gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Toch meer geld voor sportparkenvisie?

6adab89a7966f1090e8efe6a816e032d

De oppositiepartijen vinden dat er toch meer geld moet worden uitgegeven aan de huisvesting van de sportclubs aan de Schenkeldijk. De wethouder heeft daar nu 5,5 miljoen euro voor gereserveerd, maar dat is volgens de partijen niet langer toereikend.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Al maanden wordt er over vergaderd door de gemeenteraad: wat wordt de nieuwbouw van Voetbalvereniging Dubbeldam, Korfbalclub SC Movado en Tafeltennisvereniging Dordrecht? Een eerder plan, dat aangedragen was door de clubs zelf, werd afgekeurd en het college kwam met een nieuw idee. Dat precies 5,5 miljoen euro gaat kosten.

Alle coalitiepartijen stemden dinsdagavond in met dit plan. Maar vanuit de oppositie kwamen er weer kritische geluiden: deze keer met name over het budget. Dat zou inmiddels niet meer toereikend zijn.


Volgens de wethouder is het plan prima binnen de financiële kaders uit te voeren. De oppositie laat het er niet bij zitten en zal volgende week tijdens de gemeenteraadvergadering amendementen indienen. In de hoop dat er toch nog geld bijgelegd wordt. Tijdens die gemeenteraadsvergadering moet er een besluit vallen over de toekomstige sportlocaties van de verenigingen.

Lees ook

Foto2

Reis door Koerdistan opent de ogen van Maila: ‘Dankbaar dat ik in vrijheid kon opgroeien’

Grootgebracht met de Koerdische cultuur en opgegroeid in Dordrecht: Maila Ahmad (32) is voor een zesdelige docuserie naar Koerdistan gereisd om haar achtergrond beter te begrijpen. Daarin stuit ze op heftige verhalen en leert ze over haar afkomst. “Ik wil heel graag dat wij als Koerden iets meer onze identiteit kunnen uitdragen en dat meer mensen van ons weten.”

Ben Corino Studio De Witt

Toename ziekenhuisopnames na val bij kinderen? Arts vertelt erover in Studio De Witt

Arts-onderzoeker Ylonka Broere is zaterdag te gast in het radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM. In het uur van de hoofdgast, van 11.00 tot 12.00 uur, vertelt zij over onderzoek naar het voorkomen van onnodige ziekenhuisopnames van kinderen en jongeren na een val.

politie 01

Arrestaties voor cocaïnesmokkel via havens van Rotterdam en Vlissingen

Twee mannen zijn aangehouden voor het voorbereiden van de invoer van cocaïne via de havens van Rotterdam en Vlissingen. Het gaat om een 42-jarige man uit Ridderkerk en een 43-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats. De politie vermoedt dat de Ridderkerker al langer betrokken is bij internationale drugssmokkel.

webfoto rijkswaterstaat

Duivelseiland wordt renovatieplek voor grote bruggen uit de regio

Een grote, kale vlakte met daarop een graafmachine, een bulldozer en een wals. Op Duivelseiland in Dordrecht, officieel Krabbegors geheten, valt voorlopig nog weinig spectaculairs te zien. Daar komt de komende jaren verandering in: zo wordt onder meer de 300 meter lange boog van de Van Brienenoordbrug naar het eiland gebracht om daar te worden gerenoveerd.

einsteinstraatbusink

Dordts pand half jaar op slot na grote drugsvondst

De burgemeester heeft een bedrijfspand in Dordrecht gesloten voor zes maanden. In het pand is volgens de gemeente “een zeer grote” handelshoeveelheid harddrugs en een productielocatie voor drugs gevonden.

plucheplakkers

Eerste periode zit erop: De Plucheplakkers kritisch op zwak FC Dordrecht

In aflevering 131 maken de Plucheplakkers Wouter Bos (GPR Sportradio), Corrado Francke (RTV Dordrecht) en Arco Bomgaars (AD De Dordtenaar) de balans op aan het einde van de eerste periode voor FC Dordrecht dit seizoen. Heel vrolijk is die balans niet, want de Krommedijkclub staat voorlaatste.