Dordrecht, Netherlands

ToBe-talenten treden op tijdens Popschool Live

Talenten van verschillende opleidingen van de ToBe Popschool treden op dinsdag 9 en woensdag 10 juli op in de Popcentrale in het Energiehuis. Op de Talent Stage zullen 18 Popschoolbands, deelnemers van de Hiphopklas, drum- en zangleerlingen schitteren.
Petra Scheurwater | 1 juli 2019 11:08 | Aangepast op 1 juli 2019 11:08
De optredens maken onderdeel uit van de cursus die ze het afgelopen jaar gevolgd hebben. Zowel de bands van de Popschool 4 Kids (tot 12 jaar) en de Popschool (vanaf 12 jaar) laten horen en zien wat ze het afgelopen jaar hebben geleerd.

Sommige bands hebben al ervaring opgedaan in de Talent Stage of op Wantijpop, maar anderen staan voor de allereerste keer op het podium. Op dinsdag begint de eerste band om 18:00 uur met spelen en op woensdag om 19: 00 uur. De toegang is gratis.


Foto: Danny van der Weck, Popschoolband Lleed treedt op tijdens Wantijpop 2019

Lees ook

Wat doen deze draadjes op straat? Op honderden plekken gezien

Op honderden plekken zijn ze gezien in onze streek: rubberen draden die over autowegen en fietspaden...

Zorgen over veiligheid op tijdelijke fietsbrug: 'Verlaten en onverlicht'

Doe mee! Molenlanden, de grootste partij in die gemeente, maakt zich zorgen over de veiligheid op de...

Gewonden na vechtpartij in gevangenis: ‘Al langer spanningen’

In de gevangenis van Dordrecht zijn twee gedetineerden gewond geraakt bij een vechtpartij. De twee g...

De Plucheplakkers: 'FC Emmen-uit win je in je (hune)bed'

De Plucheplakkers hebben in de 95e aflevering veel over FC Dordrecht te bespreken. Helaas is niet el...

Evides wil stop op PFAS-lozingen: 'Wat er niet in komt, hoeven wij er ook niet uit te halen'

Drinkwaterbedrijf Evides maakt zich zorgen om de waterkwaliteit in de Maas. Het bedrijf gebruikt wat...

Daan opnieuw benoemd tot kinderburgemeester van Zwijndrecht: 'We merkten dat hij er net lekker inzat'

Een bijzonder moment dinsdagavond in het gemeentehuis van Zwijndrecht: de 11-jarige Daan van den Hoe...