Dordrecht, Netherlands

Tweede Kamer aanschrijven

Remco van der Sluis, oprichter van de Facebookpagina ‘NS Dordrecht Intercity moet blijven’ gaat deze week de Tweede Kamer aanschrijven.
Inge de Bruyn | 19 oktober 2015 11:20 | Aangepast op 19 oktober 2015 11:20
Het doel was om 10.000 likes te halen. De teller staat nu op ruim 9.000. Met deze hoeveelheid likes wil hij aantonen dat er echt iets moet gebeuren tegen de plannen van de NS. 


De Nederlandse Spoorwegen is van plan om de Intercity tussen Den Haag, Rotterdam en Eindhoven over de HSL-lijn te laten rijden. Dit zou betekenen dat de Intercity niet meer in Dordrecht stopt. Dordrecht wil dit plan tegengaan en het Intercitystation behouden.

Meest gelezen

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 30 jan 2026 10:31

Glijden of wippen kan hier straks niet meer, want er is te weinig geld

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 29 jan 2026 10:46

Lees ook

Kuijt hoefde Plug niet over te halen voor FC Dordrecht: ‘Zelf de keuze gemaakt’

Van allerlei kanten was er interesse voor Jan Plug, maar de Feyenoorder koos uiteindelijk voor een t...

FC Dordrecht verslaat Helmond Sport en blijft ongeslagen in 2026

FC Dordrecht heeft in eigen huis de ongeslagen reeks naar vier duels verlengd. Op een druiligere din...

Voor het eerst sinds 2012 weer prijs: Johan de Witt-gymnasium wint NK Debatteren

Het debatteam van het Johan de Witt-gymnasium heeft de nationale titel binnengehaald op het NK Debat...

Lucinda Brand opnieuw sporter van het jaar bij Dordtse Sportuitblinkers

Dordtse sporters en coaches zijn maandagavond tijdens de Dordtse Sportuitblinkers verkiezing geëerd ...

Accepteer en praat over tegenslag: ‘Het leven is als mens leuker dan als held’

Hoe ga je om met tegenslag, verlies of druk als de buitenwereld van je verlangd dat je er altijd ben...

Verkoop clubtopscorer FC Dordrecht levert opnieuw recordbedrag op

Voor een recordbedrag heeft FC Dordrecht clubtopscorer Yannick Eduardo verkocht aan de huidige numme...