Dordrecht, Netherlands

Hulpdiensten uitgerukt voor te water geraakte auto

Onder meer de brandweer en KNRM werden opgeroepen AS Media
Langs de Anthony Fokkerweg in Papendrecht is donderdagochtend een auto in het water beland. Volgens de politie kwam de bestuurder op eigen kracht uit het voertuig.
Corrado Francke | 29 mei 2025 10:02 | Aangepast op 29 mei 2025 10:02
De melding kwam rond 07.50 uur. De brandweer, die massaal opgeroepen was, ging vervolgens met duikers op zoek naar de auto in de rivier de Noord. Daarbij kregen zij assistentie van de Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij.

Uiteindelijk is de auto gevonden, laten woordvoerders van zowel de politie als de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid weten. De bestuurder, die ongedeerd bleef, was de enige inzittende van het voertuig.

Lees ook

Steekpartij in gevangenis blijkt poging tot zelfdoding, hulpdiensten uitgerukt

Hulpdiensten zijn dinsdag rond het middaguur uitgerukt naar de gevangenis in Dordrecht vanwege een v...

Meer dan 175 buitenkunstwerken: binnenstad telt er vijftig, Crabbehof maar één

Hoe kan kunst in de buitenruimte de komende jaren beter verdeeld worden over Dordrecht? Met die vraa...

Overlast en rommel in en om Sophiapark, tientallen boetes uitgedeeld

Het mooie weer brengt niet alleen gezelligheid, maar ook overlast in en om het Ambachtse Sophiapark ...

Heb jij het RTV Dordrecht-magazine al gelezen?

Na televisie, radio, online en sociale media is de omroep nu ook actief 'op papier'. Sinds half mei ...

Jonge oplichters slaan toe: honderden mobieltjes gestolen met valse ID’s

Jonge fraudeurs uit Noord en Zuid-Holland hebben in Molenlanden op gewiekste wijze mobiele telefoons...

Drie autobranden binnen vijf dagen in dezelfde straat

De brandweer is in de afgelopen nachten in totaal drie keer uitgerukt naar de Alblasserdamse Zeevaar...