Dordrecht, Netherlands

Auto op z'n kop in de sloot, bestuurder had te veel gedronken

De inzittenden kwamen er, wonder boven wonder, alleen met een nat pak vanaf Politie Lek en Merwede
Een bestuurder is vrijdagavond met zijn auto in een sloot beland bij Sliedrecht. De man had volgens de politie te veel gedronken en is daarvoor aangehouden.
Corrado Francke | 8 februari 2025 09:48 | Aangepast op 8 februari 2025 09:48
Het ongeluk gebeurde iets na tien uur op de N482, die Sliedrecht met onder meer Bleskensgraaf verbindt. Agenten zagen het ongeluk gebeuren en waren daarom snel ter plekke. Wonderbaarlijk genoeg raakte er niemand gewond.

Het werd al snel duidelijk dat de automobilist, die slechts een nat pak aan de crash overhield, te veel gedronken had. Op het politiebureau werd dat bevestigd door een nauwkeurige alcoholtest. Zijn rijbewijs is in beslag genomen en komt bij het Openbaar Ministerie (OM) terecht.

Lees meer over:

112-nieuws|

Lees ook

Mannen verrast door hoogwater Biesbosch

Twee mannen zijn in de nacht van dinsdag op woensdag in de Biesbosch in de problemen gekomen toen he...

Chauffeur ontdekte dat zijn shovel in brand vloog: 'Hij is vooral geschrokken'

In een loods aan de Julianahaven in Dordrecht is woensdagochtend brand uitgebroken. Het vuur aan de ...

Drukke avondspits op A15 dinsdag, mede door ongeluk

Tussen Gorinchem en Sliedrecht heeft dinsdagmiddag een enorme file gestaan. Een aanrijding tussen ee...

Brandweer uitgerukt voor incident in Wijnstraat

Hulpdiensten zijn woensdagmiddag iets na half vier uitgerukt voor een brandmelding in de Wijnstraat ...

Auto belandt tegen stoplicht na aanrijding met vuilniswagen

Op de Mijlweg in Dordrecht is woensdagochtend een personenauto tegen een verkeerslicht geknald. De w...

Grote brand in dak van huizen Fregatstraat

In het dak van twee huizen in de Dordtse Fregatstraat heeft zaterdagmiddag een flinke brand gewoed. ...