Dordrecht, Netherlands

Fietsster (76) overlijdt na botsing met andere fietser

Ruim een week nadat twee fietsers met elkaar in botsing kwamen op de Sandenburg in de Dordtse wijk Sterrenburg, is één van de twee slachtoffers overleden. Het is een vrouw van 76 uit Dordrecht.
Rijnmond | Redactie Streek 56 | 25 juni 2024 12:00 | Aangepast op 25 juni 2024 11:41
De aanrijding was op maandag 17 juni rond 15:45 uur. De twee fietsers kwamen door nog onbekende oorzaak met elkaar in botsing. De ene fietser kwam er goed vanaf, maar de vrouw van 76 werd gewond naar het ziekenhuis gebracht, waar ze enkele dagen later overleed.

De politie heeft al gesproken met de andere fietser, maar is nog op zoek naar andere mensen die iets gezien of gehoord hebben. Op deze manier moet duidelijk worden wat er precies is gebeurd op die dramatische maandagmiddag.

Dit is een verhaal van onze mediapartner Rijnmond.

Lees meer over:

Dordrecht|fietser|Ongeluk|

Lees ook

Traumaheli landt op N3 na ongeluk op Papendrechtsebrug

De N3 van Papendrecht naar Dordrecht is vrijdagochtend lange tijd dicht geweest na een ongeluk. Het ...

Lachende gezichten en trots alom bij winnaars Dordtse vrijwilligersprijzen: ‘Dit is zo bijzonder!’

Een grote complimentenregen in het Dordrechts Museum donderdagmiddag. De Dordtse vrijwilligersprijs-...

Gaat dit beeldmerk Dordrecht écht op de kaart zetten? 'Het lijkt op Google'

Dordrecht heeft een nieuw beeldmerk én een nieuwe slogan. De leus 'Het begint in Dordrecht’ moet de ...

Man (24) meldt zich na doorrijden na ernstig ongeluk met brommerrijder (17)

De politie heeft dit weekend een 24-jarige man aangehouden die betrokken was bij een zwaar verkeerso...

Scooterrijder (17) zwaargewond na botsing, automobilist rijdt door

Een 17-jarige scooterrijder is donderdagavond zwaargewond geraakt bij een ongeluk in Sliedrecht. Een...

Gemeente Dordrecht wil verhuurvergunning verplichten om leegstand aan te pakken

De gemeente wil particuliere verhuurders aanpakken die zich niet aan de regels houden. Een verplicht...