gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Toch meer geld voor sportparkenvisie?

6adab89a7966f1090e8efe6a816e032d

De oppositiepartijen vinden dat er toch meer geld moet worden uitgegeven aan de huisvesting van de sportclubs aan de Schenkeldijk. De wethouder heeft daar nu 5,5 miljoen euro voor gereserveerd, maar dat is volgens de partijen niet langer toereikend.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Al maanden wordt er over vergaderd door de gemeenteraad: wat wordt de nieuwbouw van Voetbalvereniging Dubbeldam, Korfbalclub SC Movado en Tafeltennisvereniging Dordrecht? Een eerder plan, dat aangedragen was door de clubs zelf, werd afgekeurd en het college kwam met een nieuw idee. Dat precies 5,5 miljoen euro gaat kosten.

Alle coalitiepartijen stemden dinsdagavond in met dit plan. Maar vanuit de oppositie kwamen er weer kritische geluiden: deze keer met name over het budget. Dat zou inmiddels niet meer toereikend zijn.


Volgens de wethouder is het plan prima binnen de financiële kaders uit te voeren. De oppositie laat het er niet bij zitten en zal volgende week tijdens de gemeenteraadvergadering amendementen indienen. In de hoop dat er toch nog geld bijgelegd wordt. Tijdens die gemeenteraadsvergadering moet er een besluit vallen over de toekomstige sportlocaties van de verenigingen.

Lees ook

nepagentomroepmaxpolitie

Minderjarige nepagent licht oudere vrouw op en verstopt buit in onderbroek

In Dordrecht zijn twee nepagenten aangehouden. Het gaat om een 16-jarige jongen en een 18-jarige man uit Rotterdam. Ze sloegen donderdag toe in Tilburg bij een oudere vrouw, die haar pinpas en -code had afgestaan. De buit werd teruggevonden in de onderbroek van één van de verdachten.

villakinderdijk

Deze villa was 100 jaar van dezelfde familie en staat nu te koop: ‘Prijs rond de 7 miljoen’

In 1917 werd er in Kinderdijk een luxe villa aan de Lek opgeleverd. Honderd jaar lang was het enorme huis in de handen van één ondernemersfamilie. Tot nu, want de woning staat sinds deze week in de verkoop. “De prijs kan zomaar oplopen tot zeven miljoen euro.“

businkrolstoelinsloot

Vrouw rijdt met rolstoel sloot in: omstanders schieten te hulp

Een oudere vrouw is dinsdagmiddag in een sloot langs de Provincialeweg in Dordrecht beland. Door nog onbekende oorzaak reed ze met haar elektrisch aangedreven rolstoel het water in. Omstanders zijn te hulp geschoten.

googlestreetviewa16a15

Rijstrook op fly-over van A16 naar A15 dicht door sinkhole

Rijkswaterstaat heeft de linkerrijstrook van de fly-over van de A16 naar de A15 bij knooppunt Ridderkerk voorlopig afgesloten. Onder het wegdek aan het einde van de fly-over is door regenwater een spoelgat ontstaan, een zogenoemd sinkhole.

elektrischedeelauto

Proef met elektrische deelauto's van start

De gemeente Dordrecht is deze week een proef gestart met twee elektrische deelauto’s voor bewoners van de Boogjes en omgeving met een parkeervergunning. De auto’s vormen een extra manier van reizen, tijdens de sloop en nieuwbouw van de parkeergarage Spuihaven.

parkafgezet

Park op slot na ontsnapping Schotse hooglanders

Het Dubbelmondepark in Dordrecht is tijdelijk niet toegankelijk. De gemeente heeft deze maatregel genomen na de ontsnapping van twee Schotse hooglanders eerder deze week. De dieren belandden daarbij op de N3.