gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Turkse ondernemers kiezen voor DOV

De Turkse Ondernemers Vereniging Dordrecht TOVD gaat vanaf 1 mei 2015 samen met de Dordrechtse Ondernemersvereniging DOV.

arjan Verwoerd |  | Aangepast op
De twee verenigingen, die al goede contacten met elkaar onderhielden, zijn tot de conclusie gekomen dat één organisatie onder de paraplu van de DOV een sterk podium vormt als het gaat om de belangen van de Dordtse ondernemers optimaal te behartigen. De DOV – verreweg de grootste ondernemersvereniging uit de regio - komt hiermee op ruim 400 leden.


Anneke Maagdenberg, voorzitter van de DOV, is blij met de stap van de Turkse ondernemers. “In de afgelopen jaren waren de contacten over en weer al uitstekend, maar als DOV zijn we altijd voorstander geweest van één sterke ondernemersvereniging. Juist als pluriforme organisatie zijn we nu nog meer in staat om op te komen voor de belangen van alle ondernemers in onze stad. Uiteraard zal dat ook in onze bestuurssamenstelling tot uiting komen, want mr. Gökhan Sarier, nu voorzitter van de TOVD, zal toetreden tot het DOV bestuur”.

Lees ook

Foto Artikel Web

Piet (89) blikt terug op bouw en transport Papendrechtse brug

Het is bijna zes decennia geleden als de Papendrechtsebrug wordt geopend. Voormalig Rijkswaterstaat toezichthouder Piet Kraal (89) uit Dubbeldam is nauw betrokken bij de bouw en het transport van de boog van de brug en blikt terug. “Ik ben op dit werk het meest trots. Mijn kleinkinderen zeggen: ‘Dat is de brug van opa.’”

Burgemeester Winklerplein

Meer suswachten op Burgemeester Winklerplein in strijd tegen overlast

De gemeente Sliedrecht gaat vaker suswachten inzetten op het Burgemeester Winklerplein. Reden daarvoor is het toenemende aantal meldingen van overlast door jongeren.

streekomroepmeesterrecepalb

Neergestoken leraar terug op school, maar naar de eindmusical zit er nog niet in voor hem

Een jaar nadat hij werd neergestoken bij een eindmusical in Alblasserdam is meester Recep terug op school. De docent staat nog niet voor de klas; hij beperkt zich tot enkele uurtjes persoonlijke begeleiding van leerlingen, meldt Rijnmond.

prorailstreekomroep

Nog altijd geen treinen tussen Dordrecht en Rotterdam

Het treinverkeer tussen Dordrecht en Rotterdam kan nog altijd niet worden opgestart na de stroomstoring van vorige week. Voor het weekend gaf ProRail de prognose dat treinen vanaf deze maandagochtend weer zouden kunnen rijden, maar door verschillende tegenvallers is dat bijgesteld naar dinsdagochtend 05.00 uur.

scootmobiel te water

Politie redt vrouw uit sloot na ongeval met scootmobiel

Een vrouw op een scootmobiel is dinsdagmiddag rond 16.30 uur te water geraakt aan de Achterweg in Dordrecht. De bestuurster is door de politie uit het water gered, waarna zij is nagekeken in een ambulance.

mesenbijl

Man valt mensen in het centrum lastig, blijkt bijl en groot mes op zak te hebben

De politie heeft een man opgepakt die begin vorige week meerdere mensen in het centrum van Dordrecht heeft lastiggevallen. Bij het fouilleren van de man bleek dat hij een groot mes en een bijl op zak had.