Dordrecht, Netherlands

En weer valt een prijs van 1 miljoen in Papendrecht

Weer is er een prijs van 1 miljoen euro bij de Postcodeloterij gevallen in Papendrecht. Deze keer waren het bewoners met postcode 3351CG die ‘het lot uit de loterij’ wonnen. Zes bewoners uit de Cremerstraat winnen bedragen van 125.000 euro of 250.000 euro, afhankelijk van de deelname aan de loterij.
Redactie Streek 56 | Hans Hulswit | 6 november 2024 17:10 | Aangepast op 6 november 2024 17:10
Het is de derde keer in drie maanden tijd dat het dorp in de prijzen valt. Afgelopen september verdeelden inwoners ook al twee keer 1 miljoen euro.

Voor Henny en Joop was het dinsdag dubbel feest. Ze vierden hun 42-jarig trouwjubileum én wonnen 125.000 euro. “We willen graag verhuizen naar een gelijkvloers appartement, dus dit bedrag komt super van pas!”, vertelt het stel. Henk heeft twee loten en wint dus 250.000 euro. Hij is al bijna negentig jaar oud, maar heeft nog genoeg dromen. “Ik zou heel graag nog eens een cruise willen maken.”

Lees ook

‘Wall of Love’ groeit verder: al duizenden hartjes verzameld van mensen wereldwijd

Kom je ook een fotohartje toevoegen aan de ‘Growing Wall of Love’? Deze muur vol foto's, berichten e...

6,1 miljoen illegale pillen gevonden in loods, burgemeester grijpt in

Burgemeester Marco Oosterwijk heeft een loods in Ridderkerk voor drie maanden gesloten. In oktober w...

Deze nieuwe slogan moet Dordrecht beter op de kaart zetten

'Het begint in Dordrecht' is de nieuwe slogan van de stad. De leus is bedoeld om de stad sterker in ...

Toeristen cruisen massaal naar Dordrecht deze maand en dit is waarom

Het worden drukke Dordtse Decemberdagen: er meren in een maand liefst 66 cruiseschepen aan, met in t...

Let op: Papendrechtsebrug (N3) nacht dicht

Weggebruikers die maandagavond en -nacht van Papendrecht naar Dordrecht moeten of andersom, moeten r...

Marco Stam kritisch over opgravingen Essenhof: 'Werknemers getraumatiseerd'

“En dan zijn we verbaasd dat mensen het vertrouwen verliezen in de politiek”. Gemeenteraadslid Marco...