Dordrecht, Netherlands

Tweede Blade en Sport experience in Sportboulevard

In de Sportboulevard is zaterdag een speciale middag voor mindervaliden georganiseerd. De middag was bedoeld om mensen met een lichamelijke beperking kennis te laten maken met verschillende gehandicaptensporten.
Matthijs Meerman | 16 september 2019 16:49 | Aangepast op 16 september 2019 16:49
Op deze middag was te merken dat Dordt een groot aanbod heeft als het gaat om gehandicaptensporten, bijvoorbeeld rolstoeltennis, rolstoeldansen, racerunning en para ice hockey. Daarnaast was er ook de Blade Experience, waarbij je blades uit kon proberen voor bladerunning (hardlopen op speciale protheses).

Er waren verschillende professionele para-atleten aanwezig om de mensen te begeleiden. Daarnaast kon je op de informatiemarkt terecht voor al je vragen over gehandicaptensport.

Lees ook

Kersttraditie keert terug: schaatsen in de binnenstad

In december kan er eindelijk weer geschaatst worden in de Dordtse binnenstad. De kerstijsbaan komt n...

Buurtbewoners die hielpen na explosie in het zonnetje gezet

De buren die twee weken geleden te hulp schoten na een grote explosie bij een Papendrechts huis, zij...

Lot uit de loterij: 189 starters zoeken woongeluk in eigen dorp

Hoe kom je als starter in Hardinxveld-Giessendam aan een betaalbare koopwoning? Het korte antwoord i...

Meerdere huiszoekingen na steekpartij musical, familie slachtoffer wil ‘rust’

De politie heeft donderdag twee huiszoekingen gedaan naar aanleiding van de steekpartij tijdens een ...

Ests international tekent voor drie jaar bij FC Dordrecht

Middenvelder Martin Vetkal uit Estland sluit per direct aan bij de selectie van FC Dordrecht. De 21-...

Motorrijder gewond na aanrijding met camper

Een motorrijder en camper zijn vrijdagochtend met elkaar in botsing gekomen in Dordrecht. Dat gebeur...