Dordrecht, Netherlands

Gemeente Hardinxveld-Giessendam wint intergemeentelijk volleybaltoernooi

Twaalf gemeenten of coöperaties streden in de Reijerhal om de hoogste eer tijdens het Intergemeentelijk volleybaltoernooi.
Redactie Streek 56 | 11 juni 2024 10:44 | Aangepast op 11 juni 2024 10:44
Het toernooi werd voor de derde maal op rij georganiseerd door de gemeente Ridderkerk die de vorige editie op haar naam zette. Ook nu was Ridderkerk één van de kanshebbers die na de poulewedstrijden in de finale poule kwam.

Uiteindelijk eindigde drie ploegen met hetzelfde aantal punten bovenaan. Na wat rekenwerk was de gemeente Hardinxveld-Giessendam eerste, Wooncompas tweede en de gemeente Ridderkerk derde. Ridderkerk had hier wel vrede mee en ziet dat de organisatie volgend jaar in handen ligt van de winnaar Hardinxveld-Giessendam. Dit bericht is geschreven door de redactie van RTV Ridderkerk.

Lees ook

Anne Larena (10) verloor haar zus aan kanker en trotseert nu de kou voor KiKa

De Dordtse Anne Larena Theunisse (10) draagt sinds afgelopen maandag een korte broek voor het goede ...

Lindsay en Terrence kochten huis in verdwijnend Moerdijk, gemeente weigert nu elk contact

De Papendrechtse Lindsay en Terrence die in oktober een huis kochten van de gemeente Moerdijk willen...

Ridderkerker wint 1 miljoen euro

Ridderkerk is een miljonair rijker. Eén van de inwoners won eerder deze week 1 miljoen euro belastin...

Traumaheli landt op N3 na ongeluk op Papendrechtsebrug

De N3 van Papendrecht naar Dordrecht is vrijdagochtend lange tijd dicht geweest na een ongeluk. Het ...

Ondanks nederlaag geniet Jamai van debuut op WK darts: 'Het was heel tof'

Het allereerste WK darts van Jamai van den Herik (22) zit er na één ronde op. De Alblasserdammer gin...

Lachende gezichten en trots alom bij winnaars Dordtse vrijwilligersprijzen: ‘Dit is zo bijzonder!’

Een grote complimentenregen in het Dordrechts Museum donderdagmiddag. De Dordtse vrijwilligersprijs-...