gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gemeente Hardinxveld-Giessendam wint intergemeentelijk volleybaltoernooi

cb8501e8d64549832c8ce937457eba8d

Twaalf gemeenten of coöperaties streden in de Reijerhal om de hoogste eer tijdens het Intergemeentelijk volleybaltoernooi.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Het toernooi werd voor de derde maal op rij georganiseerd door de gemeente Ridderkerk die de vorige editie op haar naam zette. Ook nu was Ridderkerk één van de kanshebbers die na de poulewedstrijden in de finale poule kwam.

Uiteindelijk eindigde drie ploegen met hetzelfde aantal punten bovenaan. Na wat rekenwerk was de gemeente Hardinxveld-Giessendam eerste, Wooncompas tweede en de gemeente Ridderkerk derde. Ridderkerk had hier wel vrede mee en ziet dat de organisatie volgend jaar in handen ligt van de winnaar Hardinxveld-Giessendam. Dit bericht is geschreven door de redactie van RTV Ridderkerk.

Lees ook

paaltjesweg

Veiliger fietsen in Papendrecht: gemeente haalt gevaarlijke paaltjes weg

Fietsers kunnen weer een stuk veiliger gebruikmaken van het tweerichtingsfietspad langs de Ketelweg in Papendrecht. De gemeente heeft onlangs de vluchtheuvels met verkeerspaaltjes verwijderd die tussen de vele in- en uitritten van bedrijven stonden.

torenstraatbusink

Man overleden na val uit raam

Aan de Torenstraat in Dordrecht is donderdagavond een man overleden nadat hij uit het raam van een huis is gevallen.

businkvrachtwagen

Te hoge vrachtwagen rijdt zich vast in tunnel

In de Krispijntunnel in Dordrecht is donderdag een flinke ravage ontstaan. Aan het begin van de avond wilde een vrachtwagen de tunnel in rijden, maar die bleek te hoog.

PSX_20260703_094538

Kortstondig brand door laswerk in binnenvaartschip

De hulpdiensten zijn vrijdagochtend massaal uitgerukt voor een brand in een binnenvaartschip. Eenmaal ter plekke bleek de omvang van de brand mee te vallen en was het vuur snel uit.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met kunstverzamelaar Jan-Bart Evenboer

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Jan-Bart Evenboer. Hij is kunstverzamelaar en schonk onlangs nog twee 17e-eeuwse werken aan het Dordrechts Museum.

stuntman

Na ongelukkige stunt op Zwarte Cross werd stuntman Jim écht bekend, maar wat kan hij eigenlijk?

Wat een spectaculaire stunt had moeten worden op de Zwarte Cross, pakte heel anders uit voor stuntman Jim van Nes uit Heerjansdam: hij kwam verkeerd terecht bij een katapultsprong en liep een hersenschudding op. Een paar dagen later gaat het alweer "best wel goed" met hem en hij is zeker nog niet uitgestunt. Hoe ziet het dagelijks leven van de 26-jarige er eigenlijk uit en wat drijft hem?