Dordrecht, Netherlands

Twee fietsendieven opgepakt in centrum

De politie heeft maandag twee fietsendieven aangehouden in het centrum. De dieven hebben meerdere fietsen gestolen waarvan er twee weer terug naar hun eigenaars konden worden gebracht.
Robert van Loon | 5 juni 2019 10:20 | Aangepast op 5 juni 2019 10:20
De politie waarschuwde zaterdag al via haar Facebookpagina voor een stijging in fietsdiefstallen in het centrum en bij het station. Het gaat om dure merkfietsen en luxe ‘opoefietsen’. Bij deze diefstallen zou veel gebruik worden gemaakt van lopers omdat het midden op de dag plaatsvindt en het druk is met personen op straat.


Fietsers wordt aangeraden hun fiets goed vast te zetten aan een fietsenrek, paal of fietsnietje en gebruik te maken van een extra slot.

Lees ook

Luke reisde naar Noorwegen voor noorderlicht, maar zag het hier het beste: 'Nog nooit zo gezien'

Een lange reis maken naar het noorden van Noorwegen om het noorderlicht te zien? Maandagavond was da...

Al een half jaar geen les van neergestoken meester: zo gaat het nu met hem

Het gaat ‘beetje bij beetje beter’ met meester Recep, die een halfjaar geleden werd neergestoken tij...

‘Gevaarlijke verkeerssituatie’ bij spoorwegovergang niet aangepast: ‘Geen reden om te veranderen’

Een volgens omwonenden gevaarlijke verkeerssituatie in Hardinxveld-Giessendam wordt niet aangepakt. ...

Opnieuw autobranden in Dordrecht, brandweer twee keer in actie

Wederom is Dordrecht getroffen door verschillende autobranden. Maandagavond rond 21.30 uur is een dr...

Man die schoolmeester neerstak bij eindmusical ‘werd geterroriseerd door een andere vader’

De man die vastzit voor een steekpartij tijdens een schoolmusical in Alblasserdam werd al een jaar g...

Liefhebbers scoren goedkope pareltjes op muziekbeurs: 'Leuk om te snuffelen'

Een ware snoepwinkel voor de liefhebber, zo kan de muziekbeurs van Opnieuw & Co wel genoemd worden. ...