gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Toch meer geld voor sportparkenvisie?

6adab89a7966f1090e8efe6a816e032d

De oppositiepartijen vinden dat er toch meer geld moet worden uitgegeven aan de huisvesting van de sportclubs aan de Schenkeldijk. De wethouder heeft daar nu 5,5 miljoen euro voor gereserveerd, maar dat is volgens de partijen niet langer toereikend.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Al maanden wordt er over vergaderd door de gemeenteraad: wat wordt de nieuwbouw van Voetbalvereniging Dubbeldam, Korfbalclub SC Movado en Tafeltennisvereniging Dordrecht? Een eerder plan, dat aangedragen was door de clubs zelf, werd afgekeurd en het college kwam met een nieuw idee. Dat precies 5,5 miljoen euro gaat kosten.

Alle coalitiepartijen stemden dinsdagavond in met dit plan. Maar vanuit de oppositie kwamen er weer kritische geluiden: deze keer met name over het budget. Dat zou inmiddels niet meer toereikend zijn.


Volgens de wethouder is het plan prima binnen de financiële kaders uit te voeren. De oppositie laat het er niet bij zitten en zal volgende week tijdens de gemeenteraadvergadering amendementen indienen. In de hoop dat er toch nog geld bijgelegd wordt. Tijdens die gemeenteraadsvergadering moet er een besluit vallen over de toekomstige sportlocaties van de verenigingen.

Lees ook

fotoartikel

Van rustig park naar de N3: het raadsel van de ontsnapte hooglanders

Twee lieve Schotse hooglanders die dinsdagavond uit het niets uitbreken en de politie een lastige avond bezorgen. Ook een dag later houdt het de gemoederen rondom het Dordtse Dubbelmondepark flink bezig. De dieren kwamen op een nog onbekende manier buiten de poorten van het park. Ondanks verwoede pogingen van de politie om de dieren in te sluiten, belandden de dieren op de rondweg N3 tussen voorbijrazende auto’s. Hoe is dat mogelijk geweest?

stille tocht Kalilu 01

Edgar L. zegt zijn stiefzoon Kalilu uit zelfverdediging te hebben doodgestoken: ‘Het is heel spijtig’

Moordverdachte Edgar L. zegt zijn stiefzoon Kalilu (21) uit zelfverdediging te hebben doodgestoken. Dat gebeurde in de nacht van 2 juni 2026 in de Nijhoffstraat in Zwijndrecht.

nk20260911NKS03692

FC Dordrecht verspeelt voorsprong en gaat voor vierde keer op rij onderuit

FC Dordrecht heeft op bezoek bij FC Eindhoven voor de vierde keer op rij een wedstrijd verloren. In de lichtstad kwamen de Schapekoppen nog wel op voorsprong, maar moest het in de tweede helft, mede door een rode kaart van Bjorn Hardley, het onderspit delven: 2-1.

Nieuw project (1)

Zes aanhoudingen in gruwelijke verkrachtingszaak: ‘Alle grenzen zijn overschreden’

Een 18-jarig meisje is vorig jaar door meerdere mannen verkracht op een parkeerplaats in Sliedrecht. Zes verdachten zijn opgepakt, het Openbaar Ministerie (OM) wil hen vervolgen voor opzetverkrachting waarbij er dwang is toegepast en geweld tegen haar is gebruikt.

MISHANDELING social media pexels

Scholieren mishandeld, vernederd en gefilmd op afroep: ‘Om elkaar terug te pakken’

Leerlingen van verschillende middelbare scholen in Zwijndrecht gaan tegen betaling met elkaar op de vuist en verspreiden filmpjes daarvan op internet. Ook worden verschillende tieners in filmpjes mishandeld en vernederd. Dat blijkt uit gesprekken die deze streekomroep heeft gehad met verschillende jongeren. Aanleiding zijn signalen die de politie zegt binnen te krijgen over deze praktijken. "Dit is het topje van de ijsberg", zegt een deskundige.

mishandelingconducteur

Beelden van verdachte mishandeling treinconducteur nu ook in Opsporing Verzocht

De verdachte die bijna een jaar geleden een conducteur mishandelde in een trein bij station Sliedrecht, is nog altijd niet opgepakt. De politie bracht eerder al herkenbare beelden van de man naar buiten, maar heeft deze maandagavond ook getoond in het tv-programma Opsporing Verzocht.