Dordrecht, Netherlands

112-nieuws: auto belandt in sloot en raakt flink beschadigd

Het voertuig reed in een sloot aan de Oudkerkseweg Wijkagenten Molenlanden
Een auto is zondagmiddag in een sloot beland in het dorpje Giessenburg. Bij het ongeluk, dat iets voor drie uur gebeurde, zijn volgens de politie geen gewonden gevallen.
Corrado Francke | 29 december 2024 17:01 | Aangepast op 29 december 2024 17:01
Alle inzittenden konden zelfstandig uit het flink beschadigde voertuig komen. Een berger is naar de Oudkerkseweg gekomen om de auto weg te takelen.

Auto verwoest door brand
Een auto heeft in de nacht van zaterdag op zondag vlammen gevat in de Maarten Harpertsz Trompweg in Wielwijk in Dordrecht. De brandweer heeft de brand geblust, maar de auto is volledig verwoest.

Lees ook

Gemiste kansen worden FC Dordrecht fataal bij Willem II

FC Dordrecht heeft ook de derde gang naar Tilburg van 2025 niet in een succes om kunnen zetten. De p...

Overvaller vertrekt met lege handen bij slijterij in Dordrecht

Een gemaskerde man die in Dordrecht een slijterij binnenwandelt heeft geen trek in een borrel, maar ...

LUISTER: 'Ik voel me eindelijk een vrouw' Een podcast over vrouwen die niet zonder gratis maandverband kunnen

In Alblasserdam is onlangs één van de vier menstruatie-uitgiftepunten naar een andere locatie verhui...

Ridderkerkse vrouw slachtoffer van nepbankmedewerkers: 24.000 euro weg

Nepbankmedewerkers hebben 24.000 euro afhandig weten te maken van een licht dementerende vrouw in Ri...

Kersttraditie terug in Dordtse binnenstad: ‘Het wordt gezellig druk’

Groot feest voor schaatsliefhebbers onder ons. Donderdagavond is de ijsbaan in de binnenstad van Dor...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met burgemeester Nanning Mol

Burgemeester Nanning Mol is zaterdagochtend de hoofdgast in het radioprogramma Studio De Witt op Dre...