Dordrecht, Netherlands

Toegang Van Leeuwenhoekweg bij Louterbloemen beveiligd

De entree van BIZ Louterbloemen aan de Van Leeuwenhoekweg wordt voorzien van camera's en twee slagbomen. De beveiliging van 'de achterdeur' van het bedrijventerrein moet voorkomen dat mensen ongezien het terrein op kunnen.
Aike van den Heuvel | 30 januari 2019 11:57 | Aangepast op 30 januari 2019 11:57
Het gebrek van de camera’s en slagbomen aan deze kant van het bedrijventerrein zorgde in het verleden voor veel overlast en incidenten op het terrein. Zo werd er regelmatig grofvuil gedumpt en ontbrak bij twee incidenten een daderprofiel. Dit was voor het bestuur van BIZ genoeg reden om hun beveiligingsinstallaties uit te breiden bij de Van Leeuwenhoekweg.

"Hierdoor wordt inzichtelijk waar voertuigen naartoe rijden en welk kenteken erbij hoort", schrijft beveiligsadviseur Dick Groen in een verklaring.


De ingang aan de Nijverheidstraat blijft beveiligd zoals die was.

Foto: BIZ Louterbloemen

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Lees ook

Nooit te oud om te bewegen: Oldstars korfbal brengt 55-plussers samen

Het is een drukte van belang elke dinsdag-en woensdagochtend in de gymzaal van CKC Kinderdijk. Tijde...

Ruim 5.300 kerstbomen ingezameld in Dordrecht: 'Een mooie hoeveelheid’

Inwoners van Dordrecht hebben de afgelopen weken 5.371 kerstbomen ingeleverd. Dat zijn er iets minde...

Leeg uitvak bij volgend thuisduel FC Dordrecht: 'Gezamenlijk statement'

Fans van FC Den Bosch boycotten het duel bij FC Dordrecht volgende week. De supporterscollectieven v...

Gemeente wil verzakte buurten 35 centimeter verhogen

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht wil de buurten Amandel-, Bramen- en Dadelgaarde onder handen nemen i...

Treinverkeer tijd ontregeld van en naar Breda, bus was alternatief

Er was dinsdagochtend vanaf 06.30 uur geen treinverkeer van en naar Breda mogelijk door een systeems...

De Italiaanse keuken is nu cultureel erfgoed, Ercole is zo trots als een pauw

De Italiaanse keuken is toegevoegd aan de lijst van immaterieel erfgoed van Unesco. Het gaat in dit ...