Dordrecht, Netherlands

The Hustler dicht tot 1 januari 2018

De spoedsluiting van café The Hustler is omgezet in een sluiting tot 1 januari 2018. Zowel in de bar als in de auto en de woning van de eigenaar zijn grotere dan gebruikershoeveelheden harddrugs gevonden en de burgemeester vindt dat voldoende om het café voor langere tijd te sluiten.
Gert van der Steen | 20 juli 2017 10:28 | Aangepast op 20 juli 2017 10:28
De eigenaar wordt er van verdacht zelf te dealen, zodat het pand drugsgebruikers aantrok. Dat is volgens de burgemeester een gevaar voor de openbare orde en aanleiding voor de eerdere spoedsluiting op 1 juli.

Op 30 juni werden al drie mensen aangehouden. Dat waren een vrouw van 43 jaar uit Papendrecht, een man van 51 uit Dordrecht en een Brit van 38. De eigenaar zit nog vast.

Lees ook

Schuurman is oude club nog niet vergeten: ‘Heb nog heel veel FC Dordrecht-slabbetjes’

Jari Schuurman speelde bijna 200 duels in het shirt van FC Dordrecht, maar speelde zaterdag juist te...

Uitgeputte koe krijgt stroomstoten, Veehandelaar sleept haar weg met touw

Een veehandelaar uit Oud-Alblas claimde op zijn website dat de dierenliefde hem met de paplepel was ...

Gaat dit beeldmerk Dordrecht écht op de kaart zetten? 'Het lijkt op Google'

Dordrecht heeft een nieuw beeldmerk én een nieuwe slogan. De leus 'Het begint in Dordrecht’ moet de ...

GroenLinks-kopstukken stappen op na verkiezingen: missen menselijkheid en eerlijkheid

De twee wethouders die namens GroenLinks in het Dordtse gemeentebestuur zitten keren na de verkiezin...

Celstraf voor Ridderkerker (33) voor het plegen van ernstige zedendelicten met minderjarigen

Een 33-jarige man uit Ridderkerk is veroordeeld tot een celstraf van 4 jaar, waarvan een half jaar v...

Het lijkt wel lente: record na record verbroken door hoge temperaturen

Het zal je vast opgevallen buiten: het voelt meer als lente dan december. Je kan je winterjas thuisl...