Dordrecht, Netherlands

Supportersavond bij FC Dordrecht.

Supportersverenigingen van FC Dordrecht organiseren op 6 april een supportersavond om de onrust bij de supporters weg te nemen. Tijdens deze avond geeft de directeur Hans de Zeeuw uitleg over de situatie bij FC Dordrecht.
Robert van Loon | 24 maart 2017 10:43 | Aangepast op 24 maart 2017 10:43
De avond is georganiseerd door de supportersvereniging en leden van de supportersgroep Moedig voorwaarts 078. De supporters willen duidelijkheid over de toekomst en situatie van de voetbalclub. De aanleiding voor de avond is het ontslag van twee medewerkers van de club. Zij moeten plaatsmaken voor de komst van een commercieel directeur.

De voormalig eredivisieclub staat als een na laatste in de Jupiler league en met nog 6 speelronden te gaan vreest de ploeg voor degradatie.

Meest gelezen

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

Redactie Streek 56 | 10 mei 2025 09:44

Man aangehouden voor bedreiging in huiselijke sfeer

Corrado Francke | 9 mei 2025 17:53

Mes in beslag genomen na vechtpartij bij autowasstraat

Redactie Streek 56 | 12 mei 2025 16:34

Lees ook

112-nieuws: man blust brand bij de buurman, fietser in ziekenhuis door botsing

Een Dordtenaar heeft met zijn tuinslang een brandje op het balkon van zijn buurman geblust. In het c...

Dit is de gemeente met de minste speeltuinen in onze streek

Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht zijn de gemeenten in Zuid-Holland met de minste speeltuinen per du...

Moestuinherstel Papendrecht komende week van start: geen afgraving, wel schone grond

De proef om meerdere moestuintjes in de streek van PFAS te ontdoen gaat op 19 mei van start in Papen...

De Plucheplakkers blikken vooruit op de play-offs

FC Dordrecht start dinsdag aan de play-offs om promotie. Na de 4-1 thuisoverwinning op kampioen FC V...

Teleurstelling en begrip na afblazen Pasar Malam

Geen kraampjes, muziek en busladingen Indonesisch voedsel op het Statenplein in Dordrecht dit jaar. ...

Dag van de Zorg: ziekenhuispersoneel krijgt een traktatie

De zorgmedewerkers van het Albert Schweitzer ziekenhuis (ASz) zijn maandagmiddag in het zonnetje gez...