gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

112-nieuws: Overleden persoon Zwijndrecht, aanhoudingen en aanrijding Nassauweg

a18e23a7d224a78913deaa41bddb9da3

Op woensdagavond is in Zwijndrecht een persoon overleden in de buurt een winkelcentrum. Ook werden twee mannen aangehouden op de Dordtse Spuiboulevard. Op donderdagochtend raakte een vrouw zwaargewond bij een aanrijding op de Nassauweg.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Aan het begin van de woensdagavond is bij de ingang van winkelcentrum Passage op de hoek van de Koninginneweg een persoon overleden. Hulpdiensten kregen omstreeks 18.00 uur een reanimatieoproep, hulp kwam echter te laat.

Vanwege het onstuimige weer van gisteren is de politie uitgetrokken met een calamiteitenteam en werden er grote zwarte schermen om de persoon in kwestie heen geplaatst.

Buurtbewoners die zich zorgen maakten vanwege mogelijke criminele activiteit kunnen gerust adem halen, de politie laat via een woordvoerder weten dat er meteen een onderzoek naar de oorzaak is gestart. Uit dat onderzoek is gebleken dat de persoon een natuurlijke dood is gestorven.

Aanrijding Nassauweg
Om half tien in de ochtend raakte een fietsster op de Nassauweg in Dordrecht zwaargewond bij een aanrijding. Het ongeluk gebeurde op de hoek van de Anna Paulownastraat en de Nassauweg, naast Montessorischool Mozaïek.

De vrouw reed op een elektrische fiets en kwam de Anna Paulownastraat uitgereden. Ze is waarschijnlijk geschept door een grijze personenauto, die op dat moment op de Nassauweg reed. De voorruit van de wagen vertoonde flinke schade en ook de elektrische fiets van de vrouw is beschadigd.

De verongelukte vrouw is na een behandeling op straat door een traumahelikopter meegenomen naar het ziekenhuis in Rotterdam.

Twee mannen aangehouden
In het centrum van Dordrecht zijn op woensdagavond twee mannen aangehouden op de Spuiboulevard. De politie laat weten rond half 11 een melding te hebben binnengekregen van twee mannen die voldeden aan een signalement van een eerder gepleegd misdrijf. Dat zou gaan om een diefstal.

Een man van 40 uit Dordrecht kon zich bij de aanhouding niet legitimeren, een andere man van 39, eveneens afkomstig uit Dordrecht, had een ketting voor een motorfiets bij zich. Beide heren zijn meegenomen naar het politiebureau.

Eenmaal op het politiebureau is de man die zich niet kon legitimeren toch geïdentificeerd en is de ketting van de andere man in beslag genomen. Ondertussen zijn de mannen weer op vrije voeten omdat ze niet in verband gebracht konden worden met de eerder genoemde diefstal.

Lees ook

a16 ongleuk 16 sept 26

Inboedel caravan op A16: lange tijd drie rijstroken dicht en flinke vertraging

Een ongeval met een vrachtwagen en een caravan zorgde woensdagmiddag voor flinke verkeersproblemen op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Rond 15:10 uur werd de weg weer vrijgegeven.

politie

Buis Drechttunnel dicht vanwege aanhouding automobilist

Weggebruikers op de A16 bij Dordrecht moesten vrijdagmiddag rekening houden met flinke vertraging op de A16. Er was een politieactie bij de Drechttunnel richting Breda, meldt een woordvoerder van Rijkswaterstaat. Ook de Koninklijke Marechaussee was daarbij betrokken.

weekvandepalliatievezorg

Van bedden opmaken tot diepe gesprekken voeren: André helpt mensen in een hospice

De 63-jarige André Kooiman werkt als vrijwilliger in hospice De Riede in Ridderkerk. Hij zocht er een zinvolle vrijetijdsbesteding. Die vond hij op de plek waar veel mensen hun laatste levensfase doormaken.

zorgwoning ter illustratie AI gegenereerd

Vrouw lag meerdere dagen dood in zorgwoning: 'Geen woorden voor hoe dit is gelopen'

Een 69-jarige vrouw lag vorig jaar meerdere dagen dood in haar Sliedrechtse zorgwoning, terwijl personeel haar al dagen niet had gezien. De Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ) is hierover geïnformeerd en haar zoon, Jermaine Bommel doet nu zijn verhaal. "Ik ben er kapot van."

afbeeldingwinkels

Aanpak winkeldiefstal supermarkten leidt tot 7 winkelverboden en tientallen waarschuwingen

De samenwerking tussen drie Sliedrechtse supermarkten om winkeldiefstal en overlast tegen te gaan, heeft in acht maanden tijd geleid tot zeven collectieve winkelverboden. Dit betekent dat deze mensen een jaar lang niet welkom zijn in de drie aangesloten supermarkten. Ook zijn er 35 waarschuwingen uitgedeeld, blijkt uit een eerste evaluatie.

genomineerde gehaktbal

Landelijke finale: Draait Jakob de beste ballen?

Slagerij Gelderblom Sterrenburg heeft mogelijk de beste gehaktbal van Nederland in de winkel liggen. De slagerij is genomineerd voor de ‘Top 10 Lekkerste Bal Gehakt 2026’ door de Koninklijke Nederlandse Slagers (KNS). “Daar zijn we heel erg trots op”, zegt slager Jakob Simons.