeweg

Joram Niese | Redactie Streek 56 | 15 mei 2025 16:58

Lees ook

Ravage nadat bestuurder tegen boom klapt langs Provincialeweg

Een bestelbus is donderdagmiddag van de weg geraakt en tegen een boom geklapt langs de Provincialewe...

112-nieuws: man blust brand bij de buurman, fietser in ziekenhuis door botsing

Een Dordtenaar heeft met zijn tuinslang een brandje op het balkon van zijn buurman geblust. In het c...

Rook uit machinekamer van schip, brandweer rukt uit

Op een schip in het centrum van Dordrecht heeft maandagochtend een kleine brand gewoed. Het brandje ...

Jongeman (18) zwaargewond na harde klap: 'vloog 15 meter door de lucht’

Een man uit Zwijndrecht is dinsdag rond etenstijd zwaargewond geraakt na een aanrijding met een auto...

Brand bij olieproducent, honderd man op straat

Een brand in een serverruimte heeft vrijdagochtend voor flink wat commotie gezorgd bij een smeerolie...

Geschreeuw en geweld bij woningoverval: 'Je hoorde dat er paniek was'

Een doodstille straat in Hardinxveld-Giessendam werd dinsdag het decor van een gewelddadige woningov...