Dordrecht, Netherlands

Tweede editie Dordts Popgala in februari 2021

De beste Dordtse acts van 2020 zullen op 18 februari 2021 worden beloond tijdens de tweede editie van het Popgala. Ook deze editie wordt gehouden in het Energiehuis.
Corrado Francke | 19 oktober 2020 11:06 | Aangepast op 19 oktober 2020 11:06
Het gala toont de rijke muziekcultuur van Dordrecht en verbindt iedereen die op dat gebied actief is. De eerste editie was in 2018: zangeres Merol sleepte de felbegeerde Popprijs in de wacht.

Categorieën

Tijdens het gala worden prijzen uitgereikt in vijf categorieën: ‘Popprijs’, ‘Beste Song’, ‘Beste Album’, ‘Beste Live-act’ en ‘Beste Muzikant’. De winnaars worden gekozen door een jury bestaande uit nationale en lokale kopstukken uit de popmuziek.

Het Dordts Popgala is uitsluitend toegankelijk voor genodigden en wordt live uitgezonden via www.popgala.nl.

foto: Marc de Jong

Lees ook

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...