gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Oranje Wit promoveert meteen terug naar de eerste klasse

87ddb2cf5bdb8eecc4c34eedc89435eb

Oranje Wit is na een jaar weer terug in de eerste klasse. De Dordtenaren wonnen verdiend op het veld van RVVH met 2-0 van IFC en konden zo hun feestje gaan vieren. “Ik denk dat het meer dan verdiend is na zo’n prachtig jaar.”

Redactie Streekomroep | Luc Nieuwenhuijzen |  | Aangepast op
‘’Voor de wedstrijd heb ik ook gezegd tegen de jongens dat je jezelf moet belonen op zo’n dag en dat hebben ze geweldig gedaan’’, glimlacht een trotse trainer Bjorn Vlasblom na afloop van de wedstrijd.

In de eerste helft hielden beide ploegen elkaar goed in evenwicht. Er waren wat kansen over en weer, maar gescoord werd er niet.

Vijf minuten na rust was het meteen raak voor Oranje Wit. Vanaf de rechterflank kon Job de Geus een vrij doorlopen en miste hij oog in oog met doelman Jeroen de Veij niet: 0-1.

IFC drong daarna aan, maar een vuist kon het niet maken. Vijf minuten voor tijd was het spits Brandon Könemann die de 0-2 van dichtbij binnen schoot. En dat op het veld van RVVH waar de na dit seizoen stoppende goaltjesdief zelf ook zoveel doelpunten heeft gemaakt voor de Ridderkerkers.

Na de goal gooiden Oranje Wit-supporters bekers op het veld. De wedstrijd werd korte tijd stilgelegd. Na de onderbreking werd er niet meer gescoord en was promotie een feit.

‘’Ik denk dat we terecht hebben gewonnen. In het eerste half uur waren wij beter, maar niet echt gevaarlijk. In de tweede helft begonnen we goed met het doelpunt. We weten dat we weinig goals tegen krijgen en dat vertrouwen hebben we dan ook. Daarna maken we het dan ook nog af met die tweede goal, dus ik denk dik verdiend. ’’, kijkt trainer Bjorn Vlasblom terug op de wedstrijd. Vlasblom zelf zal volgend jaar ook met Oranje Wit in de eerste klasse actief zijn, want zijn contract loopt nog twee jaar door.

Lees ook

botulismealb

Botulisme vastgesteld in Alblasserdam: vooral gevaarlijk voor honden

In het water tussen de Middelwetering en Oosteromse Wiel in Alblasserdam is botulisme geconstateerd in het water. De gemeente roept inwoners op om extra voorzichtig te zijn en honden niet te laten zwemmen in of drinken uit het water.

fotozonsverduisteringg

Zonsverduistering trekt veel bekijks: 'Het lijkt wel op een teennagel'

De grootste zonsverduistering sinds 1999. Honderden mensen keken woensdagavond op verschillende plekken in Dordrecht naar dit bijzondere fenomeen, zoals aan de Dokweg of bij Sterrenwacht Mercurius. Een ‘once-in-a-lifetime experience’: "Heel gaaf om te zien, ik had het niet zo verwacht."

IMG_9940

Man (26) veroordeeld voor oplichten hoogbejaarde Dordtenaar

Een man is afgelopen week veroordeeld tot een jaar cel voor het oplichten van zes hoogbejaarde of geestelijk beperkte mensen, onder wie een Dordtenaar. Gaat J. van G. (26) binnen drie jaar opnieuw de fout in, moet hij zes maanden extra achter de tralies.

De Plucheplakkers

Na zomer vol veranderingen gaat podcast over FC Dordrecht verder

Er gebeurde deze zomer al een hoop bij FC Dordrecht. Te veel om in veertig minuten samen te vatten, maar de podcastmakers van De Plucheplakkers wagen in de eerste aflevering van het nieuwe seizoen een dappere poging.

businknoordtunnel

Noordtunnel (A15) na urenlange afsluiting weer open

De Noordtunnel (A15) bij Hendrik-Ido-Ambacht is maandag lange tijd in beide richtingen dicht geweest. Volgens een woordvoerder van Rijkswaterstaat is de verbinding met de verkeerscentrale in Rhoon uitgevallen.

n3

N3 dicht vanwege asfalteringswerkzaamheden

De Papendrechtsebrug in de N3 is al een week dicht, maar komende dagen zijn er meer afsluitingen op deze weg. Vanaf vrijdagavond tot en met maandagochtend voert Rijkswaterstaat onderhoud uit aan de N3 tussen de aansluiting met de A15 en Papendrecht.