gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Tijdelijke nieuwe voorzitter bestuur

RTV Dordrecht heeft donderdag een ad interim (a.i.) bestuur gevormd om de lokale mediaorganisatie toekomstbestendig te maken. In maart moet er een nieuw compleet bestuur zijn, dat de aanvraag zal doen voor een nieuwe zendmachtiging voor de jaren 2018-2022.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Journalist Hans Berrevoets treedt in de tussentijd op als voorzitter a.i. en is tevens benoemd tot informateur (voor het nieuwe bestuur). Rene Portielje was voorzitter en gaat in het tijdelijk bestuur door als portefeuillehouder financiële en commerciële zaken.

Directeur/hoofdredacteur Ton van Wijngaarden heeft dit vandaag namens de lokale media-organisatie bekendgemaakt aan de gemeente, alle medewerkers en het Programmabeleid Bepalend Orgaan (PBO).

Het oude bestuur besloot eind vorig jaar om tot uiterlijk 1 maart actief te blijven. Zij vond dat de gemeente niet voldoende financiële armslag gaf om het gepresenteerde toekomstscenario te realiseren en wilde niet betrokken worden bij een nieuwe licentie-aanvraag.

Volgens voorzitter a.i. Hans Berrevoets heeft voortschrijdend inzicht geleid tot een tussenfase tussen het oude bestuur en het nieuwe bestuur. Hij zal zelf niet toetreden tot het nieuwe bestuur, dat zich begin maart zal presenteren.

Hans Berrevoets: "We sluiten in de ad interim periode het verleden af en richten de blik op de toekomst. De lokale omroep waaraan zoveel mensen hun steentje bijdragen verdient dat. Ik hoop dat Dordtenaren net zo trots zullen worden op RTV Dordrecht als dat ze nu al zijn op de eigen stad.".

Lees ook

dji_fly_20240115_134026_347_1705322498595_photo_optimized

Zwijndrechtsebrug komende nacht tóch bereikbaar: 'Werkzaamheden voorspoedig verlopen'

Goed nieuws voor automobilisten, fietsers en voetgangers die normaal gesproken gebruikmaken van de Zwijndrechtsebrug. De werkzaamheden aan de brug zijn zo voorspoedig verlopen, dat de afsluiting van komende nacht niet meer nodig is.

schotse hooglanders n3

Schotse hooglanders op N3, weg tijdlang afgezet

De politie in Dordrecht heeft dinsdagavond een tijdlang de handen vol gehad aan twee losgebroken Schotse hooglanders. Ondanks pogingen om de dieren in te sluiten, belandden de twee op de rondweg N3, tussen de voorbijrazende auto’s.

yv20260916A1C00377

Oplossing voor blessureleed onder keepers: FC Dordrecht haalt ervaren doelman

FC Dordrecht voegt per direct een nieuwe doelman toe aan de selectie. Yanick van Osch, oud-doelman van onder meer Fortuna Sittard, SC Cambuur en RKC Waalwijk, tekent een contract aan de Krommedijk tot medio 2027.

arkelrechtbank

OM eist 17,5 jaar gevangenisstraf tegen vermoedelijke veiligheidschef van IS uit Arkel

De verdachte zelf ontkent. Maar volgens het Openbaar Ministerie is er genoeg bewijs dat een 41-jarige man uit Arkel tussen 2014 en 2018 een prominente rol speelde bij het schrikbewind van IS in Syrië. Hij zou daarom 17,5 jaar de cel in moeten.

Point Blur_Sep052026_101224

Voorkant van auto in brand in Dubbeldam

Een zwarte personenauto is in de nacht van vrijdag op zaterdag verwoest door brand. Het voertuig stond geparkeerd in de Platanenlaan in de Dordtse wijk Dubbeldam.

fotoars

Eén Dordtse zege in vijf duels, maar Ars houdt hoop: ‘Beter elftal dan vorig seizoen’

FC Dordrecht verzamelde slechts vier punten uit de eerste vijf wedstrijden en kreeg daarin liefst zestien tegengoals. Toch is technisch manager Sjoerd Ars tevreden met de zomerse transferperiode en vindt dat er ‘een beter elftal dan vorig seizoen’ op het veld staat. “De play-offs zijn gewoon haalbaar.”