gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Tweetal mishandelt man op klaarlichte dag, politie deelt beelden

c64346813ae7cbecac37f00015d3589d.jpg

De politie heeft beelden verspreid van twee mensen die worden verdacht van het mishandelen van een man op de Zwijndrechtsebrug, in november vorig jaar. Daarbij liep de man een flinke hoofdwond op.

 | Aangepast op
De man wil in de middag van vrijdag 22 november met zijn fiets de trap bij de Brugweg in Zwijndrecht op, wanneer een man en vrouw hem blokkeren. Het tweetal wil dat hij omloopt. Dat kan volgens het slachtoffer niet, omdat daar glas ligt. 

De man wordt enorm agressief en roept dat hij de argeloze fietser gaat afmaken. Als de fietser zegt dat hij de politie gaat bellen, wordt de man alleen maar bozer. Uit een krat op de fiets van de vrouw pakt hij een fles en slaat dat kapot op het hoofd van de man. De vrouw spuit vervolgens met een spuitbus in zijn gezicht, waardoor hij bijna niets meer ziet. Ze slaan en schoppen hem vervolgens nog na. 

Als het slachtoffer hevig bloedt, stoppen ze en lopen ze naar hun fietsen. De gewonde man slaagt er dan in het duo van achteren te fotograferen. 

Deze foto is nu gedeeld in het opsporingsprogramma Bureau Rijnmond op TV Rijnmond. De politie roept mensen die meer informatie hebben op om zich te melden.

Deze publicatie verscheen eerder bij onze mediapartner Rijnmond.

Lees ook

brand theethuin.png

Beloning voor gouden tip na verwoestende brand partycentrum

De verwoestende brand in partycentrum De Theetuin in Ridderkerk roept nog altijd vragen op. Om antwoorden te krijgen, looft de verzekeraar nu een beloning uit voor de gouden tip. De zaak zit al wekenlang op slot.

bachfestival concert 2024.png

Pinksterprogrammering op TV Dordrecht in teken van Bachfestival

Om al een beetje in de sfeer te komen van het aanstaande Bachfestival, over exact een maand op verschillende locaties in Dordrecht, zenden we dit pinksterweekend het openings- en het slotconcert van de editie van twee jaar geleden nog een keer uit op TV Dordrecht.

Website.png

Iconisch brugwachtershuisje Papendrechtsebrug verdwijnt: ‘Met de tijd meegaan’

Het brugwachtershuisje van de Papendrechtsebrug verdwijnt na de werkzaamheden van negen maanden definitief. Het huisje is niet meer nodig, omdat de bediening van de brug al jarenlang via de verkeerscentrale in Rhoon. Daarmee verdwijnt een beeldbepalend deel van de brug uit 1967.

FOTO WEBSITE.png

John kan eindelijk in loterijwoning: 'Het is een lucky shot.'

Feest in de Pieter de Hooghstraat in Hardinxveld-Giessendam. Geen straatprijs, maar wel veertien bijzondere starterswoningen die zijn opgeleverd. Vorig jaar meldden bijna tweehonderd woningzoekenden zich aan voor het project KoopStart, uiteindelijk werden slechts veertien starters ingeloot. Eén van hen is de 28-jarige John de Jong, die inmiddels volop aan het klussen is in zijn nieuwe huis.

OPMA

Op Pad Met Ad: Dordt in Stoom wil nieuwe koers varen: ‘Jongeren meer trekken’

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad staat Dordt in Stoom centraal. Het tweejaarlijks evenement keert terug in de Dordtse binnenstad. Voormalig raadslid en wethouder Marco Stam is vrijwilliger bij de organisatie en vertelt hoe er nu al naar de toekomst van het evenement wordt gekeken. “We willen vanuit de traditie naar meer moderne techniek, zodat je meer jongeren en bedrijven kan betrekken.”

politie PI gevangenis.png

Pakketjes over muur Dordtse gevangenis gegooid

Twee pakketjes zijn zondag over de muren van de PI Dordrecht gegooid. Na een melding hierover hebben de medewerkers direct onderzoek gedaan.