Dordrecht, Netherlands

Tweede keer CineDordt

Rotaryclub Dordrecht Ter Merwe organiseert dit jaar opnieuw het “rode loper”-evenement CineDordt.
Gert van der Steen | 12 januari 2015 12:41 | Aangepast op 12 januari 2015 12:41
Op zaterdag 21 februari vindt voor de tweede keer het Oscargala in The Movies plaats. Bezoekers gaan in avondkleding de voorstelling bijwonen. Ze worden op de rode loper ontvangen met bubbels en er worden glamourfoto’s gemaakt.
 Daarna worden in de vier zalen films bekeken die genomineerd zijn voor een Oscar. Tenslotte wordt de avond afgesloten met een afterparty waar CineDordt Oscars worden uitgereikt aan de best geklede koppels en de bezoeker met de mooiste bril.

De opbrengst van deze benefietavond is voor de Stichting Zienderogen. Die zet zich over de hele wereld in voor blinden in de armste landen.

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Van glazenwasser tot held: Peter redt gevallen vrouw in woning

Redactie Streek 56 | Monique de Graaf | 19 feb 2026 14:33

Lees ook

Raadsleden over geweldsuitbarsting Bleskensgraaf: ‘We zijn dit niet gewend’

Een anti-azc-protest dat uit de hand loopt en de ME die ingrijpt. Een dag nadat agenten met glas en ...

Straks eerste drive-in stembureau van onze streek: vanuit je auto stemmen

In Ridderkerk kun je de komende gemeenteraadsverkiezingen op een wel heel bijzondere manier stemmen....

Letterlijke én figuurlijke mijlpaal voor IKC Prins Bernhardschool

De leerlingenraad van de IKC Prins Bernhardschool in Dordrecht heeft woensdagochtend samen met wetho...

Protest azc Molenlanden loopt uit de hand, ME bekogeld met glas en stenen

Bij het gemeentehuis in Bleskensgraaf is dinsdagavond een demonstratie tegen de komst van asielzoeke...

Hoe Belgische stenen voor veilige spoorbrug zorgen: 'Enorme kuilen ontstaan'

Je ziet het misschien vanaf de A16 of vanuit de trein: schepen naast de spoorbrug tussen Dordrecht e...

In deze gemeente zijn de meeste bushaltes slecht toegankelijk: ‘Zorgwekkend’

Een groot deel van de bushaltes in onze streek is niet toegankelijk voor mensen met een beperking. D...