gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

112-nieuws: Overleden persoon Zwijndrecht, aanhoudingen en aanrijding Nassauweg

a18e23a7d224a78913deaa41bddb9da3

Op woensdagavond is in Zwijndrecht een persoon overleden in de buurt een winkelcentrum. Ook werden twee mannen aangehouden op de Dordtse Spuiboulevard. Op donderdagochtend raakte een vrouw zwaargewond bij een aanrijding op de Nassauweg.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Aan het begin van de woensdagavond is bij de ingang van winkelcentrum Passage op de hoek van de Koninginneweg een persoon overleden. Hulpdiensten kregen omstreeks 18.00 uur een reanimatieoproep, hulp kwam echter te laat.

Vanwege het onstuimige weer van gisteren is de politie uitgetrokken met een calamiteitenteam en werden er grote zwarte schermen om de persoon in kwestie heen geplaatst.

Buurtbewoners die zich zorgen maakten vanwege mogelijke criminele activiteit kunnen gerust adem halen, de politie laat via een woordvoerder weten dat er meteen een onderzoek naar de oorzaak is gestart. Uit dat onderzoek is gebleken dat de persoon een natuurlijke dood is gestorven.

Aanrijding Nassauweg
Om half tien in de ochtend raakte een fietsster op de Nassauweg in Dordrecht zwaargewond bij een aanrijding. Het ongeluk gebeurde op de hoek van de Anna Paulownastraat en de Nassauweg, naast Montessorischool Mozaïek.

De vrouw reed op een elektrische fiets en kwam de Anna Paulownastraat uitgereden. Ze is waarschijnlijk geschept door een grijze personenauto, die op dat moment op de Nassauweg reed. De voorruit van de wagen vertoonde flinke schade en ook de elektrische fiets van de vrouw is beschadigd.

De verongelukte vrouw is na een behandeling op straat door een traumahelikopter meegenomen naar het ziekenhuis in Rotterdam.

Twee mannen aangehouden
In het centrum van Dordrecht zijn op woensdagavond twee mannen aangehouden op de Spuiboulevard. De politie laat weten rond half 11 een melding te hebben binnengekregen van twee mannen die voldeden aan een signalement van een eerder gepleegd misdrijf. Dat zou gaan om een diefstal.

Een man van 40 uit Dordrecht kon zich bij de aanhouding niet legitimeren, een andere man van 39, eveneens afkomstig uit Dordrecht, had een ketting voor een motorfiets bij zich. Beide heren zijn meegenomen naar het politiebureau.

Eenmaal op het politiebureau is de man die zich niet kon legitimeren toch geïdentificeerd en is de ketting van de andere man in beslag genomen. Ondertussen zijn de mannen weer op vrije voeten omdat ze niet in verband gebracht konden worden met de eerder genoemde diefstal.

Lees ook

lotte van drunen

Van Drunen derde in eindstand WK motorcross: ‘Het was niet mijn seizoen’

Lotte van Drunen moet nog even wachten op haar derde wereldtitel motorcross. De 19-jarige Sliedrechtse werd dit weekend tweede in de Grand Prix van Australië en eindigde als derde in het algemeen klassement.

PSX_20260929_151615 (1)

Steekpartij na verkeersruzie, man en vrouw aangehouden

Bij een verkeersruzie aan de Pieter Zeemanweg in Dordrecht is dinsdagmiddag een man gestoken. Twee verdachten, een man en een vrouw, zijn aangehouden voor betrokkenheid bij het incident.

festival

Doet Dordrecht gooi naar titel Culturele Hoofdstad van Europa?

Het college van burgemeester en wethouders wil Dordrecht aanmelden voor de titel Europese Culturele Hoofdstad 2033. De gemeenteraad wordt gevraagd om daarmee in te stemmen. Of Dordrecht uiteindelijk echt kandidaat wordt, is nog niet zeker.

foto brand pap

Ali (84) moet urenlang huis uit door grote brand: ‘Er kwam gitzwarte rook omhoog’

“Gitzwarte rook kwam omhoog, een flinke fik was het.” De 84-jarige Ali van der Wal uit Papendrecht moest dit weekend halsoverkop haar huis uit vanwege een vuurzee bij meerdere bedrijven. Twee dagen later liggen de brandresten nog in haar tuin. “Bang ben ik niet geweest, ik ben nogal nuchter.”

asmediaongelukhagi

Kind (1) loopt weg op en wordt geschept

Bij een aanrijding in Boven-Hardinxveld is maandag een 1-jarig kind gewond geraakt. De dreumes was ontsnapt aan de aandacht van de ouders, liep de weg op en werd daar geschept door een auto.

michelinsterchefkok

De Gieser Wildeman behoudt Michelinster, geen nieuwe sterrenrestaurants in de streek

Restaurant De Gieser Wildeman in Noordeloos blijft het enige restaurant met een Michelinster in de streek. Marco van der Wijngaard, sinds vorig jaar chef-kok van het restaurant, behield vorig jaar de Michelinster die in 2006 was behaald door de oud-eigenaren. Ook dit jaar blijft deze ster van kracht, blijkt na de uitreiking van de Michelinsterren in Maastricht.