Dordrecht, Netherlands

Dordrecht viert 2022 met vuurwerk ondanks verbod

Vuurwerk tijdens de jaarwisseling Jordy Nijenhuis
Dordrecht luidde vannacht om 00:00 uur 2022 in. Dat gebeurde ondanks het vuurwerkverbod met veel geknal. Gevreesde excessen bleven uit.
Jordy Nijenhuis | 1 januari 2022 12:10 | Aangepast op 1 januari 2022 12:10
In tegenstelling tot andere jaren zonder vuurwerkverbod, had de Dordtse brandweer het relatief rustig. Een enkele autobrand en een handvol buitenranden werden door de spuitgasten geblust.

Op verschillende plaatsen in de stad werd veel vuurwerk afgestoken, ondanks het vuurwerkverbod. Op sociale media vraagt een enkeling zich af waar de handhaving blijft. Burgemeester Kolff liet al gauw weten alle pijlen te richten op het voorkomen van excessen en te handhaven waar kan. Die excessen zijn tot zo ver bekend uit gebleven.

Lees ook

Houden Dordtenaren zich aan het vuurwerkverbod?

Net als vorig jaar geldt er rond de jaarwisseling een vuurwerkverbod. Het kabinet heeft hiervoor gek...

Kerstbomen en vuurwerkafval ingeleverd in de regio

De feestdagen zijn weer voorbij en dus kan de kerstboom weer de deur uit. Op 22 verschillende plekke...

Dit zijn de maatregelen rondom oud en nieuw

Net als vorig jaar is er komende jaarwisseling weer een aantal maatregelen getroffen. Ook al verschi...

Fors minder schade tijdens jaarwisseling in Dordrecht, ‘maar het blijft onacceptabel’

De gemeente schat de schade als gevolg van de jaarwisseling in op 19.600 euro. Dat is fors minder da...

Kolff over nieuwjaarsnacht: twee arrestaties en geen vuurwerkslachtoffers

Er zijn tijdens de jaarwisseling in de stad twee mensen opgepakt wegens het niet tonen van een legit...

Vuuwerkverbod Louterbloemen is 'niet Beter voor Dordt'

De vragen die politieke partij Beter voor Dordt heeft gesteld aan het gemeentebestuur over een vuur...