Dordrecht, Netherlands

Supportersavond bij FC Dordrecht.

Supportersverenigingen van FC Dordrecht organiseren op 6 april een supportersavond om de onrust bij de supporters weg te nemen. Tijdens deze avond geeft de directeur Hans de Zeeuw uitleg over de situatie bij FC Dordrecht.
Robert van Loon | 24 maart 2017 10:43 | Aangepast op 24 maart 2017 10:43
De avond is georganiseerd door de supportersvereniging en leden van de supportersgroep Moedig voorwaarts 078. De supporters willen duidelijkheid over de toekomst en situatie van de voetbalclub. De aanleiding voor de avond is het ontslag van twee medewerkers van de club. Zij moeten plaatsmaken voor de komst van een commercieel directeur.

De voormalig eredivisieclub staat als een na laatste in de Jupiler league en met nog 6 speelronden te gaan vreest de ploeg voor degradatie.

Lees ook

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

De sluiting van het veganistische eetcafé Rebel Rebel in Dordrecht is voor veel Dordtenaren een klap...

Politie zoekt kopschoppers na caféruzie

Bij een eetcafé in Hendrik-Ido-Ambacht is in de nacht van zaterdag op zondag een vechtpartij geweest...

Autobranden Papendrecht vermoedelijk ontstaan door explosie, politie zoekt getuigen

De politie vermoedt dat de brand in de Oostpolder in Papendrecht van afgelopen weekend is ontstaan d...

Maatschappelijke organisaties krijgen hier een eigen ruimte: ‘Trots op de plannen’

Het gemeentebestuur van Ridderkerk wil een pand aan de Havenstraat flink verbouwen, zodat daar onder...

Hardley geniet van debuut bij FC Dordrecht: ‘Je moet ready zijn als er een kans komt’

Het eerste competitieduel na de winterstop betekende voor Björn Hardley zijn FC Dordrecht-debuut. De...

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...