Dordrecht, Netherlands

Uitreiking van de Dordtse vrijwilligersprijzen

De uitreiking van de Dordtse vrijwilligersprijzen vindt dit jaar online plaats. Het evenemtent zal op 7 december live te volgen zijn. De prijzen worden uitgereikt door wethouder Peter Heijkoop. Er zijn online 1000 plekken beschikbaar.
Marjolein Vos | 7 december 2020 17:00 | Aangepast op 7 december 2020 17:00
Dit jaar konden alle Dordtenaren voor het eerst meebeslissen wie de Dordtse Publieksprijs voor de beste vrijwilligersorganisatie krijgt. Bijna 4000 Dordtenaren brachten hun stem uit.

Ook de andere drie prijzen zijn nieuw: De Passieprijs (voor de organisatie met de grootste maatschappelijke impact), de Talentprijs (voor deorganisatie waarbij vrijwilligers de beste kansen krijgen hun talenten te ontwikkelen) en de Aanmoedigingsprijs (voor een nieuw vrijwilligersinitiatief).

Wie deze prijzen in de wacht gaan slepen, wordt bepaald door een vakjury.

De aanmoedigingsprijs bestaat uit een geldbedrag van 1000 euro, alle andere prijzen zijn 2000 euro. De winnaars mogen dit bedrag vrij besteden aan hun projecten, goede doelen of aan hun eigen vrijwilligers.

De Dordtse vrijwilligersprijs wordt jaarlijks uitgereikt door de gemeente Dordrecht in samenwerking met INZET078!, het expertisecentrum voor vrijwillige inzet in Dordrecht. De uitreiking is vanaf 19.45 uur te volgen via deze link.


Dinsdag ziet u op RTV Dordrecht ook een verslag van de uitreiking.


Lees ook

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Het was nog even spannend, maar na de nodige hindernissen is Sinterklaas toch echt veilig aangekomen...

Wie wordt de nieuwe Biai of Hahn? FC Dordrecht zoekt doelman voor de toekomst

Aan de Krommedijk was het woensdag een komen en gaan van talentvolle keepers. Tijdens de eerste edit...

De Sint komt eraan: hier in Dordrecht kun je hem vandaag zien

De spanning neemt toe, want Sinterklaas is in aantocht. Als alles goed gaat, meert de Goedheiligman ...

Fiona helpt mee in deze supermarkt met vlees inpakken: ‘Niet moeilijk’

De Jumbo Foodmarkt in winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht heeft er in één klap zes nieuwe collega...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met fotograaf Louis Meulstee

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met de Dordtse fotograaf Lo...

Hij komt, hij komt: de lieve, goede Sint is er op deze locaties

Sinterklaas en zijn pieten hebben hun reis uit Spanje bijna achter de rug en komen zaterdag aan in d...