Dordrecht, Netherlands

U kunt weer Dwars Door Dordt

De 68e editie van de Dwars Door Dordt-loop staat weer voor de deur.
Gert van der Steen | 23 maart 2015 13:22 | Aangepast op 23 maart 2015 13:22
Zondag 29 maart vinden weer honderden lopers hun weg dwars door de binnenstad. Bij de voorinschrijving zijn er al ruim 600 aanmeldingen genoteerd.

De hoofdmoot bestaat natuurlijk uit de 5 en de 10 km wedstrijd- en prestatieloop, officiële KNAU lopen.

Wethouder Bert van de Burgt schiet hen om 13.00 uur (zomertijd !!) uit de startblokken bij het viaduct N3/Groene Zoom.

Onderweg is er voor hen een drinkpost (alleen water !) bij Merz en onderweg worden zij op verschillende plaatsen aangemoedigd met muziek.

Behalve deze officiële wedstrijden is er natuurlijk zoals ieder jaar een jeugdprogramma met 400 meter voor de kleuters tot 2 km voor junioren. Dat programma begint om 10.30 uur.

Bovendien loopt een aanzienlijke groep snelwandelaars 10 km.

Volgens traditie wordt ook weer een donatie gegeven aan een goed doel in Dordrecht. Dit jaar is dat dierenasiel Louterbloemen.

Inschrijven kan tot 25 maart via www.dwarsdoordordt.nl

Lees ook

Scholen, verenigingen en particulieren opgelet: verdien geld met tegelwippen

Tegels wippen en meer groen in je tuin levert geld op. Particulieren, scholen en verenigingen kunnen...

Brug over de Noord gaat 16 dagen dicht: dit zijn de alternatieven

Rijkswaterstaat zet tijdens de 16-daagse afsluiting van de Brug over de Noord volgende maand een gra...

Hoe voorlezen al op zeer jonge leeftijd peuters leert rekenen: 'Hoe vroeger, hoe beter'

Kinderen al op zeer jonge leeftijd voorlezen helpt niet alleen bij taalontwikkeling. Ook de rekenvaa...

Cosmetisch arts Shai (43) is winnaar van Heel Holland Bakt en dit is zijn geheim

Hij was acht weekenden weg van huis, maar kwam terug met de eindzege in Heel Holland Bakt. Dordtenaa...

Illegale prostitutie aangepakt: gemeente sluit woning

In een woning in de Papendrechtse wijk Westpolder is volgens de gemeente ‘onvergunde prostitutie aan...

Beeldbellen met de meldkamer bij noodsituatie: ‘Ernst beter in te schatten’

Wie vanaf februari in onze streek 112 belt voor een medisch noodgeval, kan gevraagd worden om te vid...