gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Toerfietsclub De Mol zoekt vrouwen

cc34f1c20249371d95b3e3cef792c69a

Toerfietsclub De Mol wil dat meer vrouwen op de racefiets stappen. Daarom organiseren zij zaterdag een speciale dag om de sport ook voor dames aantrekkelijk te maken.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Op de vrouwenracefietsdag worden diverse clinics en trainingen gegeven. Zo kan je leren een band te plakken of vervangen en kan je op drie verschillende niveaus getraind worden. Een van die trainingen wordt gegeven door kind van de club Lucinda Brand.

Zij is een van de topwielrensters in Nederland en meermaals Nederlands Kampioen op de weg en in het veld geworden. Ook mondiaal doet ze mee om de ereplaatsen.

Uiteraard kunnen geïnteresseerden ook na de dag eerst nog een paar keer mee trainen zonder lid te worden. Om te kijken of de sport wat voor ze is en verder kennis te maken met de club.


De Vrouwenracefietsdag vindt zaterdag de hele dag plaats op het terrein van Tourclub De Mol aan de Vogelaarsweg.

Lees ook

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_03_25_15.Still001

Als de Papendrechtsebrug straks maandenlang sluit, is deze pont van groot belang

De MRD Striker. Het zegt je waarschijnlijk niks, maar het is een naam die voetgangers en fietsers tussen Dordrecht en Papendrecht de komende maanden veelvuldig tegenkomen. Die pont dient namelijk als alternatief voor de afgesloten Papendrechtsebrug, de Streekomroep kreeg ‘m alvast te zien.

archieffotopolitie

Verdachten van babbeltrucs nu herkenbaar in beeld

De politie heeft herkenbare beelden gedeeld van meerdere verdachten die zijn betrokken bij oplichtingszaken in onze streek. Daarbij raakten de slachtoffers uit Dordrecht, Papendrecht en Bleskensgraaf in totaal zo’n 20.000 duizend euro kwijt.

PSX_20260529_191757

Woonboerderij uitgebrand na blikseminslag

Een woonboerderij in Bleskensgraaf is vrijdagavond in vlammen opgegaan. Bij de brand kwam veel rook vrij.

Heel holland bakt ASz

Genieten zónder gluten: ziekenhuis organiseert bakwedstrijd voor kinderen met ziekte

Een glutenvrije editie van Heel Holland Bakt, die werd deze week georganiseerd in het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht. Deze versie was speciaal voor patiënten die lijden aan coeliakie, een chronische auto-immuunziekte waardoor zij geen gluten mogen eten. Maar nu was daar even niets van te merken.

WhatsApp-Image-2026-05-07-at-15.06.18-768x576

Slecht wegdek Rijksstraatweg aangepakt: let op omleidingen

De Rijksstraatweg in Ridderkerk wordt vernieuwd. Het wegdek is beschadigd en heeft scheuren, dus is er een nieuwe laag asfalt nodig. Ridderkerkers krijgen daarom in de maand juni op verschillende plekken te maken met omleidingen.

voetbal kijken kroeg cage

In de kroeg Oranje kijken op het WK? Dordtse horeca mag ’s nachts langer open als het aan de raad ligt

Late wedstrijden van het Nederlands elftal kijken op het WK, moet deze zomer ook in verschillende restaurants en cafés in Dordrecht kunnen. Dat wil een ruime meerderheid van de gemeenteraad. Vanaf 11 juni wordt de mondiale voetbalstrijd in de VS, Canada en Mexico afgewerkt, maar veel wedstrijden zijn vanwege het tijdsverschil na sluitingstijd.