gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

TV Dordrecht zendt maandag een uitgebreid verslag uit van de Dudok City Swim

Maandagavond vanaf 18.00 u. zendt TV Dordrecht een uitgebreid verslag uit van de zaterdag gehouden Dudok City Swim.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
Het sponsor zwemevenent bracht een bedrag op van bijna 200.000 euro. Behalve dat er gezwommen werd voor het goede doel, was er ook een rondvaart en huldiging voor de Olympische kampioenen op de tien km. open water zwemmen, Sharon van Rouwendaal en Ferry Weertman. Zij werden door de voorzitter van de KNSB, Erik van Heijningen, in het zonnetje gezet en kregen een gouden erespeld opgespeld namens de bond. Ambassadeur van Swim to fight cancer, Maarten van der Weijden, was ook dit keer aanwezig en zwom hij de 2.5 km. door de Dordtse havens. Er hebben dit jaar ruim 400 mensen deelgenomen aan de City Swim, dat zijn er zo'n 100 meer dan de eerste editie die in 2015 plaats vond. Het is nog niet bekend of en wanneer in 2017 er weer een City Swim georganiseerd wordt in Dordrecht.

Lees ook

politie 02

Minderjarige jongen gewond na steekpartij op camping

Een minderjarige jongen uit Ridderkerk is vorige week gewond geraakt bij een steekpartij op een camping in het Zeeuwse Scharendijke. Een minderjarige jongen uit Meerssen is opgepakt.

tiktokpolitie

Dordtenaar (18) aangehouden nadat hij vuurwapen op TikTok toont

Een 18-jarige Dordtenaar is op woensdag 8 juli aangehouden voor het bezit van een vuurwapen. De politie kwam op het spoor van de verdachte door een foto van het wapen op een openbaar TikTok-account.

fotorb

Nieuwjaar begint voor Brandon met harddrugs en dollemansrit: ‘Zorgelijk patroon’

Waar de meeste mensen met oliebollen en champagne aan 2026 begonnen, stapt Brandon K. (31) onder invloed van harddrugs achter het stuur. Wat volgt is een achtervolging, een aanhouding met verzet en maandenlang cel. “Een pro-criminele houding”, constateert reclassering.

image

Jongerenwerkers organiseren schildermiddag, meidenavonden en voetbaltoernooien voor Dordtse jeugd

Nog geen plannen deze zomer? In Dordrecht hoeven jongeren zich niet te vervelen. Onder de noemer 'Chille Zomervakantie 2026' hebben de jongerenwerkers van R-Newt Dordrecht deze vakantie een afwisselend programma voor jongeren in de stad georganiseerd. De activiteiten zijn bedoeld voor jongeren van ongeveer 12 tot 27 jaar en vinden plaats op verschillende locaties in Dordrecht.

biesboschharmblom

Vastlopen ligt op de loer: watersporters gewaarschuwd voor lage waterstand

Wie de komende weken met een motorboot de Biesbosch in wil, doet er goed aan zich voor te bereiden. Door de aanhoudende droogte staan veel kreken uitzonderlijk laag en raken ze steeds meer begroeid met waterplanten en algen. "De plantengroei is wel een dingetje."

businkautobrandzwi

Auto brandt uit bij kerk

Een auto is in de nacht van zondag op maandag uitgebrand in Zwijndrecht. De wagen stond op een parkeerplaats bij de kerk Develhof, aan de Laan van Nederhoven.