Dordrecht, Netherlands

The Passion in Dordrecht

The Passion is afgesloten. In dit artikel hielden wij je op de hoogte van wat er gebeurde in de stad. Volg onze Facebookpagina voor live-beelden. Lees in dit overzicht wat er allemaal te doen is na afloop van het evenement. 
Robert van Loon | 18 april 2019 19:13 | Aangepast op 18 april 2019 19:13
Het Ponton voor het podium was volledig gevuld met toeschouwers voor het televisiespektakel. De uitzending begon om 20:30 uur op NPO 1 en eindigde rond 22:00 uur. Morgen is er om 18:00 uur een uitgebreide terugblik op TV Dordrecht.


Voor wie naar huis wilt en niet uit Dordrecht komt, houd er rekening mee dat de waterbus richting Rotterdam niet meer vaart. Voor reizigers met de trein heeft de NS extra personeel en langere treinen ingezet. Kijk voor verschillende activiteiten die nu of zo meteen beginnen

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Dagenlang geen treinverkeer op MerwedeLingelijn

Op de MerwedeLingelijn tussen Dordrecht en Geldermalsen rijden van woensdag 23 juli tot en met zonda...

Meer cruises op komst, maar: ‘We zijn niet alleen een parkeerplaats voor de molens’

De gemeente Dordrecht gaat in zee met cruiseschipmaatschappij Viking om meer riviercruiseschepen naa...

Bomvolle binnenstad bij jubileumeditie Big Rivers: 'Dordrecht op z'n mooist'

Moe maar voldaan kijkt de organisatie van Big Rivers terug op drie dagen feest in Dordrecht. Tevrede...

Gemeente plaatst camera bij huis na explosie

Bij een huis in Zwijndrecht waar vorige week een explosie is geweest, is een mobiele camera geplaats...

Zwijndrecht kapt met spoed bomen vanwege besmettelijke ziekte

De gemeente Zwijndrecht kapt deze week met spoed een aantal bomen. De iepen hebben de zogeheten besm...

Robert de Heer volgt Rik van der Linden op als Dordtse lijsttrekker CU-SGP

Het duurt nog even tot de volgende gemeenteraadsverkiezingen, maar de Dordtse ChristenUnie-SGP-fract...