gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

112-nieuws: Overleden persoon Zwijndrecht, aanhoudingen en aanrijding Nassauweg

a18e23a7d224a78913deaa41bddb9da3

Op woensdagavond is in Zwijndrecht een persoon overleden in de buurt een winkelcentrum. Ook werden twee mannen aangehouden op de Dordtse Spuiboulevard. Op donderdagochtend raakte een vrouw zwaargewond bij een aanrijding op de Nassauweg.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Aan het begin van de woensdagavond is bij de ingang van winkelcentrum Passage op de hoek van de Koninginneweg een persoon overleden. Hulpdiensten kregen omstreeks 18.00 uur een reanimatieoproep, hulp kwam echter te laat.

Vanwege het onstuimige weer van gisteren is de politie uitgetrokken met een calamiteitenteam en werden er grote zwarte schermen om de persoon in kwestie heen geplaatst.

Buurtbewoners die zich zorgen maakten vanwege mogelijke criminele activiteit kunnen gerust adem halen, de politie laat via een woordvoerder weten dat er meteen een onderzoek naar de oorzaak is gestart. Uit dat onderzoek is gebleken dat de persoon een natuurlijke dood is gestorven.

Aanrijding Nassauweg
Om half tien in de ochtend raakte een fietsster op de Nassauweg in Dordrecht zwaargewond bij een aanrijding. Het ongeluk gebeurde op de hoek van de Anna Paulownastraat en de Nassauweg, naast Montessorischool Mozaïek.

De vrouw reed op een elektrische fiets en kwam de Anna Paulownastraat uitgereden. Ze is waarschijnlijk geschept door een grijze personenauto, die op dat moment op de Nassauweg reed. De voorruit van de wagen vertoonde flinke schade en ook de elektrische fiets van de vrouw is beschadigd.

De verongelukte vrouw is na een behandeling op straat door een traumahelikopter meegenomen naar het ziekenhuis in Rotterdam.

Twee mannen aangehouden
In het centrum van Dordrecht zijn op woensdagavond twee mannen aangehouden op de Spuiboulevard. De politie laat weten rond half 11 een melding te hebben binnengekregen van twee mannen die voldeden aan een signalement van een eerder gepleegd misdrijf. Dat zou gaan om een diefstal.

Een man van 40 uit Dordrecht kon zich bij de aanhouding niet legitimeren, een andere man van 39, eveneens afkomstig uit Dordrecht, had een ketting voor een motorfiets bij zich. Beide heren zijn meegenomen naar het politiebureau.

Eenmaal op het politiebureau is de man die zich niet kon legitimeren toch geïdentificeerd en is de ketting van de andere man in beslag genomen. Ondertussen zijn de mannen weer op vrije voeten omdat ze niet in verband gebracht konden worden met de eerder genoemde diefstal.

Lees ook

internetstoring

Storing bij Ziggo treft ook deze streekomroep en RTV Dordrecht

Door een storing bij Ziggo zitten tweeduizend zakelijke klanten sinds begin deze week moment zonder internet, waaronder ook RTV Dordrecht en de streekomroep. Wij worden hierdoor beperkt in ons werk voor deze website en de app, de sociale media, radio en televisie.

hennepkwekerijcrabbehof

Dagenlange lekkage leidt tot ontdekking hennepkwekerij

De politie heeft een hennepkwekerij met meer dan 450 planten ontdekt in de Dordtse wijk Crabbehof. De kwekerij kwam aan het licht door een lekkage, waar de onderbuurman al vijf dagen last van had.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - KINDERBOERDERIJ

Dierenvriend Quirijn heeft van zijn hobby zijn werk kunnen maken

Vanaf jongs af aan heeft Quirijn altijd al dieren gehad. Ondertussen verzorgt hij al 27 jaar de dieren op kinderboerderij de Kiboe-hoeve in Zwijndrecht. Monique houdt wel van konijntjes knuffelen, dus neemt ze een kijkje bij de werkzaamheden van Quirijn. Als ze maar geen poep hoeft te scheppen.

marktstockfotopexels

Weekmarkt Giessenburg verhuist vanwege werkzaamheden

De weekmarkt in Giessenburg verkast tijdelijk naar een andere plek. Vanwege werkzaamheden aan de Dorpsstraat is de markt vanaf zaterdag 19 september aan de Peursumseweg te vinden, op het parkeerterrein bij Gezondheidscentrum Giessenburg.

Pitbulls bijten man artikel foto

Dordtenaar gewond geraakt na aanval van bijtende honden

Op de Aardappelmarkt in Dordrecht is zondag een 64-jarige Dordtenaar aangevallen door twee pitbulls. Het slachtoffer liep hierbij zwaar lichamelijk letsel aan zijn onderarm op.

persoon te water overleden Dubbeldam

Overleden persoon in vijver blijkt 83-jarige vrouw, buurt geschrokken

In een vijver aan het Vijverplantsoen in de Dordtse wijk Dubbeldam is vrijdagochtend een overleden persoon gevonden. Het gaat volgens de politie om een 83-jarige vrouw. Hulpdiensten kregen rond 08.30 uur de melding van een persoon te water, nadat een buurtbewoner iets in het water zag liggen.