gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Toch meer geld voor sportparkenvisie?

6adab89a7966f1090e8efe6a816e032d

De oppositiepartijen vinden dat er toch meer geld moet worden uitgegeven aan de huisvesting van de sportclubs aan de Schenkeldijk. De wethouder heeft daar nu 5,5 miljoen euro voor gereserveerd, maar dat is volgens de partijen niet langer toereikend.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Al maanden wordt er over vergaderd door de gemeenteraad: wat wordt de nieuwbouw van Voetbalvereniging Dubbeldam, Korfbalclub SC Movado en Tafeltennisvereniging Dordrecht? Een eerder plan, dat aangedragen was door de clubs zelf, werd afgekeurd en het college kwam met een nieuw idee. Dat precies 5,5 miljoen euro gaat kosten.

Alle coalitiepartijen stemden dinsdagavond in met dit plan. Maar vanuit de oppositie kwamen er weer kritische geluiden: deze keer met name over het budget. Dat zou inmiddels niet meer toereikend zijn.


Volgens de wethouder is het plan prima binnen de financiële kaders uit te voeren. De oppositie laat het er niet bij zitten en zal volgende week tijdens de gemeenteraadvergadering amendementen indienen. In de hoop dat er toch nog geld bijgelegd wordt. Tijdens die gemeenteraadsvergadering moet er een besluit vallen over de toekomstige sportlocaties van de verenigingen.

Lees ook

keesjanmourikprive

Aannemer Mourik rouwt na dood van oud-directeur: 'Het draaide bij hem om mensen'

De voormalig CEO en voorzitter van de raad van bestuur van Mourik uit Groot-Ammers, Kees Jan Mourik, is zondag overleden. Mourik (60) was al enige tijd ziek. "We verliezen met Kees Jan een bijzonder mens. Zijn invloed zal binnen Mourik lang voelbaar blijven", zegt Jan-Paul van den Bosch, die hem eerder dit jaar opvolgde bij het aannemingsbedrijf met ruim 2200 werknemers en een omzet van 780 miljoen euro.

nepagentomroepmaxpolitie

Minderjarige nepagent licht oudere vrouw op en verstopt buit in onderbroek

In Dordrecht zijn twee nepagenten aangehouden. Het gaat om een 16-jarige jongen en een 18-jarige man uit Rotterdam. Ze sloegen donderdag toe in Tilburg bij een oudere vrouw, die haar pinpas en -code had afgestaan. De buit werd teruggevonden in de onderbroek van één van de verdachten.

fotoartikel

Van rustig park naar de N3: het raadsel van de ontsnapte hooglanders

Twee lieve Schotse hooglanders die dinsdagavond uit het niets uitbreken en de politie een lastige avond bezorgen. Ook een dag later houdt het de gemoederen rondom het Dordtse Dubbelmondepark flink bezig. De dieren kwamen op een nog onbekende manier buiten de poorten van het park. Ondanks verwoede pogingen van de politie om de dieren in te sluiten, belandden de dieren op de rondweg N3 tussen voorbijrazende auto’s. Hoe is dat mogelijk geweest?

elcobrinkman

Oud-minister en voormalig CDA-leider Elco Brinkman (78) overleden

Oud-minister en voormalig CDA-leider Elco Brinkman is op 78-jarige leeftijd overleden na een kort ziekbed. Dat heeft zijn familie bekendgemaakt, meldt de NOS.

OPMA Pieter van Loon

Ad maakt ritje in de TukTuk met ondernemer Pieter van Loon

Presentator Ad van den Herik heeft zijn zomervakantie met een week verlengd en dat geeft ons de gelegenheid om zijn ritje in de TukTuk met vastgoedondernemer en stadsgids Pieter van Loon nog een keer uit te zenden.

Overval Kruidvat Kerkbuurt Sliedrecht

Gewapende overval op winkel, 17-jarige verdachte aangehouden

Aan de Kerkbuurt in Sliedrecht heeft dinsdagavond een gewapende overval met een mes plaatsgevonden. Dit gebeurde rond 17.30 uur bij een vestiging van de Kruidvat.