Dordrecht, Netherlands

Treinverkeer in de regio heeft last van storm

Het treinverkeer van en naar Dordrecht heeft vandaag, net als de rest van het land, last van de storm. Op het traject van Dordrecht naar Lelystad rijden de hele dag minder Intercity´s en de IC naar Breda rijdt helemaal niet.
Kees Rijborz | 23 februari 2017 10:03 | Aangepast op 23 februari 2017 10:03
De NS en ProRail hebben de dienstregeling aangepast waardoor er de hele dag minder treinen rijden. Reizigers die vanuit Den Haag richting Dordrecht willen reizen met de sprinter moeten rekening houden met minder treinverkeer op hun traject.

Dordtenaren die richting Amsterdam of Lelystad willen reizen moeten overstappen in Leiden. Dat laatste geldt ook voor de treinverbinding van Vlissingen naar Dordrecht. Daar moeten mensen de overstap maken in Roosendaal.

De aangepaste dienstregeling is zeker nog de hele dag van kracht.

Meest gelezen

Politie zoekt verdachte van beroving jongen (16) in Zwijndrecht

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 31 okt 2025 14:00

ID verdwijnt in stembus en 'verandering gevraagd' op Station Dordrecht

Trevyn van Houwelingen | Redactie Streek 56 | 29 okt 2025 10:29

Lees ook

DrechtStadLoop haalt 15 duizend euro op voor sportruimte kankerpatiënten

“Dat de DrechtStadLoop het goed doet, dat is duidelijk”, besluit bestuurslid Maurice Laparlière. Een...

De Plucheplakkers vieren 100e podcast met twee oude bekenden

De Plucheplakkers hebben de honderdste aflevering bereikt! Daarom vinden Arco Bomgaars (AD/De Dordte...

Handtastelijke arts mag vijf jaar niet meer aan de slag, maar hoeft niet de cel in

Een 57-jarige internist uit Dordrecht, die in het Maasstad Ziekenhuis drie coassistenten en een pati...

Dordtse Vrijwilligersprijzen: welke organisatie gaat er vandoor met de publieksprijs?

Welke Dordtse vrijwilligersorganisatie viel jou afgelopen jaar het meest op? Vanaf deze zaterdag kun...

Internetsensatie Chatmo uit Papendrecht met Wesley Sneijder naar bijzonder WK

Mohamed Rashid, beter bekend als Chatmo, vertegenwoordigt begin volgend jaar Nederland tijdens het w...

7 jaar cel geëist tegen Dordtenaar na explosie bij 78-jarige vrouw

Het Openbaar Ministerie eist zeven jaar gevangenisstraf tegen een 19-jarige man uit Dordrecht die ve...