Dordrecht, Netherlands

Toegang Van Leeuwenhoekweg bij Louterbloemen beveiligd

De entree van BIZ Louterbloemen aan de Van Leeuwenhoekweg wordt voorzien van camera's en twee slagbomen. De beveiliging van 'de achterdeur' van het bedrijventerrein moet voorkomen dat mensen ongezien het terrein op kunnen.
Aike van den Heuvel | 30 januari 2019 11:57 | Aangepast op 30 januari 2019 11:57
Het gebrek van de camera’s en slagbomen aan deze kant van het bedrijventerrein zorgde in het verleden voor veel overlast en incidenten op het terrein. Zo werd er regelmatig grofvuil gedumpt en ontbrak bij twee incidenten een daderprofiel. Dit was voor het bestuur van BIZ genoeg reden om hun beveiligingsinstallaties uit te breiden bij de Van Leeuwenhoekweg.

"Hierdoor wordt inzichtelijk waar voertuigen naartoe rijden en welk kenteken erbij hoort", schrijft beveiligsadviseur Dick Groen in een verklaring.


De ingang aan de Nijverheidstraat blijft beveiligd zoals die was.

Foto: BIZ Louterbloemen

Lees ook

FC Dordrecht raakt topscorer Eduardo kwijt: ‘Ik zag hem met de dag groeien’

Een mooie transfer is op komst voor Yannick Eduardo. De spits die dit seizoen al twaalf keer scoorde...

Uitstekende tweede helft bezorgt FC Dordrecht zege bij Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een 1-2 zege geboekt bij Vitesse. In de Gelredome herstelde de ploeg...

Laatste moestuin in PFAS-pilot aangepakt, maar zorgen blijven

Na de moestuinen in Sliedrecht en Papendrecht wordt momenteel de grond van Tuindersvereniging Winger...

37 locaties door gemeente Dordrecht nader onderzocht op PFAS

De gemeente Dordrecht gaat dit jaar 37 locaties laten onderzoeken waar mogelijk PFAS in de bodem aan...

Minima kunnen in deze zeven gemeenten gratis met het ov dit jaar

Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht bieden inwoners met een laag inkomen een gratis ov-chipkaart aan v...

Loftrompet voor Ed: een gemeentepenning als kroon op vrijwilligerswerk

Een bijzonder moment voor Sliedrechter Ed Grootveld (64). Donderdagavond vertrekt de trompettist nie...