Dordrecht, Netherlands

Studenten DaVinci organiseren RaceRunner-race

Voorafgaand aan de 13e DrechtStadLoop op zondag 3 november organiseren studenten van het DaVinci College een wedstrijd voor kinderen met een beperking. Een RaceRunner is een soort driewielerfiets zonder pedalen en met een borststeun.
Gert van der Steen | 31 oktober 2019 14:00 | Aangepast op 31 oktober 2019 14:00
Het gaat om kinderen die zich normaal met een rollator of rolstoel voortbewegen.

Martijn en Yoram zijn twee studenten van de opleiding Sport & Bewegen, die een groot deel van de organisatie op zich nemen. Zij vinden dat er te weinig mogelijkheden zijn voor deze kinderen om te sporten, terwijl ze dat wel graag zouden willen.

Yoram heeft daarnaast nog als extra motivatie een gehandicapte zus, die daar vroeger ook graag de kans voor zou hebben gehad.

Meest gelezen

Liveblog winterweer: bussen weer op pad en avondspits op komst

Redactie Streekomroep | 5 jan 2026 16:46

Lees ook

Drukte in het ziekenhuis door winterweer: ‘Dagelijks twintig à dertig extra breuken’

Flink aanpoten in het Albert Schweitzer ziekenhuis deze week. Door de sneeuw en gladheid gaan flink ...

Een tiental mensen in winteropvang Leger des Heils: 'Nu meer behoefte aan'

Tijdens de strenge winterdagen met hevige sneeuwval doet het Leger des Heils in Dordrecht een extra ...

Rijexamens opnieuw afgelast: ‘We zien echt gevaarlijke dingen op de weg’

Alle rijexamens in onze streek zijn afgelast. Net als maandag zijn de examens die gereden zouden wor...

Kwart leerlingen van deze middelbare school mist eerste schooldag van het jaar door winterweer

De winterse buien en bijkomende problemen op de weg en het openbaar vervoer deze week hebben ook gev...

Auto in vlammen op in Krispijn, mogelijk opzet

Een auto in de Dordtse wijk Krispijn is maandagavond verwoest door een uitslaande brand. Van de gepa...

Stille helden van de winter: op pad met de sneeuwschuivers van onze regio

“Ze bellen me gewoon mijn bed uit”, vertelt een lachende sneeuwschuiver-chauffeur Nick van Loenen. “...