gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Let op: extra drukte op komst door afsluitingen bij knooppunt Ridderkerk

46e2de986b0944efd5efce0ad856bef8

De wegwerkzaamheden bij knooppunt Ridderkerk zorgen maandag en dinsdag voor een extra drukke ochtend- en avondspits, verwacht Rijkswaterstaat. De dienst adviseert automobilisten om als het kan thuis te werken, buiten te spits te reizen of de fiets of het OV te pakken.

Rijnmond |  | Aangepast op
Onder het wegdek van één van de wegen op het knooppunt is een holle ruimte ontstaan. Er wordt sinds afgelopen woensdag gewerkt om dat te verhelpen. Daarvoor zijn verschillende wegen afgesloten.

Met name verkeer richting Ridderkerk en het doorgaande verkeer van de A15 (vanuit het zuiden) naar Barendrecht en de A29 heeft last van de wegafsluitingen. De omleidingsroutes leveren extra reistijd op. Rijkswaterstaat verwacht dat de werkzaamheden en wegafsluitingen voor veel drukte zorgen op maandag en dinsdag. Woensdagmorgen om 05:00 uur moeten de wegen weer open gaan.

Dit artikel verscheen ook op de website van onze mediapartner Rijnmond.
4b51775ed74a0e85addabe62e91ed610

Lees ook

yv20260916A1C00377

Oplossing voor blessureleed onder keepers: FC Dordrecht haalt ervaren doelman

FC Dordrecht voegt per direct een nieuwe doelman toe aan de selectie. Yanick van Osch, oud-doelman van onder meer Fortuna Sittard, SC Cambuur en RKC Waalwijk, tekent een contract aan de Krommedijk tot medio 2027.

Natasja buschauffeur verhaal foto

Voor buschauffeur Natasja is staken voor sociale zekerheid belangrijk: ‘Best pittig’

De ov-staking van woensdag is niet zonder reden. Vakbonden FNV en CNV voeren actie tegen het kabinetsbeleid op het gebied van sociale zekerheid. Voor buschauffeur Natasja Nieuwendorp-Batenburg uit Dordrecht is dat heel belangrijk, en dus staakt ze mee.

a16rws

Vrachtwagen met pech: rijstroken weer vrij

Een kapotte vrachtwagen is dinsdagochtend op de A16 bij Zwijndrecht gestrand in de richting van Breda. Drie rijstroken waren daardoor langere tijd dicht.

kees thies

Kees Thies stopt als columnist: 'Niet rouwig om'

Kees Thies gaat stoppen als columnist bij AD De Dordtenaar. Dit vertelde hij zaterdag in de uitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM. Thies bereikt in december de pensioengerechtigde leeftijd en zal op 5 december zijn laatste column publiceren.

Start ZWR 2025 foto Kees Wolthoorn kopie

Uitgestelde Zoomer Wantijrun vindt zondag plaats

De Zoomer Wantijrun  staat zondag op het programma. Het hardloopevenement stond gepland voor woensdagavond 24 juni, maar de organisatie voelde zich door de hitte genoodzaakt er een streep door te zetten.

lotte van drunen

Van Drunen derde in eindstand WK motorcross: ‘Het was niet mijn seizoen’

Lotte van Drunen moet nog even wachten op haar derde wereldtitel motorcross. De 19-jarige Sliedrechtse werd dit weekend tweede in de Grand Prix van Australië en eindigde als derde in het algemeen klassement.