Dordrecht, Netherlands

Minder Sprinters van en naar Dordrecht door gestremde trein op HSL

Door een brandmelding in een trein op de hogesnelheidslijn bij 's-Gravendeel, rijden er donderdag ook minder Sprinters van en naar Dordrecht. De NS verwacht dat dit tot ongeveer 17.15 uur duurt.
Redactie Streek 56 | 10 juli 2025 15:09 | Aangepast op 10 juli 2025 15:09
Een trein op de hogesnelheidslijn van Rotterdam naar Breda staat donderdagochtend stil in de Hoeksche Waard, nadat er rook uit een meterkast in de trein werd ontdekt. In de trein zitten naar verluidt 650 passagiers. De NS laat een andere trein komen op het naastgelegen HSL-spoor om deze passagiers verder te kunnen vervoeren.

De HSL-lijn is om die reden volledig gestremd. Dat duurt naar verwachting tot na 17.15 uur, meldt de NS. Treinen op de hogesnelheidslijn moeten daardoor van een andere route gebruikmaken.

Vermoedelijk is dat de reden dat er minder Sprinters rijden vanuit Dordrecht naar andere plekken. Dat geldt zowel voor de route richting Brabant als richting Den Haag. Reizigers moeten rekening houden met een extra reistijd van ongeveer een kwartier.

Lees meer over:

Treinverkeer|

Meest gelezen

Auto te water in Stadspolders, vrouw loopt nat pak op

Corrado Francke | 7 jul 2025 10:23

Steekpartij in huis: man gewond, vrouw aangehouden

Corrado Francke | 6 jul 2025 09:33

Lees ook

Treinverkeer urenlang plat na aanrijding bij station

Het treinverkeer rond station Dordrecht Zuid heeft dinsdagochtend lange tijd stil gelegen. Een perso...

(Update) Aanrijding tussen trein en aanhanger legt treinverkeer Dordrecht - Breda plat

Wegens een aanrijding tussen een trein en een aanhanger bij een overweg in Prinsenbeek is treinverke...

Uitloop van werkzaamheden: geen treinen tussen Dordrecht en Rotterdam

Door het uitlopen van werkzaamheden rijden er dinsdagochtend tot ongeveer 10:30 uur geen treinen tus...

Trein flink beschadigd na botsing met ijzeren balk: ‘Heel gevaarlijke situatie’

Bij de Baanhoekbrug is zaterdagochtend een trein op een ijzeren balk gebotst die over het spoor hing...

Treinverkeer rond Dordrecht weer hervat na storing

Het treinverkeer van en naar Rotterdam en Dordrecht is maandagochtend even na middernacht weer herva...

Defecte bovenleiding legt treinverkeer naar Brabant urenlang plat

Door een defecte bovenleiding rijden er zaterdag tot ongeveer acht uur ‘s avonds geen treinen vanuit...