gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Turkse ondernemers kiezen voor DOV

De Turkse Ondernemers Vereniging Dordrecht TOVD gaat vanaf 1 mei 2015 samen met de Dordrechtse Ondernemersvereniging DOV.

arjan Verwoerd |  | Aangepast op
De twee verenigingen, die al goede contacten met elkaar onderhielden, zijn tot de conclusie gekomen dat één organisatie onder de paraplu van de DOV een sterk podium vormt als het gaat om de belangen van de Dordtse ondernemers optimaal te behartigen. De DOV – verreweg de grootste ondernemersvereniging uit de regio - komt hiermee op ruim 400 leden.


Anneke Maagdenberg, voorzitter van de DOV, is blij met de stap van de Turkse ondernemers. “In de afgelopen jaren waren de contacten over en weer al uitstekend, maar als DOV zijn we altijd voorstander geweest van één sterke ondernemersvereniging. Juist als pluriforme organisatie zijn we nu nog meer in staat om op te komen voor de belangen van alle ondernemers in onze stad. Uiteraard zal dat ook in onze bestuurssamenstelling tot uiting komen, want mr. Gökhan Sarier, nu voorzitter van de TOVD, zal toetreden tot het DOV bestuur”.

Lees ook

de brug brugkelder

Nieuwe klep Papendrechtsebrug half miljoen kilo zwaarder: zo wordt brugkelder versterkt

De brugkelder van de Papendrechtsebrug is volledig leeggehaald. Onderdelen, zoals de grote tandbaan, zijn verwijderd. Nu worden de voorbereidingen getroffen voordat het volgende proces start: het versterken van al het beton.

Website foto

Deze Dordtse polder is jarig: honderd jaar geleden ingedijkt

De Biesboschpolder in Dordrecht bestaat op 1 september precies honderd jaar. In al die jaren heeft het gebied meerdere functies gehad: van werkverschaffingsproject tot landbouwgrond en de laatste decennia steeds vaker als recreatief natuurgebied. Onder de rook van de wijk Sterrenburg genieten nu steeds meer natuurliefhebbers van er kunnen wandelen, fietsen of de hond uitlaten.

fatbikepolitie

Fatbike onder dreiging vuurwapen gestolen, arrestatieteam rijdt tiener klem

De politie heeft maandagavond in Ridderkerk een 15-jarige jongen aangehouden op een fatbike. Hij wordt verdacht van een gewapende beroving, een dag eerder in de Rotterdamse wijk Beverwaard. Daarbij werd iemand onder bedreiging van een mes en een vuurwapen van een fatbike beroofd, meldt Rijnmond.

businkoverval

Overval op juwelier, daders gevlucht op fatbike

Een juwelier op de Voorstraat in Dordrecht is vrijdagochtend overvallen. Wat er precies is buitgemaakt, is nog niet duidelijk.

scheepvaartbegeleiding

VERKEER

Rijkswaterstaat schrapt scheepvaartbegeleiding in de nacht door personeelstekort

Rijkswaterstaat schrapt vanaf 15 september de nachtelijke begeleiding van schepen in de omgeving van Dordrecht. Dit komt door aanhoudende personeelstekorten. De vaarwegen blijven wel geopend voor alle scheepvaartverkeer.

IMG_0851

Skatepark krijgt een flinke opknapbeurt

Het kleine skateparkje aan de Groenezoom in Dordrecht wordt vernieuwd. Hoewel de baan niet groter wordt, komen er wel meer obstakels bij. Zo moet het vernieuwde skatepark straks meer mogelijkheden bieden voor kinderen en jongeren uit de buurt om te skaten en te bewegen.