Dordrecht, Netherlands

ToBe-talenten treden op tijdens Popschool Live

Talenten van verschillende opleidingen van de ToBe Popschool treden op dinsdag 9 en woensdag 10 juli op in de Popcentrale in het Energiehuis. Op de Talent Stage zullen 18 Popschoolbands, deelnemers van de Hiphopklas, drum- en zangleerlingen schitteren.
Petra Scheurwater | 1 juli 2019 11:08 | Aangepast op 1 juli 2019 11:08
De optredens maken onderdeel uit van de cursus die ze het afgelopen jaar gevolgd hebben. Zowel de bands van de Popschool 4 Kids (tot 12 jaar) en de Popschool (vanaf 12 jaar) laten horen en zien wat ze het afgelopen jaar hebben geleerd.

Sommige bands hebben al ervaring opgedaan in de Talent Stage of op Wantijpop, maar anderen staan voor de allereerste keer op het podium. Op dinsdag begint de eerste band om 18:00 uur met spelen en op woensdag om 19: 00 uur. De toegang is gratis.


Foto: Danny van der Weck, Popschoolband Lleed treedt op tijdens Wantijpop 2019

Meest gelezen

Grote stroomstoring treft 4500 huishoudens

Rijnmond | 27 jan 2026 19:22

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 30 jan 2026 10:31

Lees ook

Fenomenale Brand voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden

Lucinda Brand is zaterdag voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden geworden. De Dordtse was in ...

Cyberbingo moet ouderen weerbaarder maken tegen cybercriminaliteit: 'Criminelen gaan heel geraffineerd te werk'

Bingo en ouderen is een combinatie die goed bij elkaar past. Als je het aangename ook nog eens met h...

FC Dordrecht raakt topscorer Eduardo kwijt: ‘Ik zag hem met de dag groeien’

Een mooie transfer is op komst voor Yannick Eduardo. De spits die dit seizoen al twaalf keer scoorde...

Uitstekende tweede helft bezorgt FC Dordrecht zege bij Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een 1-2 zege geboekt bij Vitesse. In de Gelredome herstelde de ploeg...

Laatste moestuin in PFAS-pilot aangepakt, maar zorgen blijven

Na de moestuinen in Sliedrecht en Papendrecht wordt momenteel de grond van Tuindersvereniging Winger...

37 locaties door gemeente Dordrecht nader onderzocht op PFAS

De gemeente Dordrecht gaat dit jaar 37 locaties laten onderzoeken waar mogelijk PFAS in de bodem aan...