gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Turkse ondernemers kiezen voor DOV

De Turkse Ondernemers Vereniging Dordrecht TOVD gaat vanaf 1 mei 2015 samen met de Dordrechtse Ondernemersvereniging DOV.

arjan Verwoerd |  | Aangepast op
De twee verenigingen, die al goede contacten met elkaar onderhielden, zijn tot de conclusie gekomen dat één organisatie onder de paraplu van de DOV een sterk podium vormt als het gaat om de belangen van de Dordtse ondernemers optimaal te behartigen. De DOV – verreweg de grootste ondernemersvereniging uit de regio - komt hiermee op ruim 400 leden.


Anneke Maagdenberg, voorzitter van de DOV, is blij met de stap van de Turkse ondernemers. “In de afgelopen jaren waren de contacten over en weer al uitstekend, maar als DOV zijn we altijd voorstander geweest van één sterke ondernemersvereniging. Juist als pluriforme organisatie zijn we nu nog meer in staat om op te komen voor de belangen van alle ondernemers in onze stad. Uiteraard zal dat ook in onze bestuurssamenstelling tot uiting komen, want mr. Gökhan Sarier, nu voorzitter van de TOVD, zal toetreden tot het DOV bestuur”.

Lees ook

dordrechtsmuseum

Zeldzaam schilderij van Dordtse kunstenares te zien in Dordrechts Museum

Het Dordrechts Museum heeft twee 17e-eeuwse schilderijen in langdurige bruikleen gekregen van The Leiden Collection in New York, een van de belangrijkste particuliere verzamelingen van Nederlandse kunst ter wereld. Volgens het museum zijn dit twee bijzondere werken. Vanaf deze week zijn de werken te bewonderen in de vaste collectie van het museum.

1000115100

Snelheidsduivel (20) schuldig aan zware botsing: taakstraf en rijontzegging

Met 107 kilometer per uur racet T.J. de H. (20) over de Burgemeester de Raadtsingel in Dordrecht als plots een taxi van rechts komt. Een crash is onvermijdelijk, de taxichauffeur raakt zwaargewond en kampt nog altijd met de gevolgen. “Ondanks zijn jonge leeftijd had hij al wel behoorlijk wat ervaring op de weg waardoor hij beter had moeten weten”, zegt de rechtbank over De H., die een forse taakstraf en een tijdelijke rijontzegging krijgt.

fotosextortion

Zwijndrechtenaar (23) vast voor kinderporno en seksuele afpersing

De politie heeft afgelopen vrijdag een 23-jarige man uit de gemeente Zwijndrecht aangehouden. Hij wordt verdacht van het vervaardigen en bezitten van kinderporno. Daarnaast zou hij online minderjarige meisjes en jonge vrouwen seksueel hebben afgeperst.

PSX_20260727_151756

Boeren demonstreren op viaduct boven A15 tegen stikstofplannen

Een groep boeren heeft maandag actie gevoerd op het viaduct boven de A15, bij Papendrecht. De boeren zijn het niet eens met de stikstofplannen van het kabinet. Op veel plekken in het land, waaronder dus ook in onze streek, lieten zij van zich horen.

raadpapendrecht

Papendrechtse formatie terug bij af; raad zoekt twee informateurs

De gemeenteraad van Papendrecht moet opnieuw beginnen met de vorming van een nieuw college. Een ruime meerderheid besloot maandagavond om twee nieuwe informateurs aan te stellen, nadat de eerste formatie op het laatste moment volledig mislukte. Daarmee is de Papendrechtse politiek weer terug bij af.

Burgemeester Winklerplein

Meer suswachten op Burgemeester Winklerplein in strijd tegen overlast

De gemeente Sliedrecht gaat vaker suswachten inzetten op het Burgemeester Winklerplein. Reden daarvoor is het toenemende aantal meldingen van overlast door jongeren.