Dordrecht, Netherlands

Supportersavond bij FC Dordrecht.

Supportersverenigingen van FC Dordrecht organiseren op 6 april een supportersavond om de onrust bij de supporters weg te nemen. Tijdens deze avond geeft de directeur Hans de Zeeuw uitleg over de situatie bij FC Dordrecht.
Robert van Loon | 24 maart 2017 10:43 | Aangepast op 24 maart 2017 10:43
De avond is georganiseerd door de supportersvereniging en leden van de supportersgroep Moedig voorwaarts 078. De supporters willen duidelijkheid over de toekomst en situatie van de voetbalclub. De aanleiding voor de avond is het ontslag van twee medewerkers van de club. Zij moeten plaatsmaken voor de komst van een commercieel directeur.

De voormalig eredivisieclub staat als een na laatste in de Jupiler league en met nog 6 speelronden te gaan vreest de ploeg voor degradatie.

Lees ook

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...

Dordtse Decemberdagen ‘zeer succesvol’ volgens organisatie, dit is waarom

Trots overheerst bij de organisatie van de Dordtse Decemberdagen. Het evenement is naar eigen zeggen...

Sporthal uit voorzorg dicht: sneeuw en regen maken dak erg zwaar

De Sophiahal in Hendrik-Ido-Ambacht is uit voorzorg gesloten. Het dak van de hal wordt door de (smel...

Man filmt onder jurk van winkelende vrouw, maar staat zelf óók op camera

Winkelen in een zaak in de Dordtse Merwedestraat loopt voor een 33-jarige bewoonster van die stad ve...

Veel rook bij Fokker Aerospace door brand in afzuiginstallatie

In een hal bij Fokker Aerospace aan de Anthony Fokkerweg in Papendrecht heeft donderdagavond brand g...

Tweede winterse versterking FC Dordrecht is 23-jarige verdediger

Björn Hardley is de eerste nieuweling voor FC Dordrecht sinds de jaarwisseling. De 23-jarige verdedi...