Dordrecht, Netherlands

Trein rijdt tegen vuilniswagen Reeweg-Oost

Een trein van de MerwedeLingelijn is dinsdagochtend op een vuilniswagen gebotst. Het ongeluk gebeurde op de spoorwegovergang bij het Halmaheiraplein.
Jordy Nijenhuis | 10 maart 2020 08:51 | Aangepast op 10 maart 2020 08:51
Het treinverkeer heeft door de aanrijding drie kwartier stilgelegen. De vuilniswagen is alleen aan de achterkant geraakt en heeft blikschade, meldt de brandweer.

De wagen kwam stil te staan op de spoorwegovergang, door de drukte die is ontstaan door de afsluiting van de Wantijbrug (N3).

Er worden bussen ingezet.

Meest gelezen

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Corrado Francke | 17 nov 2025 12:06

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Redactie Streek 56 | 19 nov 2025 16:00

Lees ook

Vogelgriep in onze streek: 16.000 kippen worden gedood

Op een biologisch leghennenbedrijf in Streefkerk is vogelgriep vastgesteld. Dat meldt het ministerie...

Bart (79) begint eerste lichtjestocht voor scootmobielen

Een optocht met verlichte en versierde vrachtwagens wordt in wel meer gemeenten georganiseerd, maar ...

FC Dordrecht sprokkelt te veel en scoort te weinig: ‘Het is wel een patroon, ja’

Met iets meer doelgerichtheid had FC Dordrecht Vitesse kunnen verslaan vrijdagavond, maar juist daar...

FC Dordrecht met punt uit de interlandbreak: 1-1 tegen Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond de Keuken Kampioen Divisie hervat met een puntje tegen Vitesse. Aan ...

Blijdschap bij automobilisten nu Spuihavengarage na maanden weer open is: 'Goed geregeld!'

Het was een aangename verrassing voor abonnementhouders en andere automobilisten. Donderdag ging de ...

In deze gemeente kunnen inwoners hun wapens inleveren: 'Anoniem en zonder vervolging'

Op meerdere plekken in Zwijndrecht kunnen mensen komende donderdag wapens inleveren, zonder hiervoor...