gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Man rijdt met scootmobiel in sloot, voorbijganger houdt hoofd slachtoffer boven water

c3beab5a2b44a17747588fb7b2ced919

Een man is dinsdagmiddag met zijn scootmobiel in het water terechtgekomen in Langerak in de Alblasserwaard. Dat gebeurde rond 16:00 uur aan de Tiendweg.

Rijnmond |  | Aangepast op
Een voorbijganger heeft het leven van de man gered door in het water te springen en het hoofd van het slachtoffer boven water te houden. De voorbijganger heeft het slachtoffer daarna uit het water kunnen halen. Dat lukte nog voordat de brandweer er was. Duikers hoefden daarom niet meer te komen.

De brandweer haalde de scootmobiel uit het water. Het slachtoffer is door ambulancepersoneel nagekeken, maar hoefde niet naar het ziekenhuis. Hij is volgens lokale media door de politie naar huis gebracht. Hoe het kan dat de man in het water belandde, is niet bekend. Ook is onduidelijk hoe het met de man ging na het ongeluk.
a1701e2c41104062c3eee493162c1eb1

Lees meer over:

Lees ook

retouchedrws

Klep Papendrechtsebrug wordt klaargemaakt voor de toekomst: 'Uitdagend werk'

Het werk aan de nieuwe brugklep van de Papendrechtsebrug vordert gestaag. Het laswerk zit er voor 95 procent op en de brugklep is op spectaculaire wijze omgedraaid. Nu krijgt de klep nog een speciale behandeling om hem te beschermen tegen weersomstandigheden en roest.

businkbrandgrevelingenweg

Brand bij afvalverwerker in Dordrecht, gebouw ontruimd

Bij een afvalverwerkingsbedrijf aan de Grevelingenweg in Dordrecht heeft maandagavond brand gewoed. Het vuur ontstond in een versnipperaar.

IMG-20260804-WA0032

Man aangehouden in huis Zwijndrecht, nepwapen gevonden

Een man is maandagmiddag aangehouden in zijn huis in Zwijndrecht. Volgens de politie gebeurde dit na een conflict "waarbij een mogelijk vuurwapen werd gezien". Uiteindelijk bleek het om een nepwapen te gaan.

eftelingrijnmond

Het huis van Floris is een soort mini-Efteling met een gigantische heks in de woonkamer

Als Floris van der Vugt (24) uit Dordrecht thuis komt te zitten met de ziekte van Lyme, begint hij met het maken van sprookjesfiguren. Met een 3D-printer brengt hij bekende Efteling-personages, zoals Langnek en Holle Bolle Gijs, tot leven. “De Efteling heeft me een brief gestuurd.”

baanhoekbrugverkeerspolitie

Politie haalt man van levensgevaarlijke plek op spoorbrug: 'hij wilde muziek luisteren'

De politie heeft zondag een melding gekregen over een man met vreemd gedrag op de Baanhoekbrug tussen Sliedrecht en Dordrecht. Hoewel de man niet op de brug mocht zijn, bleek hij geen kwade bedoelingen te hebben: hij wilde naar eigen zeggen alleen maar even "tot rust" komen, meldt Rijnmond.

IMG_6652

Dordtse Spuiweg gaat op de schop en wordt fietsstraat met tweerichtingsverkeer

Grote veranderingen aan de Dordtse Spuiweg. De eenrichtingsstraat die een afzonderlijk fietspad aan de zijkant van de straat heeft, wordt de komende maanden veranderd in een fietsstraat met tweerichtingsverkeer. Daarom is de weg tot begin december dicht.