Dordrecht, Netherlands

U kunt weer Dwars Door Dordt

De 68e editie van de Dwars Door Dordt-loop staat weer voor de deur.
Gert van der Steen | 23 maart 2015 13:22 | Aangepast op 23 maart 2015 13:22
Zondag 29 maart vinden weer honderden lopers hun weg dwars door de binnenstad. Bij de voorinschrijving zijn er al ruim 600 aanmeldingen genoteerd.

De hoofdmoot bestaat natuurlijk uit de 5 en de 10 km wedstrijd- en prestatieloop, officiële KNAU lopen.

Wethouder Bert van de Burgt schiet hen om 13.00 uur (zomertijd !!) uit de startblokken bij het viaduct N3/Groene Zoom.

Onderweg is er voor hen een drinkpost (alleen water !) bij Merz en onderweg worden zij op verschillende plaatsen aangemoedigd met muziek.

Behalve deze officiële wedstrijden is er natuurlijk zoals ieder jaar een jeugdprogramma met 400 meter voor de kleuters tot 2 km voor junioren. Dat programma begint om 10.30 uur.

Bovendien loopt een aanzienlijke groep snelwandelaars 10 km.

Volgens traditie wordt ook weer een donatie gegeven aan een goed doel in Dordrecht. Dit jaar is dat dierenasiel Louterbloemen.

Inschrijven kan tot 25 maart via www.dwarsdoordordt.nl

Lees ook

Bestuurder bekneld na aanrijding, snelweg tot na avondspits dicht

Op de A15 bij Gorinchem is donderdagmiddag een ongeluk gebeurd met een vrachtwagen en een bakwagen. ...

Motorrijder rijdt door na scheppen fietser

Een motorrijder is donderdagmiddag doorgereden na een fietser te hebben geschept in Zwijndrecht. De ...

Goed nieuws voor je energierekening! De winter komt er nog niet aan

Schaatsen op de sloot in het dorp of een sneeuwpop maken in de achtertuin. Vergeet het voorlopig maa...

Streekgenoten meldden verdachte situaties: harddrugs en hennep gevonden

Inwoners van onze streek hebben in een jaar tijd honderden keren verdachte situaties rond drugs bij ...

Meester Maurien speelt Backstreet Boys op basisschool en dat levert hem honderdduizenden kijkers op

Hij had nooit gedacht dat hij zoveel kijkers zou trekken, toen meester Maurien begon met het plaatse...

Petitie voor behoud cultuurcentrum DOOR bijna 1000 keer ondertekend

Een petitie om cultuurcentrum DOOR in Dordrecht te behouden, is tot donderdagochtend meer dan duizen...