Dordrecht, Netherlands

Teller Aert Schouman: 60.000

De 60.000ste bezoeker van de tentoonstelling Een Koninklijk Paradijs van Aert Schouman in het Dordrechts museum is vanmorgen ontvangen met een bos bloemen.
Gert van der Steen | 24 augustus 2017 13:04 | Aangepast op 24 augustus 2017 13:04
Mevrouw Broere uit Haastrecht was de gelukkige. Zij kwam samen met haar dochter en kreeg uit handen van wethouder Piet Sleeking, naast de bloemen, een oorkonde en de catalogus van de tentoonstelling. Ook Art & Dining droeg bij aan de feestvreugde met een lunch voor twee.

Directeur Peter Schoon is erg blij met de grote belangstelling voor de tentoonstelling, vooral omdat Aert Schouman niet zo’n erg bekende schilder is.

Het museum organiseert zondag 27 augustus een ‘Schouman’-dag voor naamgenoten van de schilder. Dat moet niet te krap genomen worden, ook Schouwmannen en Schoumansen zijn welkom. Er zijn al 69 aanmeldingen genoteerd. Het programma omvat o.a. een lezing van Sander Paarlberg, de conservator Oude Kunst van het museum, en een groepsfoto op de grote trap in de hal.

De tentoonstelling loopt nog tot en met 17 september.

Foto: Thymen Stolk

Meest gelezen

Liveblog winterweer: bussen weer op pad en avondspits op komst

Redactie Streekomroep | 5 jan 2026 16:46

Lees ook

Let op: oude kerstboom inleveren verplaatst!

Wie zijn oude kerstboom nog kwijt wil en mee wil doen aan een speciale actie van de gemeente Dordrec...

Liveblog winterweer: ov ligt nagenoeg plat, Australiër maakt eerste sneeuwpop

De komende uren trekt een flink pak sneeuw over onze streek. Het KNMI waarschuwt voor gladheid en Ri...

Drukte in het ziekenhuis door winterweer: ‘Dagelijks twintig à dertig extra breuken’

Flink aanpoten in het Albert Schweitzer ziekenhuis deze week. Door de sneeuw en gladheid gaan flink ...

Een tiental mensen in winteropvang Leger des Heils: 'Nu meer behoefte aan'

Tijdens de strenge winterdagen met hevige sneeuwval doet het Leger des Heils in Dordrecht een extra ...

Rijexamens opnieuw afgelast: ‘We zien echt gevaarlijke dingen op de weg’

Alle rijexamens in onze streek zijn afgelast. Net als maandag zijn de examens die gereden zouden wor...

Kwart leerlingen van deze middelbare school mist eerste schooldag van het jaar door winterweer

De winterse buien en bijkomende problemen op de weg en het openbaar vervoer deze week hebben ook gev...