Dordrecht, Netherlands

Tweede keer CineDordt

Rotaryclub Dordrecht Ter Merwe organiseert dit jaar opnieuw het “rode loper”-evenement CineDordt.
Gert van der Steen | 12 januari 2015 12:41 | Aangepast op 12 januari 2015 12:41
Op zaterdag 21 februari vindt voor de tweede keer het Oscargala in The Movies plaats. Bezoekers gaan in avondkleding de voorstelling bijwonen. Ze worden op de rode loper ontvangen met bubbels en er worden glamourfoto’s gemaakt.
 Daarna worden in de vier zalen films bekeken die genomineerd zijn voor een Oscar. Tenslotte wordt de avond afgesloten met een afterparty waar CineDordt Oscars worden uitgereikt aan de best geklede koppels en de bezoeker met de mooiste bril.

De opbrengst van deze benefietavond is voor de Stichting Zienderogen. Die zet zich over de hele wereld in voor blinden in de armste landen.

Lees ook

Zorgen en frustratie over afsluiting N214 tijdens dichte brug: ´erg penibel´

Wie om wil rijden als de A15 vaststaat, komt dit najaar bedrogen uit. In september gaan er in versch...

Groen licht voor renovatie hoofdrioolgemaal Maria Montessorilaan

Het hoofdrioolgemaal aan de Dordtse Maria Montessorilaan wordt grondig gerenoveerd. Woensdag heeft w...

Gemeente Molenlanden heeft creatieve oplossing voor werknemerstekort

De gemeente Molenlanden lost hun personeelstekort op door gepensioneerden weer aan het werk te zette...

Cees (71) waakt aan bed in laatste levensfase: 'Niemand verdient het om alleen te sterven'

Sliedrechter Cees Kros is waakvrijwilliger in het woonzorgcentrum bij hem in de buurt. Hij zit regel...

Dirigent Wilhelminakerk krijgt erespeld tijdens afscheidsconcert: ‘Totaal door verrast’

Als dirigent Ries van der Zouwen (70) afgelopen weekend voor het laatst zijn stokje neerlegt na een ...

Bezwaren, kosten en onzekerheid remmen woningbouw: meeste gemeenten halen eigen ambities niet

Lang niet alle colleges hebben de woningbouwplannen die zij hadden in de afgelopen coalitieperiode, ...