Dordrecht, Netherlands

Moordverdachte mocht even terug naar de woning waar zij haar 9-jarige zoon zou hebben gedood

Voor de deur van de woning liggen kaartjes, knuffels en bloemen Rijnmond
De vrouw uit Hardinxveld-Giessendam die vastzit voor de moord op haar 9-jarige zoon is even terug geweest naar haar woning aan de Prinses Marijkestraat. De rechter had daar speciale toestemming voor gegeven.
Rijnmond | 24 juni 2024 16:30 | Aangepast op 24 juni 2024 16:13
Dat werd bekend tijdens een korte zitting in Rotterdam. De rechter vroeg aan de 37-jarige vrouw of dat bezoek heeft geholpen. Kelly V. gaf aan het moeilijk te vinden daar antwoord op te geven. Haar advocaat wilde na afloop geen toelichting geven. Mogelijk heeft het bezoek aan de woning te maken met de emotionele verwerking van het drama.

De 9-jarige zoon is in oktober van het vorige jaar dood thuis aangetroffen. Volgens het Openbaar Ministerie is de jongen gedrogeerd en daarna gesmoord door een kussen op zijn gezicht te drukken.

Tranen in de rechtszaal

De voormalige onderwijzeres was voor het eerst zelf in de rechtszaal aanwezig. In januari was zij wel op transport gesteld vanuit het Huis van Bewaring, maar durfde zij niet de zaal in. Deze donderdag verborg zij zowel bij binnenkomst als bij het verlaten van de zaal haar gezicht met haar hand. Bij het voorlezen van de aanklacht door de officier van justitie huilde zij. In de zaal zaten familieleden.

Advocaat Pershad wil dat de inhoudelijke behandeling van de zaak op 6 september in Rotterdam in ieder geval deels achter gesloten deuren plaatsvindt. Op de vraag van de rechter ‘gaat het met u?’ schudde zij met het hoofd en pakte een zakdoek. “Ik vind het lastig iets te zeggen.” De verdachte volgt inmiddels therapie tijdens haar detentie.

Psychologisch onderzoek

Kelly V. is onderzocht door een psycholoog en een psychiater. De resultaten daarvan worden over een maand verwacht. De deskundigen zullen ook op 6 september aanwezig zijn. Mogelijk kunnen zij duidelijk maken waarom de vrouw haar zoon heeft gedood en of daar psychische problemen aan ten grondslag hebben gelegen. De rechter gaf de verdachte nog het advies mee om zaken op te schrijven voor de komende zitting.

U las zojuist een artikel van mediapartner Rijnmond.

Meest gelezen

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 16 jan 2026 14:00

Lees ook

Brandweer uitgerukt voor schoorsteenbrand in Papendrecht

Aan de Westeind in Papendrecht was donderdagmiddag rond 15.00 uur een schoorsteenbrand. De vlammen k...

Hoe is FC Dordrecht 2026 begonnen? De Plucheplakkers buigen zich over dat en meer

De Plucheplakkers blikken terug op het eerste duel van FC Dordrecht in 2026. Ze noteren een 1-1 geli...

Kelly (38) krijgt ook in hoger beroep cel en tbs voor moord op 9-jarige zoon

De 38-jarige Kelly V. die haar zoontje Kian (9) om het leven bracht, is in hoger beroep veroordeeld...

Jonge bomen en struiken krijgen een tweede leven met uitdeelactie in Papendrecht

Liefhebbers van het planten en onderhouden van bomen en struiken kunnen op 30 januari hun hart ophal...

Twee Dordtse wijken in de gevarenzone: hevige regenval groot probleem

Ook in Dordrecht zijn er wijken die onvoldoende bestand zijn tegen hevige regenval met alle gevolgen...

64-jarige man overleden na crash tegen boom op N214 bij Wijngaarden

Op de N214 in Wijngaarden is vanochtend een Papendrechter overleden na een noodlottig ongeval. De be...